Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

oi doh.gif oi kaip nelaiku tas nelemtas gripas uzpuole, kaip tik turejau savaites viduri i Kauna vaziuoti drinks_cheers.gif rolleyes.gif teks be progos ten apsilankyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuks26 @ 2007 02 17, 20:28)
negi jo yra visur tik ne Klaipedoj, jau atrodo simtas metu kaip jo ieskau doh.gif  mugeje nenusipirkau ir daugiau neikur nera, gal galit man padeti ar patarti kur gauti blush2.gif  blush2.gif
aciu

Maximoj ar kitam PC, daržovių skyriuje, ten kur sudėti prieskoniniai augalai vazonėliuose mirksiukas.gif Tikrai ne kartą ten mačiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2007 02 17, 22:50)
Maximoj ar kitam PC, daržovių skyriuje, ten kur sudėti prieskoniniai augalai vazonėliuose  mirksiukas.gif Tikrai ne kartą ten mačiau  mirksiukas.gif



blink.gif o ten neieskojau doh.gif net nepagalvojau drinks_cheers.gif thumbup.gif aciu labai uz informacija
Atsakyti
Turiu pasodintus lauro lapus, vienas nudžiūvo vazonas, kitas irgi, bet šalia išleido naują atžalą. Bet jau kvapas koks thumbup.gif
Atsakyti
maciau Megos Senukuose yra pirkti, mazdaug 1,5 metro 165lt, o didesnis ir tankesnis beveik 400lt kainavo
as irgi nusiziurejus si medeli, tik va norisi iskart didesnio, noreciau kieme pasodinti, kazi ziema iskestu, nieko jam neatsitiktu? g.gif
Atsakyti
Ir as auginu laura ax.gif
Pirkau pries metus ar daugiau Maximoj daigeli, jis man pasidaugino , kai persodinau gavau 15 vaiku doh.gif
Dali pardaviau, iskeiciau, isdalinau, dar keli liko..
Mano mylimiausias tai auga graziam vazone ant lango, zymiai didesnis ir grazesnis uz kitus, kurie gauna maziau demesio tongue.gif Niekad as jo nepurskiu, bet atrodo thumbup.gif Aisku dar ne medelis, bet greit bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 04 06, 13:04)
Ir as auginu laura ax.gif
Pirkau pries metus ar daugiau Maximoj daigeli, jis man pasidaugino , kai persodinau gavau 15 vaiku  doh.gif
Dali pardaviau, iskeiciau, isdalinau, dar keli liko..
Mano mylimiausias tai auga graziam vazone ant lango, zymiai didesnis ir grazesnis uz kitus, kurie gauna maziau demesio  tongue.gif  Niekad as jo nepurskiu, bet atrodo  thumbup.gif  Aisku dar ne medelis, bet greit bus  mirksiukas.gif

na va,as ir nezinojau kokia grozybe gavau doh.gif ,bet kol kas pas mane jam gerai,matosi mazulyciai mazulyciai nauji lapukai,dar karta ,aciu aciuks.gif aciuks.gif beje,jei neprigis tas laimes medelis,duok zinia,dar nulausiu sakele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madre @ 2007 04 06, 13:08)
na va,as ir nezinojau kokia grozybe gavau doh.gif ,bet kol kas pas mane jam gerai,matosi mazulyciai mazulyciai nauji lapukai,dar karta ,aciu aciuks.gif  aciuks.gif beje,jei neprigis tas laimes medelis,duok zinia,dar nulausiu sakele mirksiukas.gif

Tai kaip sakant tfu, tfu, tfu, kad taip ir toliau graziai augtu mirksiukas.gif
Laimes medelis dar vandeny- laukiu saknu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2007 04 05, 16:05)
maciau Megos Senukuose yra pirkti, mazdaug 1,5 metro 165lt, o didesnis ir tankesnis beveik 400lt kainavo
as irgi nusiziurejus si medeli, tik va norisi iskart didesnio, noreciau kieme pasodinti, kazi ziema iskestu, nieko jam neatsitiktu? g.gif

Tikrai neiškęstų, žiemai reikia į kambarį įnešt
Atsakyti
kazkas minėjo apie skydmariu g.gif shlikštynės, as juos naikinu su actara rolleyes.gif išnyksta bjaurybės
Atsakyti
QUOTE(avei @ 2005 08 01, 20:20)
Noriu ir aš tokio daigto, noriu jau senai. Taigi, pavogiau aš pas draugus pavasarį šakelę tokio lauramedžio, pasodinau, laisčiau, mylėjau ir vistiek jis neprigijo g.gif  cry.gif 

Kaip liūdna. Šiandien gavau kelias šakas lauro. Tai pasmulkinau ir sukišau į žemę. Siūlo į smėlį geriau, bet neturiu dabar. Apgobiau maišeliais. Gal pasiseks. Su Daiga palaisčiau. Ar pridaiginot kas laurą iš šakelių? Vaikystėje atsimenu tetulytė taip buvo daug padauginus medelių.
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif
auginu lauramedi, bet su juo kazkas pasidare kad visi jo lapai, vazono krastai ir lango vieta kur jis pastatytas aplipe kazkokiu skysciu blink.gif kas cia galetu buti? jokiu vabaliuku ant zemes nesimato... g.gif nuo ko tas lipnus skystis? kaip ji isnaikinti? gun_bandana.gif bijau kad nepakenktu mano medeliui cray.gif

ideciau nuotrauka, bet nemoku fool.gif
Atsakyti