Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

Auginu turbūt medį? g.gif Iš šaknų gavosi 4 atžalos.Pagrindinė šaka jau virš metro,turbūt,kitos mažesnės.Norėčiau atskirti ir nežinau ką daryti,nes šaknys kaip vientisos visų keturių. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, as lauramedzio uglius jau turiu kokius 4 metus, bet pas mane tu ugliu doh.gif gal 10 tik pora tokiu plonu besisakojanciu plonom sakelem. Buvo isblyske lapai, persodinau, dabar atgauna spalva, nes matyt truko jau medziagu jiems. Bet kaip atskirti tas kitas atzalas, neisivaizuodju doh.gif
Atsakyti
laba
lauramedzius auginu jau 4 metai. Nera jie tokie lepus kaip atrodo. Ir pamirstu as juos, ir po persodinimo visi prigija, viena buvau uzkisusi ir pamirsusi menesi palaistyti, nudziuvo virsune, kai pastebejau, nugenejau, stovejo gal menesi stimburys, nemeciau kol zalias, eme ir prileido kruva atzalu. As atzalas, jei matau, kad eina atskirti atplesiu ir ikisu i zeme, jei matau, kad virs saknies kaklelio is kamieno auga, tiesiog nugeniu. Paskutiniu metu noriu padaryti burbulus ant kotu. liko pora visai nieko , kiti issikrumijo, tai darysiu burbulus pazemiui. Dali isdalinau giminem ir kaimynam, bo eina pro sali ir klausineja, kas cia, kai suzino, kad lauramedis uzsipraso, kai atidalinu atzalas, atiduodu uz simboline kaina, kad pas mane neisnyktu. Tris buvau supynusi i viena kasyte, tai i ta kesinosi lauke daug kas. Gavau draugam ikurtuvem padovanoti, kad nepavogtu. Visa vasara buvo lauke ant saulutes isnesti, pries salnas sunesiau i garaza ir padejau arciau lango. Matau, kad sviesos trukumas, bet i namus nesti nenoriu, kad nepradetu nauju lapu leisti, nes sitie zieminiai buna ploni ir leisgyviai, pavasari tenka visus tokius ugliukus nukarpyti. Bandysiu islaikyti garaze, vasara vel isnesiu i saulute. Jei kam bus noras galesiu atidalinti pavasari po ugli.
Atsakyti
O dabar galima juos persodinti?Labai jau į aukštį išaugo. g.gif Ir bandysiu atžalas atskirti. g.gif Kokia žemė jiems geriau? Į durpę tiktų? g.gif
Atsakyti
Nu kaip jau ir baigėsi persodinimo sezonas, bet jeigu jie ten visai matai, kad mirinėja, tai gali pabandyti. Namuose, ne lauke. Pas mane tai jau uzmige ziemos miegui is lauko parnesti.
Sodinu i paprasta geliu zeme ir kai prigija dar uzmetu po kelias granules pauksciu mesliuko (parduoda granuliuota, isvalyta) pora kartu per vasara. Bujoja.
Atsakyti
As taip pat gavau dovanu lauramedi.Nezinau kiek jam laiko.Ugis bus koks 30-40 cm,bet kol kas jokiu soniniu sakeliu nerodo,tik lapeliai.Mazdaug kada jis prades sakotis,gal man jam virsune nukirpt,kad sakotusi.Noreciau ir as uzsiauginti burbula ant kamieno. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GITANA.B @ 2011 11 14, 10:34)
As taip pat gavau dovanu lauramedi.Nezinau kiek jam laiko.Ugis bus koks 30-40 cm,bet kol kas jokiu soniniu sakeliu nerodo,tik lapeliai.Mazdaug kada jis prades sakotis,gal man jam virsune nukirpt,kad sakotusi.Noreciau ir as uzsiauginti burbula ant kamieno. 4u.gif


tada kirpk tokiame aukstyje, kuriame nori, kad burbulas butu. Ale nukirpsi virsune prades is apacios sakotis, jie tokie pasalunai smile.gif), kai nereikia nesisakoja, vos uzkliudai ir pasipila sakotis is apcios smile.gif nuo pazemes, vat tada reikia negaileti ir kirsti visas sakas is apacios, tuomet susiproteja ir virsuje paleidzia smile.gif. Bandyk ir kas nors vistiek gausis smile.gif

gali per metus 30-40cm uzaugti. Ten ju trasomis prifarsiruoja, tai auga kaip isproteje, as kai stengiuosi tresti neypatingai daug (lauro lapu nebeperku parduotuvese), tai pas mane didziausias prieaugis buvo 20 cm, bet formuodama as apie puse nureziu, o jei nepatinka sakele, tai ir daugiau. Uztai, norint gauti burbula, reikia truputi kantrybes ir laiko.
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2011 11 14, 13:23)

Aciu labai,gal kaip nors susitvarkysiu,nes pas mane dar ir katinas "agronomas",baisiai jau jam augalai ant palanges patinka,neaplenkia ir lauramedzio,tik va orchidejos jam ne prie sirdies. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes. Auginu ir as lauramedi, gavau dovanu pries kokius tris metus. Labai grazus suformuotas medelis buvo. Is pradziu gerai augo, bet uzpuole skydamariai, nes lapai tokie lipnus pasidare. Ir nebezinau ka daryti, atsibodo ji gydyti. Ir augti nustojo, kai ji persodinau , nes buvo per mazas vazonas. Labiausiai tai jam turbut nepatiko mano padaromas purskalas nuo skydamariu. Siandien tai tik gera dusa padariau medeliui, nes nezinau ka daryti ?
Atsakyti
ajira o kuom purski?
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2011 11 28, 14:54)
Sveikutes. Auginu ir as lauramedi, gavau dovanu pries kokius tris metus. Labai grazus suformuotas medelis buvo. Is pradziu gerai augo, bet uzpuole skydamariai, nes lapai tokie lipnus pasidare. Ir nebezinau ka daryti, atsibodo ji gydyti. Ir augti nustojo, kai ji persodinau , nes buvo per mazas vazonas. Labiausiai tai jam turbut nepatiko mano padaromas purskalas nuo skydamariu. Siandien tai tik gera dusa padariau medeliui, nes nezinau ka daryti ?

Visų pirma, tai nuo skydamarių, ypač jei tai miltuotieji, užsikrės visos kitos gėlės... praktiškai tai reiškia gėlių mirtį... gal ką ir išgelbėsi schmoll.gif bet kova su jais beveik beviltiška... padėjau tolimesnei kaimynei kovoti prieš kelis metus, mačiau, žinau...
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2011 11 28, 14:38)
ajira o kuom purski?

As pasidarau toki purskala: i 1 litra vandens ipilu sauksta indu ploviklio ir sauksta spirito .
Papildyta:
QUOTE(Fonda @ 2011 11 28, 23:36)
Visų pirma, tai nuo skydamarių, ypač jei tai miltuotieji, užsikrės visos kitos gėlės... praktiškai tai reiškia gėlių mirtį... gal ką ir išgelbėsi schmoll.gif bet kova su jais beveik beviltiška... padėjau tolimesnei kaimynei kovoti prieš kelis metus, mačiau, žinau...

O tai ka daryti ? As nezinau kas lauramedziui yra lapai lipnus ir kitoje lapu puseje kazkokie pailgi dariniai, bet i vata nepanasus, reiskia ne miltuotieji skydamariai.
Atsakyti