Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

QUOTE(saule27 @ 2008 09 02, 09:29)
Turiu laura nuo geguzes men., bet jis man kazkaip nelebai auga  g.gif  Isleido kelis naujus lapelius, jie isaugo ir viskas. Kai kurie lapeliai pradejo apdziuti (nors laistau)  g.gif Gal kartais cia kokia liga uzpuole medeli? Laukiu jusu patarimu.


as tokius negrazius lapelius nuskinu ir tiek mirksiukas.gif gal jiem paprasciausiai jau laikas nukrist g.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraP @ 2008 06 01, 01:30)
Ne Akropolyje, o Ermitaže - gėlių skyriuje ir didelių ir mažų rasi 4u.gif

Jetau ir as i Ermitaza leksiu, net tokia mintis sovus nebuvo, kad ten yra Lauramedziu....
Mano drauges kazkaip nesidomi tokiais dalykais, joms vienodai, o as is to savo noro ciela problema padariau, visas ausis iszyziau.....Jau ir is airijos veze, bet kazkaip neprigijo. O cia gi va reikia tiesiog uzeiti i SUPERMAMAS, AAAAAACIUUUUUUUU!!!!!!!!!!
Atsakyti
As ir lauriuka auginu, kai apskabau senas sakeles, kad deda naujus auginti thumbup.gif bet siemet kazkaip lapukai ruduoti pradejo cray.gif naujiesi taip pat cray.gif nu nusprendziau, kad per daug saules gavo, nukepe doh.gif ant palanges jie pas mane stovi, visa diena saule kepina doh.gif atsinesiau i kambari, zesiu kaip cia su juo kas bus g.gif o gal kam ir taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2008 09 23, 11:50)
As ir lauriuka auginu, kai apskabau senas sakeles, kad deda naujus auginti thumbup.gif  bet siemet kazkaip lapukai ruduoti pradejo cray.gif naujiesi taip pat cray.gif nu nusprendziau, kad per daug saules gavo, nukepe doh.gif  ant palanges jie pas mane stovi, visa diena saule kepina doh.gif atsinesiau i kambari, zesiu kaip cia su juo kas bus g.gif  o gal kam ir taip buvo?


mano irgi visa vasara stovejo ant rytines palanges ir gaudavo tikrai nemazai tiesiogines saules, bet nieko schmoll.gif gal sausai laikei ir per mazai tu ji laistei? g.gif
Atsakyti
Nu pas mane visa diena saule thumbup.gif nuo kokiu 12 iki 6 vakaro pro ta langa sviecia bigsmile.gif kitur dar skaiciau, kad tokie tiesioginiai tai nelabai patinka, o labiausiai tai lauke megsta gyventi g.gif iki -5 tai laisvai smile.gif ir purskima labai megsta, jei kambary, o as kazkaip nepalepinau jo situo blush2.gif

Laukiu, kol isaugins kokia nauja sakele, bandysiu gnybti, prsisigydyti ir auginti su ilgu kamienu, nes sitas tai krumas ax.gif kad jau toki nusipirkau bigsmile.gif
Atsakyti
Labas.
Nuskyniau ūgliuką nuo draugės lauramedžio. Tik gal nelaiku. Nepaskaičiau temos pradžioje, kaip jie dauginasi. Bet kažkada esu taip bandžiusi, tai pavyko, gal pavyks ir šį kart. Tik pavoliojau kotuką į įšaknydinimo miltelius, įsodinau į vazonėlį ir "paslėpiau" po stikline. Sako, taip geriau prigyja. Dabar vis stebiu ir laukiu kokių pasikeitimų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 25 rugsėjo 2008 - 10:40
QUOTE(Irvel @ 2008 09 25, 11:39)
Labas.
Nuskyniau ūgliuką nuo draugės lauramedžio. Tik gal nelaiku. Nepaskaičiau temos pradžioje, kaip jie dauginasi. Bet kažkada esu taip bandžiusi, tai pavyko, gal pavyks ir šį kart. Tik pavoliojau kotuką į įšaknydinimo miltelius, įsodinau į vazonėlį ir "paslėpiau" po stikline. Sako, taip geriau prigyja. Dabar vis stebiu ir laukiu kokių pasikeitimų.


O isaknydimo milteliu gėliu pardese buna pirkti? unsure.gif As jau antra lauramedi auginu, pirmas kakaip labai greitai pasimire blink.gif o antram tai labai jau patinka, tik kad as tokia augintoja doh.gif vis ka padarau jo nenaudai doh.gif tai lapus nusaldau ziema prie atdaro lango, tai vasara nukepinau doh.gif blush2.gif rudus lapus nuskabau, lieka plikos sakos ant virsunes tik lapukai, baisu pasidaro ziureti i toki vargseli, sakeles nuskabau, o jis ir vel is naujo prileidzia visokiu sakeliu grazuoliu thumbup.gif dabar tai saugau kaip savo aki, kad kokie negerumai neuzpultu 4u.gif

Irvel, kuo greiciau tavo lauriuko pasikeitimu i gera thumbup.gif
Atsakyti
Iš Florexlito buvau parsisiuntus tų miltelių. Bet jau jiems gal kokie 4 metai. Bet ten juk trašos, sakau, gal nesensta. Et, blogiau nebus. Bet turėtų būti ir pas mus pirkti.

Dar per pietus šiandien apžiūrėjau. Toks nenuliūdęs atrodo. Matysim. biggrin.gif
Atsakyti
Pasnekink, pagirk, zek, kad soks augti biggrin.gif
Atsakyti
Pavasarį buvau daug šakelių prismeigusi po maišeliais. Regis du bus prigiję. Dabar dar šiltnamyje. Reikės persodinti ir parsinešt namo savo mažylius.
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2008 09 27, 09:41)
Pasnekink, pagirk, zek, kad soks augti biggrin.gif

drinks_cheers.gif Virtuvėje ant stalo stovi, tai dažnai kalbinu, giriu. biggrin.gif
Atsakyti
Įtariu, kad prigijo mano lauramedis. biggrin.gif Toks lyg pumpurėlis viršūnėlėj randasi. biggrin.gif Vis žiūriu, žiūriu kasdien, laukiu lapuko. ax.gif
Atsakyti