Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

Crocus - dėkui labai 4u.gif Formuot kažkaip specialiai aš jo tikrai nenoriu, tai bandysiu persodint.
Atsakyti
QUOTE(LauraP @ 2008 05 28, 16:34)
Nu va  kaip tas mano keistuolis dabar atrodo:


zinai, tikrai keistai atrodo g.gif pas mane, panasus medukas, bet tokiu "sposu" nebuvo schmoll.gif net nezinau ka tau ir patarti, bet matau, kad jau atsake kita forumiete mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, o tai jūs auginat Lauro medelį tik dėl grožio, ir visai nenaudojate jo kaip prieskonio?? unsure.gif Aš noriu jį įsigyti ir virtuvėje ant palangės pasistatyt, na, kad švieži prieskoniai visada po ranka būtų blush2.gif
O gal čia jie kokie dekoratyviniai ir maisto ruošimui netinkami?? g.gif
Atsakyti
o as siandien pagaliau radau grazu lauro medeli, dabar turiu du Laurus biggrin.gif brangiausiojo manop vardas Lauras, o dar ir medeli turiu ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotita @ 2008 05 30, 14:36)
o as siandien pagaliau radau grazu lauro medeli, dabar turiu du Laurus  biggrin.gif  brangiausiojo manop vardas Lauras, o dar ir medeli turiu  ax.gif  thumbup.gif


drinks_cheers.gif sveikinu kotita 4u.gif

mikke, as jo nenaudoju kaip prieskonio, nes kartais trasom palaistau, o ji dar buvo zarazos skydamariai uzpuole, tai nupurskiau schultz trucu doh.gif valgyt jau tikrai netinkamas maniskis
Atsakyti
Mamytes, lekiu ir as rytoj to stebuklo Akropolin ieskoti... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2008 05 30, 22:45)
Mamytes, lekiu ir as rytoj to stebuklo Akropolin ieskoti... thumbup.gif

Va ir ner jo tam Akropoly... verysad.gif
Atsakyti
Aš tai įmetu į sriubą lapelių tongue.gif Bet šviežiai išleistų, nes seni gal buvo purkšti ar pan. Mano sūnelis Laurynas, tai sako,kad ten jo medeliai biggrin.gif o švieži ūgliukai ir pas mane išleidolapus didesnius, nei senieji, ale kažkaip nusprendžiau kad medukas naujais namais apsidžiaugė ir tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 05 31, 23:39)
Aš tai įmetu į sriubą lapelių tongue.gif Bet šviežiai išleistų

Hmm, o man tie naujai išleisti lapeliai kažkokie nesubrendę atrodo blush2.gif Aš pas mamą tuos senuosius į sriubą sudėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2008 05 31, 17:57)
Va ir ner jo tam Akropoly... verysad.gif

Ne Akropolyje, o Ermitaže - gėlių skyriuje ir didelių ir mažų rasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 06 01, 00:33)
Hmm, o man tie naujai išleisti lapeliai kažkokie nesubrendę atrodo blush2.gif Aš pas mamą tuos senuosius į sriubą sudėjau smile.gif


Na,pas mane irgi kažkiek pradėjo naujus lapelius leisti,bet tuomet kai truputėlį apkarpiau unsure.gif
O lapelius tai naudoju sriubai,šviežius tuos,toks intensyvus kvapas smile.gif
Atsakyti
Turiu laura nuo geguzes men., bet jis man kazkaip nelebai auga g.gif Isleido kelis naujus lapelius, jie isaugo ir viskas. Kai kurie lapeliai pradejo apdziuti (nors laistau) g.gif Idedu nutrauku: http://public.fotki....is/lauro-medis/
Gal kartais cia kokia liga uzpuole medeli? Laukiu jusu patarimu.
Atsakyti