Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

QUOTE(gieruze @ 2012 03 31, 21:09)
<...> ar normalu, kad nuo medelio lapu kazkoks lipnus skystis issiskiria, lipnus?  Visa palnge aplipusi ir langas kaip apipurkstas...Ar taip turi buti?

Ne, taip neturi būti. Reikėtų atidžiau apžiūrėti, gal kokie kenkėjai puola?
Atsakyti
QUOTE(Kshatrija @ 2012 03 31, 10:30)
Dar galit pabandyti ukiško muilo tirpalu (ištirpdyti ukišką muilą vandenyje) nupurkšt .

Bandysiu cool.gif Labai jau sunku kita puse lapu nuplauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragainė @ 2012 03 31, 19:57)
Ne, taip neturi būti. Reikėtų atidžiau apžiūrėti, gal kokie kenkėjai puola?


mano akiai nera tu kenkeju, o ir persodinau meduka pries gera savaitele. Tikrai keista... tai kas cia per nematomi kenkejai galetu buti,kurie dergia mano augaliuka?

Hmmm... as tuos lapukus su svariu dregnu skuduriuku kartais pavalau. Gal kas patars ka man su juo daryti?
Atsakyti
Su lauramedziu tikrai turiu problemu, niekaip neisnaikinu skydamariu, nusibodo ir grindis plauti aplink medeli, nes istisai limpa g.gif Gal cia man toks lauramedis pakliuvo. Sakykit, kas auginat lauramedi kaip ji priziurit ar pas visas tokios pacios problemos? cool.gif
Atsakyti
Mano lauras irgi visas apsitaskes lipniu skysciu, fe...Reikes gal po dusu pakisti, kazin koks velnias cia jam? g.gif g.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau lauramedį prieš mėnesį -Maximoje. Tai, kad pradėjo jis dabar lapus leisti blink.gif . Viename vazonėlyje yra 6 stiebai, kaži ar galima juos išardyti ir susodinti atskirai. Ar galiu pabandyti lauke jį auginti? Ar geriau virtuvėje ir palikti? Italijoje, tai gyvatvorės iš jų auga, o pas mus tai tikriausiai nušaltų... Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 04 balandžio 2012 - 16:38
QUOTE(Juračiuks @ 2012 04 04, 17:37)
Aš nusipirkau lauramedį prieš mėnesį -Maximoje. Tai, kad pradėjo jis dabar lapus leisti  blink.gif . Viename vazonėlyje yra 6 stiebai, kaži ar galima juos išardyti ir susodinti atskirai. Ar galiu pabandyti lauke jį auginti? Ar geriau virtuvėje ir palikti? Italijoje, tai gyvatvorės iš jų auga, o pas mus tai tikriausiai nušaltų...  Ačiū.

Nušaltų, bet vasaroti drąsiai gali lauke 4u.gif Galima turimą krūmelį paretinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 04, 18:00)
Nušaltų, bet vasaroti drąsiai gali lauke 4u.gif Galima turimą krūmelį paretinti 4u.gif



Aišku, ačiū.
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 04, 14:18)
Mano lauras irgi visas apsitaskes lipniu skysciu, fe...Reikes gal po dusu pakisti, kazin koks velnias cia jam? g.gif  g.gif

As tai vis ismaudau po dusu, bet praeina kelios dienos ir vel limpa cool.gif ...
Atsakyti
Mano lauramedis irgi išskiria lipnų skystį. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2012 04 05, 11:21)
As tai vis ismaudau po dusu, bet praeina kelios dienos ir vel limpa cool.gif ...



tai kas cia per biesas yra, jei taip neturetu buti?
Atsakyti
QUOTE(gieruze @ 2012 04 05, 13:27)
tai kas cia per biesas yra, jei taip neturetu buti?

Nenoriu būti bloguoju pranašu, bet gali būti, kad lauramedžius užpuolė skydamariai. Maži rudi skydeliai, prisitvirtinę prie apatinės lapų pusės, ypač palei gyslas. Juos galima pabandyti šluostyti drėgnu skudurėliu, arba vatos tamponu (Iš apačios lapo), arba apipurkšti sisteminiu insekticidu. Dėja, skydamariai „savo noru“ augalo esančio patalpoje nepalieka, bet jų ženkliai sumažėja, arba nelieka išnešus į lauką. Skydamariai išskiria lipnų skystį.
Atsakyti