Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

Teks imtis darbo ir persodinti rolleyes.gif
Atsakyti
Padaryta, lauramedis jau persodintas, tikrai buvo labai daug saknu, beveik zemiu nematyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 03, 00:29)
Padaryta, lauramedis jau persodintas, tikrai buvo labai daug saknu, beveik zemiu nematyti doh.gif


Matysit, tuoj šakelės atsidėkos jums naujais lapeliais wub.gif
Atsakyti
Kai paaugs nauji lapeliai, keliaus i sriubas, nes jau tikrai bus be trasu ar dar kokiu chemikalu mirksiukas.gif
Atsakyti
Žiema jau galvojau,kad mano lauras užsilenks. doh.gif Džiūvo lapai,darėsi kažkokie sausi.Saulutė pradėjo kilti aukščiau ir lauras atsigavo,viršūnėse pradėjo leisti naujus lapelius,vadinasi gyvens. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,

na aš savo lauramedį drastiškai persodinėjau anksčiau, nes eksperimentai su prikaišiotom citrusų sėklom į lauro medį baigėsi tuo, kad užaugo krūvos tų citrinukų, kai nė nepastebėjau ir apsivijo lauro šakneles. Teko viską atkapstyt, ta proga pabandžiau atskirt kelis krūmus. O jau šaknų susipynimas... neįmanoma misija. Padraskiau aš juos ten gerokai, atskyriau gal kokius 6 krūmelis. Tai dabar likęs miškas jau naujas šakas ir lapus augina.

O vat su atskirtais krūmeliais pasielgiau kvailai: pradėjo ruduot lapai visi, galvoju viskas, apskabiau sudžiūvusius ir liko kotai. Pagalvojau, kad jau viskas ir ėmiau ir išmečiau. Du tiesa prieš tai atidaviau pabandymui. Tai vienas sakė neišgyveno (tikriausiai lemtis tokia, kaip ir pas mane likusių), o kitas sakė tylėjo sau ramiai ir jau dabar pumpuruojasi.
Dar vieną buvau ir sau pasilikusi, ir ką tu man pasakysi, žiūriu jau ir manasis pumpurus krauna. Tai toks patarimas, nemeskit lauro medžio, kas ir kaip jis baisiai beatrodytų, iki tol, kol jo visas kotas iki pat žemių netampa juodu. Nes pas mane toks vienas buvo, ir tik tada jis jau buvo galutinai miręs pagal mane. Kol kotas dar bent kiek žalias, dar yra tikimybės, jog atsigaus.
Atsakyti
Na nezinau ka ir daryt su lauramedziu, niekaip negaliu skydamariu isnaikinti g.gif , o ir lapai pradejo geltonuoti, visa sauja nurinkau doh.gif gal per mazai laisciau g.gif
Atsakyti
Ar bandėt purkšti/laistyti su Actara?
Atsakyti
QUOTE(Kshatrija @ 2012 03 30, 10:20)
Ar bandėt purkšti/laistyti su Actara?

Ne Actara nepurskiau. Kambarinem gelems chemijos nenaudoju, bet purskiau indu plovikliu, valiau dektine g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 30 kovo 2012 - 15:08
Labas visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2012 03 30, 17:07)
Ne Actara nepurskiau. Kambarinem gelems chemijos nenaudoju, bet purskiau indu plovikliu, valiau dektine g.gif



Dar galit pabandyti ukiško muilo tirpalu (ištirpdyti ukišką muilą vandenyje) nupurkšt .
Atsakyti
Labas visoms lauro medeliu augintojos, smile.gif
turiu ir as nusipirkusi is maximos augaliuka, auga jis pas mane grazus medelis ant palanges. Bet va, norejau paklausti, ar normalu, kad nuo medelio lapu kazkoks lipnus skystis issiskiria, lipnus? Visa palnge aplipusi ir langas kaip apipurkstas...Ar taip turi buti?

Atsakyti