Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

QUOTE(Kotita @ 2008 05 26, 18:24)
o as siandien ieskojau sito medelio maximoj, bet neradau  verysad.gif  nezinau kur dar ieskot, gal reiks prie progos kokioj didesnej paziuret  blush2.gif



as savo lauriuka pirkau geliu parduotuvej, maksimoj ilgai ieskojau bet taip ir neradau. na gal dideliuose miestuose ju yra ir ten.

o kaip formuot bandyk paziuret rojaus soduose, ten yra tema apie lauramedi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 05 26, 21:41)
as savo lauriuka pirkau geliu parduotuvej, maksimoj ilgai ieskojau bet taip ir neradau. na gal dideliuose miestuose ju yra ir ten.

o kaip formuot bandyk paziuret rojaus soduose, ten yra tema apie lauramedi mirksiukas.gif


geliu parduotuvej net nekilo mintis paziuret, cia perskaiciau, kad kazkas pirko maximoj (prieskoniu skyriuje rado), tai sakau kazi ar bus geliu parduotuvej... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotita @ 2008 05 26, 19:17)
geliu parduotuvej net nekilo mintis paziuret, cia perskaiciau, kad kazkas pirko maximoj (prieskoniu skyriuje rado), tai sakau kazi ar bus geliu parduotuvej...  g.gif


as ta pati kazkur paskaiciau tai i maksima eidavau kiekviena diena ir tiesiai i prieskoniu ir darzoviu skyriu, bet vis tekdavo nusivilt. o viena diena netycia uzejau i geliu parde ir radau thumbup.gif pabandyk ir tu pasidairyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū pyragiuke,bandysiu rojaus soduose žiūrėt 4u.gif

Aš tai pirkau ermitaže lauriuką ir labai neblogai atrodantį.
Atsakyti
tada rytoj bandysiu ieskot geliu parduotuvese biggrin.gif o ermitaze supratau kad tik brangus labai, kazkas minejo cia g.gif
Atsakyti
Prieš gerą mėneį pirkau mažučiuką laurą ir per saavitę jis man išleido jau esančių šakelių viršūnės tris ilgiausius stiebus su lapais maždaug 5 kartus didesniais negu yra ant pačio lauriuko. Atrodo dabar labai keistai. Sveria žemyn tas šakeles tokie dideli lapai. Apie augalus nelabai ką nutuokiu, tai nežinau ar man nugenėt tuos stiebelius (nes skaičiau kad jie nebijo genėjimo), ar laukt kol daugiau tokių pridygs g.gif Gal kas galit patart ką daryt...
Atsakyti
QUOTE(LauraP @ 2008 05 27, 14:45)
Prieš gerą mėneį pirkau mažučiuką laurą ir per saavitę jis man išleido jau esančių šakelių viršūnės tris ilgiausius stiebus su lapais maždaug 5 kartus didesniais negu yra ant pačio lauriuko. Atrodo dabar labai keistai. Sveria žemyn tas šakeles tokie dideli lapai. Apie augalus nelabai ką nutuokiu, tai nežinau ar man nugenėt tuos stiebelius (nes skaičiau kad jie nebijo genėjimo), ar laukt kol daugiau tokių pridygs g.gif Gal kas galit patart ką daryt...



o kam tau nugenet? man atrodo kad jis nori augt, gal bandyk paremt tas naujas sakeles.sunku pasakyt kai neisivaizduoji kaip ten atrodo g.gif jei gali idek nuotrauka mirksiukas.gif
na, is manes nera profesionales ax.gif pas mane jis auga normaliai ir as jo negeniu... leidzia pumpuriukus, tik nezinau kas is ju bus, ar ziedukai ar tik lappukai nauji uzaugs g.gif bet tie pumpurai stovi jau koki menesi, nuo to laiko, kai buvo skydamariai uzpuole blink.gif tasbjaurybes isnaikinau atrodo, niekur nematyt, betpumpurai ne is vietos verysad.gif
Atsakyti
Siandien uzejau i viena parduotuve geliu, turejo lauro medeli, bet jau toks negrazus... sako tai atsizvelkit i transportavima ir pan, bet kas man is to, kad i ji atsizvelgsiu ir turesiu negrazu medeli ax.gif palikau dar ji... gaila tik kad vieninteli turejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotita @ 2008 05 28, 14:54)
Siandien uzejau i viena parduotuve geliu, turejo lauro medeli, bet jau toks negrazus... sako tai atsizvelkit i transportavima ir pan, bet kas man is to, kad i ji atsizvelgsiu ir turesiu negrazu medeli  ax.gif  palikau dar ji... gaila tik kad vieninteli turejo  doh.gif


na va, jei yra vienas, tai manau po kiek laiko uzsives ir daugiau mirksiukas.gif beje, tegu pardavejos nevaro ant transportavimo, nes kitas geles irgi atveza is kito europos galo, o gelytes buna grazios. tiesiog matyt liko vienintelis medelis ir tas nustekentas.
jei turi galimybe nusigaut i marijampole, tai galesi nusipirkt. maciau yra aure geles parduotuvej ax.gif
Atsakyti
Nu va kaip tas mano keistuolis dabar atrodo: user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LauraP: 28 gegužės 2008 - 18:37
QUOTE(pyragiuke @ 2008 05 28, 18:29)
na va, jei yra vienas, tai manau po kiek laiko uzsives ir daugiau mirksiukas.gif beje, tegu pardavejos nevaro ant transportavimo, nes kitas geles irgi atveza is kito europos galo, o gelytes  buna grazios. tiesiog matyt liko vienintelis medelis ir tas nustekentas.
jei turi galimybe nusigaut i marijampole, tai galesi nusipirkt. maciau yra aure geles parduotuvej ax.gif


uoj, Marijampole man tikrai tolokai... g.gif gal dar utenoj paziuresiu blush2.gif
Gana keistai medelis atrodo su tom ataugom doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraP @ 2008 05 28, 18:34)
Nu va  kaip tas mano keistuolis dabar atrodo:



Man tai labai persodint jį norėtųsi. Žemelė gan suvargusi vazonėly atrodo. O kad pasikeitė augimo sąlygos tai ir leidžia truputį kitokius ūgliukus. Persodinsi, sužels , sutankės. Nebent tu nori formuot kokią tai formą, tai pagalvok ir karpyk. Nes manau pats laikas pavasarį.
Atsakyti