Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

Ne, neprigijo. Manau, jau nieko nebus. schmoll.gif Dar palikau po stikline, bet vilčių mažai.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2008 09 25, 10:39)
Labas.
Nuskyniau ūgliuką nuo draugės lauramedžio. Tik gal nelaiku. Nepaskaičiau temos pradžioje, kaip jie dauginasi. Bet kažkada esu taip bandžiusi, tai pavyko, gal pavyks ir šį kart. Tik pavoliojau kotuką į įšaknydinimo miltelius, įsodinau į vazonėlį ir "paslėpiau" po stikline. Sako, taip geriau prigyja. Dabar vis stebiu ir laukiu kokių pasikeitimų.



QUOTE(Irvel @ 2008 10 24, 08:31)
Ne, neprigijo. Manau, jau nieko nebus.  schmoll.gif  Dar palikau po stikline, bet vilčių mažai.

Man tai sunkiai šaknydinosi - iš krūvos auginukų gerai prigijo tik vienas. Ir tai visą vasarą laukiau. Tai tau jau nurudavo? Jei ne, tai laikyk ir lauk. Gal tik pavasarį šaknis leist sugalvos.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 10 26, 17:34)
Man tai sunkiai šaknydinosi - iš krūvos auginukų gerai prigijo tik vienas. Ir tai visą vasarą laukiau. Tai tau jau nurudavo? Jei ne, tai laikyk ir lauk. Gal tik pavasarį šaknis leist sugalvos.

Viskas. Išmečiau. Kad visas suvytęs toks pasidarė. g.gif Gal pavasarį kitą nuskinsiu. Nekoks laikas, matyt, buvo. O taip norėjau... Gal paskubėjau išmesti, nes nebuvo nurudavęs. Išpešiau pažiūrėt, kaip ten jam sekasi, kotelis toks negyvas pasirodė. verysad.gif
Atsakyti
Gavau ir aš lauramedį dovanų thumbup.gif ir dabar galvoju ar jo nereikia persodinti,šiaip jis nėra mažas ir daug žaliuojančių lapelių,tai sakau gal reiktų persodinti į didesnį vazoną,bet gal laukti pavasario,gal dabar persodinti negerai g.gif
Atsakyti
Gal kas matet kur butu galima si augaliuka nusipirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2008 12 09, 17:50)
Gal kas matet kur butu galima si augaliuka nusipirkti g.gif

Sveika, neparašei iš kokio miesto esi? Kaune absoliučiai visose gėlių parduotuvėse (gėlių salonuose) dabar laurų yra. Tik nedideli - po 14-15 Lt.
Atsakyti
Vienas bandymas įšaknydint lauramedžio šakelę nepavyko. Dabar bandysiu dar kartą. Tik jau ne šakelę kirpsiu, o persodinant draugės lauramedį bandysiu iš giliau atgnybt kokį ūgliuką. Nežinau, kiek ten bus galima. g.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2008 12 14, 16:53)
Sveika, neparašei iš kokio miesto esi? Kaune absoliučiai visose gėlių parduotuvėse (gėlių salonuose) dabar laurų yra. Tik nedideli - po 14-15 Lt.



Iš aš noriu, reikės pasižiūrinėt po parduotuves blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif Va jis, mano lauriukas, žiūri į mane. Ką tik parsinešiau iš Maximos. Visai ne tuo tikslu ėjau, o pamačiau, sustojau ir čiupau. Vienas tik buvo, gal kiti išpirkti, gal tiek ir tebuvo. Bet pagaliau pagaliau turiu jį. bigsmile.gif Kaip tik ir žemės pirkau kitai gėlei, bet mačiau tinka ir laurui. Vakare bus jam įkurtuvės. biggrin.gif
Atsakyti
mano lauramedziai vasarai iskelti i lauka. tupi sau darze ir stipreja smile.gif
ziemai parsigarbinsiu atgal i namus, tik nezinau, kur tiek daug (turbut 12 turiu) desiu. dabar jie apie 40-60 cm, tai dar tilps turbut ant palanges, bet kai paaugs...???
Atsakyti
Kažin persodintą sąvąjį dar galiu nešt į balkoną, ar jam reikia duot kambary priprast. Balkonas tai į pietų pusę, šalta nebūtų g.gif
Atsakyti