Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

O maniskis, irgi pirktas Maximoje, numiro, pabuves pas mane vos menesi... unsure.gif Ir laisciau, ir purskiau, bet jam aiskiai kazkas nepatiko...
Atsakyti
QUOTE(Smurfiukas @ 2011 02 08, 21:34)
Sveikutės

Nusipirkau ir aš šį medelį Maximoje vos už 9.99 lt. Laistau kai šiek tiek pradžiūsta, bet lapeliai tokie traškūs pasidarė, neruduoja, žali, bet traškūs, sakau gal per mažai vandenuko? Noriu paklausti kokie jūsų lapeliai? Galvoju gal jie turi būti tokie, ar lapeliai visgi kaip visų gėlyčių ne traškūs turi būti?


Jie nera minksti kaip kitu augalu Jie truputi traskus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2011 02 10, 01:21)
Jie nera minksti kaip kitu augalu Jie truputi traskus  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal zinot kokios info kaip auginti lauro medi, ir i kokia zeme persodinti? Ar tinka paprasta ar reikia kokios specialios? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muersita @ 2011 03 06, 22:46)
Sveikos, gal zinot kokios info kaip auginti lauro medi, ir i kokia zeme persodinti? Ar tinka paprasta ar reikia kokios specialios? smile.gif

Sveika, naujai atvykusi 4u.gif ...tai jei tokia tema yra, tai tam, kad visa informacija apie tą augalėlį ir yra pateikta. Vienas puslapiukas atgal buvo nuoroda... Sėkmės auginant 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Irvel @ 2011 02 06, 11:26)
Radau Rojaus soduose, ka laurai nepakencia uzmirkimo. Lekstuteje negali buti vandens. Zeme gali buti prasta, bet su drenaziniais akmenukais, kad nebutu per slapia. Maniskis stovi virtuveje ant palanges, o vasara sauleje balkone. Palieju, bet ziuriu, kad nebutu per slapia. Zeme megsta dregna, bet nepermirkusia. Auga grazus.
Is purksti lapelius reikia.
Na, informacija imu is cia, jeigu ka.  biggrin.gif  Apie lauramedzio auginima

Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, nusipirkau sėklyčių ir pasisėjau, laukiu, kada gal bent vienas iškiš nosį ax.gif
Atsakyti
Mano lauriukas kad leidžia naujus lapukus, kad auga bigsmile.gif Jau per žiemą buvau apgenėjus sriubon, tai dabar naujas derlius bus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2011 04 23, 08:08)
Mano lauriukas kad leidžia naujus lapukus, kad auga  bigsmile.gif Jau per žiemą buvau apgenėjus sriubon, tai dabar naujas derlius bus.  biggrin.gif


aš taip mąstau ar jie tinka į sriubas biggrin.gif sakau gal kokie tik dekoratyviniai blush2.gif
Atsakyti
Nenaudokite senu lapu sriuboms,tik naujus ,namuose issprogusius.Anie senieji su tokia chemija...
Atsakyti
QUOTE(agute77 @ 2011 04 27, 13:38)
Nenaudokite senu lapu sriuboms,tik naujus ,namuose issprogusius.Anie senieji su tokia chemija...


na pas mane iš sėklos lenda ir dar vis mąstau ar teks ką į sriubą dėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agute77 @ 2011 04 27, 11:38)
Nenaudokite senu lapu sriuboms,tik naujus ,namuose issprogusius.Anie senieji su tokia chemija...

rimtai gi,nepagalvojau rolleyes.gif
Atsakyti