Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

Vasarą pas mus nuo kaimynų slyvų taip amarai apdergia mašinas. Bet kad jokių vabalų nematyt pas tave g.gif Gal naujus lapus leidžia ir sakuojasi?
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 04 23, 10:25)
Vasarą pas mus nuo kaimynų slyvų taip amarai apdergia mašinas. Bet kad jokių vabalų nematyt pas tave g.gif Gal naujus lapus leidžia ir sakuojasi?


atsiprasau neapziurejau iki galo savo lauriuko doh.gif parasius zinute nuejau dar karta patikrint ir spek ka radau? blink.gif o gi kazkokiu blynu prikibusiu apatinej lapo pusej. uzpuole skydamariai mano medeliuka verysad.gif bet as ji jau nupurskiau purskalu insect spray schultz firmos. tikiuos kad atsigaus g.gif tikra nemoksa pasijutau blush2.gif
Atsakyti
Jo, tas puškalas padeda, tik reikės pakartoti po kiek laiko purškimą. Mano lauramedį buvo apipuolę schmoll.gif bjaurastys tie skydamariai schmoll.gif
Atsakyti
tikiuosi kad pades ax.gif dracenai kazkada padejo.ir dabar taip turi buti 4u.gif
Atsakyti
nusipirkau ir aš laurameduką rolleyes.gif dabar dilema- persodint kartu visas tas rykšteles ir formuot tokį kuokštą-krūmą vazone, ar bandyt atskirt ir formuot medelius g.gif mat vazonėlyje keliolika rykštelių su lapais, manau galima išskirstyti būtų, bet nežinau,kaip teisingiau juos augint - krūvoj ar po vieną?
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 04 23, 16:40)
nusipirkau ir aš laurameduką rolleyes.gif dabar dilema- persodint kartu visas tas rykšteles ir formuot tokį kuokštą-krūmą vazone, ar bandyt atskirt ir formuot medelius g.gif mat vazonėlyje keliolika rykštelių su lapais, manau galima išskirstyti būtų, bet nežinau,kaip teisingiau juos augint - krūvoj ar po vieną?


as kai pirkau pas mane vienas medelis buvo. kiek skaiciau sitam forume ir rojaus soduose, tai augina ivairiai, vienos atskiria, kitos padaro grazia lauramedziu giraite smile.gif atrodo tikrai neblogai.taip kad nuspresti tau paciai reikia ko tu nori mirksiukas.gif
Atsakyti
pasižiūrinėjau interneto platybėse - nu ne prie širdies man "išprievartauti" medeliai ant koto doh.gif bandysiu daryt džiungles bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 23 balandžio 2008 - 19:00
QUOTE(raganele @ 2008 04 23, 19:59)


labai gerai abeji atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 04 23, 16:59)
pasižiūrinėjau interneto platybėse - nu ne prie širdies man "išprievartauti" medeliai ant koto doh.gif bandysiu daryt džiungles bigsmile.gif
user posted image
user posted image



o man gal netgi graziau vienas medelis wub.gif ir visai jis neisprievartautas lotuliukas.gif
Atsakyti
Kokia tema radau thumbup.gif mano brangiausiojo vardas Lauras, tai vat, dabar teks ieskot sito medelio nusipirkt, labai noriu augint toki grazuoli blush2.gif turesiu du Laurus lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,


Turiu ir aš laurameduką,neseniai dar pirktą.Norėjau paklausti,gal turite kokią nors nuorodėlę ar info apie lauramedžio formavimą,nes jis pas mane visai gražiai šakojasi,bet dar nelabai ką dariau,t.y. negenėjau,labai laukčiau info,jei nesunku 4u.gif
Atsakyti
o as siandien ieskojau sito medelio maximoj, bet neradau verysad.gif nezinau kur dar ieskot, gal reiks prie progos kokioj didesnej paziuret blush2.gif
Atsakyti