Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

nu jo jeigu buvo pirktas jau daigas, tai lapai kaip ir turėtų būti kažkuo purkšti g.gif
nu aš irgi nebūčiau pagalvojusi g.gif
Atsakyti
nu va iš pasėtų sėklų 2 supuvo, viena dar laikosi doh.gif
nu ir nesiseka rasti man to lauro medžio pirkimui, žada žada parvežti ir nieko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 20, 13:32)
nu va iš pasėtų sėklų 2 supuvo, viena dar laikosi doh.gif
nu ir nesiseka rasti man to lauro medžio pirkimui, žada žada parvežti ir nieko schmoll.gif


o as uzvakar radau nukainuotose gelytese Ermitaze maziuka vazoneli su kupsteliu lauro daigeliu-negalejau nepaimti u 5 Lt.. smile.gif Daznai gelbeju is ten gelytes blush2.gif Ant keliu sakeliu lapeliai biski nurudave, bet dauguma grazus ir lyg nauji lapeliai sprogsta smile.gif Zadu persodinti i didesni vazoneli, bus matyti kaip seksis ji auginti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alenzi @ 2011 05 20, 15:56)
o as uzvakar radau nukainuotose gelytese Ermitaze maziuka vazoneli su kupsteliu lauro daigeliu-negalejau nepaimti u 5 Lt.. smile.gif  Daznai gelbeju is ten gelytes blush2.gif Ant keliu sakeliu lapeliai biski nurudave, bet dauguma grazus ir lyg nauji lapeliai sprogsta smile.gif Zadu persodinti i didesni vazoneli, bus matyti kaip seksis ji auginti  ax.gif


tai vat, kad pas jus yra ermitažas, tai pavydas ima ax.gif
prasukau jaučiu visas parduotuves ir kioskus kakokią dieną, 1 radau sergantį dėmėm 1 krūmelį už 14lt doh.gif visas toks kaip miltais nupiltas, dar sakau ir kitus augalus namuose užkrėsiu doh.gif
sakau sažinės neturi doh.gif priš tai kainavo 22lt, tipo nuolaida už 14lt
ne ne dėkui už kokia kainą ir gerą galin nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
Kaune Hyper maximoj yra nemažai lauramedukų, tik labai nedideli ir po 10Lt, vis dar tvardausi, bet turbūt pirksiu ax.gif

Pernykštį palikau pas tėvus, tai nudžiūvo, sakau gal pačiai pavyktų išlaikyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 20, 14:06)
tai vat, kad pas jus yra ermitažas, tai pavydas ima ax.gif
prasukau jaučiu visas parduotuves ir kioskus kakokią dieną, 1 radau sergantį dėmėm 1 krūmelį už 14lt doh.gif visas toks kaip miltais nupiltas, dar sakau ir kitus augalus namuose užkrėsiu doh.gif
sakau sažinės neturi doh.gif priš tai kainavo 22lt, tipo nuolaida  už 14lt
ne ne dėkui už kokia kainą ir gerą galin nusipirkti 4u.gif


Jei pas Jus mieste yra Maxima,siulyciau paziuret darzoviu skyriuje,prie prieskoniniu augalu (na saldytuve,kur sudeti cibuliukai,petruskes ,rozmarinai ir t.t.) Nezinau ar prioklauso 1X Maximai,bet 2X tikrai yra ir tikrai priklauso ir lauramedziai ir rozmarinas ir ciobrelis (vazoneliuose). As kalbu apie didesnius vazonelius,o ne apie tuos olandiskus mazucius prieskoninius. Tiesiog galima pasiklausti pas vadybininke ar galetu uzsakyt smile.gif Pati dirbu toje sistemoje tai i zinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2011 05 20, 16:36)
Jei pas Jus mieste yra Maxima,siulyciau paziuret darzoviu skyriuje,prie prieskoniniu augalu (na saldytuve,kur sudeti cibuliukai,petruskes ,rozmarinai ir t.t.) Nezinau ar prioklauso 1X Maximai,bet 2X tikrai yra ir tikrai priklauso ir lauramedziai ir rozmarinas ir ciobrelis (vazoneliuose). As kalbu apie didesnius vazonelius,o ne apie tuos olandiskus mazucius prieskoninius. Tiesiog galima pasiklausti pas vadybininke ar galetu uzsakyt smile.gif Pati dirbu toje sistemoje tai i zinau smile.gif



oi dėkui reikės pasižvalgyti 4u.gif tų maksimų pas mus yra 4, tik vat, kad 2x ar 1 x, kažkaip niekad neesu atkreipusi dėmesio, tų vazonėlių esu mačiusi šaldytuve, bet lauramedis neužliuvo g.gif
nieko pasižvalgysiu 4u.gif gal laimė nusišypsos 4u.gif
Atsakyti
nors ne į temą, bet Vilniuj galėčiau pasidalint su kuo nors 4u.gif daug jų pas mane, vis neprisiruošiu išsodint blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(agute77 @ 2011 04 27, 12:38)
Nenaudokite senu lapu sriuboms,tik naujus ,namuose issprogusius.Anie senieji su tokia chemija...

aš ir taip maniau, bet kodėl tada maximoj prie prieskonių pardavinėja g.gif vis taip norisi nusisskint ir į sriubą... ax.gif
Atsakyti
Na vat nėra taip prastai thumbup.gif nusipirkau laurą thumbup.gif ogi žiūriu ir iš sėklytės 2 cm augliukas išlindes thumbup.gif
tą kur papirkau toks krūmels, nesuprantu, ko viršūnė nupjauta 4u.gif čia gal iš šakelės taip priauginta, nes stiebas tai storas labai bigsmile.gif
Atsakyti
Na prisiruošiau nufotografuoti savo lauro medelius ax.gif
čia tas iš sėklos 4u.gif
user posted image

apkarpytasis krūmelis 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Nu va, aš jau suviriau sriuboj tuos senus seniausiai, jau dabar tik naujus skinsiu, suvešėjo maniškis. Dabar atostogauja balkone nestiklintam.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2011 06 30, 16:52)
Nu va, aš jau suviriau sriuboj tuos senus seniausiai, jau dabar tik naujus skinsiu, suvešėjo maniškis. Dabar atostogauja balkone nestiklintam.


auginat medelį ar krūmą 4u.gif
gal foto įmesit 4u.gif
Atsakyti