Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

QUOTE(vasarema @ 2012 04 05, 13:55)
Nenoriu būti bloguoju pranašu, bet gali būti, kad lauramedžius užpuolė skydamariai. Maži rudi skydeliai, prisitvirtinę prie apatinės lapų pusės, ypač palei gyslas. Juos galima pabandyti šluostyti drėgnu skudurėliu, arba vatos tamponu (Iš apačios lapo), arba apipurkšti sisteminiu insekticidu. Dėja, skydamariai „savo noru“ augalo esančio patalpoje nepalieka, bet jų ženkliai sumažėja, arba nelieka išnešus į lauką. Skydamariai išskiria lipnų skystį.

O tai kur skydamariai dingsta isnesus i lauka? g.gif
Ir ar yra galimybiu isnaikinti juos patalpoje? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2012 04 05, 14:09)
O tai kur skydamariai dingsta isnesus i lauka? g.gif
Ir ar yra galimybiu  isnaikinti juos patalpoje? cool.gif

Dėl išnešimo į lauką, tai asmeniniai pastebėjimai. Pernai kaimynė išvežė į sodą labai gražų smulkialapį fikusą, sakė, kelis metus šluostė, maudė, purškė actara, muilu, žolelėm, bet išnaikinti skydamarių nepavyko. sakė, kad po procedūrų apmažėja, po to vėl visos grindys lipnios. Pastovėjęs visą vasarą iki šalnų lauke, augalas buvo grąžintas į butą, iki šiol skydamariu nėra, matyt jiems nepatiko vėjai, lietūs, saulė, ar dar kas...Jeigu lauramedžiai nedideli, gal ir pavyktų nuvalyti skudurėliu tuos skydamarius kiekvieną lapelį praėjus. Įsižiūrėjus, jie tikrai matosi, ypač per didinamąjį stiklą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarema: 05 balandžio 2012 - 14:19
QUOTE(vasarema @ 2012 04 05, 14:18)
Dėl išnešimo į lauką, tai asmeniniai pastebėjimai. Pernai kaimynė išvežė į sodą labai gražų smulkialapį fikusą, sakė, kelis metus šluostė, maudė, purškė actara, muilu, žolelėm, bet išnaikinti skydamarių nepavyko. sakė, kad po procedūrų apmažėja, po to vėl visos grindys lipnios. Pastovėjęs visą vasarą iki šalnų lauke, augalas buvo grąžintas į butą, iki šiol skydamariu nėra, matyt jiems nepatiko vėjai, lietūs, saulė, ar dar kas...Jeigu lauramedžiai nedideli, gal ir pavyktų nuvalyti skudurėliu tuos skydamarius kiekvieną lapelį praėjus. Įsižiūrėjus, jie tikrai matosi, ypač per didinamąjį stiklą.

Isvalyti kiekviena lapeli Pelenes darbas, nes mano lauramedis jau didelis. Beto jau ne karta valiau, bet kazko vel atsiranda skydamariai.
O uzpuole skydariai mano lauramedi butent lauke g.gif , kol budavo patalpoj neturejau problemu g.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos lauramedziu augintojos. gal kas Jonavoj turi nemaza medeli ir apgenetas sakeles galetu padovanot? 4u.gif
Atsakyti
Jus lauramedzius lauke auginate ar viduj? Mano lauke auga ir viskas gerai , jokios ligos nepuola,beje dar nezydejo ir ir auginu vazone:)
Atsakyti
QUOTE(moliugelis @ 2012 04 07, 01:51)
Jus lauramedzius lauke auginate ar viduj? Mano lauke auga ir viskas gerai , jokios ligos nepuola,beje dar nezydejo ir ir auginu vazone:)

As tai vasara lauke , ziema viduje auginu smile.gif , ziema nusaltu lauke g.gif
O lauramedziai zydi cool.gif , net nezinojau g.gif
Atsakyti
O kada lauramedį galima į balkoną išnešti? (balkonas įstiklintas)
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2012 04 14, 14:08)
O kada lauramedį galima į balkoną išnešti? (balkonas įstiklintas)

As tai geguzes men., kai nebuna salnu ir nesu i kiema smile.gif
O istiklintam balkone manau ir dabar gali buti smile.gif
Atsakyti
Mano lauramedžiai praeitą savaitę persikraustė į polikarbonatinį šiltnamį. O jau kaip patiko jiems. Jeigu galima būtų pasakyti, kad augalas šypsosi, tai turbūt pagal tai kaip jie dabar atrodo, tai sakyčiau išsišiepę nuo ausies iki ausies smile.gif
Gegužė kraustysis į terasą. Na o vėlu rudenį vėl į vėsų garažą.
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2012 04 17, 13:03)
Mano lauramedžiai praeitą savaitę persikraustė į polikarbonatinį šiltnamį. O jau kaip patiko jiems. Jeigu galima būtų pasakyti, kad augalas šypsosi, tai turbūt pagal tai kaip jie dabar atrodo, tai sakyčiau išsišiepę nuo ausies iki ausies  smile.gif
Gegužė kraustysis į terasą. Na o vėlu rudenį vėl į vėsų garažą.

thumbup.gif . O mano tai visai nelinksmas lauramedis schmoll.gif , tuoj keliaus i lauka
Atsakyti
Gal kas turėsite lauramedžių perteklių, mielai priglausčiau kelis daigelius

ax.gif
Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Teracota @ 2012 05 03, 21:13)
Gal kas turėsite lauramedžių perteklių, mielai priglausčiau kelis daigelius

  ax.gif
Vilnius



Ir aš norėčiau smile.gif

Vilnius
Atsakyti