Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

Mano lauriuko pradėjo lapai ruduoti sad.gif gal žinot ką daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nirvanarama @ 2010 08 28, 13:31)
Mano lauriuko pradėjo lapai ruduoti sad.gif gal žinot ką daryti? g.gif

Gal drėgmės trūksta g.gif Įsitikinau, kad labai jau reiklūs drėgmei, saviškio per karščius porą dienų nepaliejau ir amen doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2010 08 28, 17:48)
Gal drėgmės trūksta  g.gif  Įsitikinau, kad labai jau reiklūs drėgmei, saviškio per karščius porą dienų nepaliejau ir amen  doh.gif


lyg ir laistau, gal tikrai reikės dažniau 4u.gif
Atsakyti
Priglausčiau ūgliuką. 4u.gif Klaipėdoj.
Atsakyti
Žiūriu, seniai čia kas besilankė...
Įsigijau ir aš šį medelį Vilniaus Akropolio Maxėj už 9,99lt.
Visai mažytis - 24 cm.
Ėmiau ieškot informacijos ir papuoliau čia.
Ačiū pasidalinusioms žiniomis 4u.gif
Bandysim augti rolleyes.gif
Atsakyti
Jis mėgsta drėgmę. Aš saviškį uždžiovinau... blush2.gif Užtat dabar, kai daugiau paliejau pradėjo šakotis. Beje, ta vargšą krumelį žadu padovanoti. Nelabai pas mane auga gėlės, kurioms reikia daug drėgmės. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 05 vasario 2011 - 23:43
Radau Rojaus soduose, ka laurai nepakencia uzmirkimo. Lekstuteje negali buti vandens. Zeme gali buti prasta, bet su drenaziniais akmenukais, kad nebutu per slapia. Maniskis stovi virtuveje ant palanges, o vasara sauleje balkone. Palieju, bet ziuriu, kad nebutu per slapia. Zeme megsta dregna, bet nepermirkusia. Auga grazus.
Is purksti lapelius reikia.
Na, informacija imu is cia, jeigu ka. biggrin.gif Apie lauramedzio auginima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 06 vasario 2011 - 10:44
thumbup.gif thumbup.gif
Sveiki
Atsitiktinai radau sia tema thumbup.gif Ir parodysiu lauro medeli jums ,isauginta is seklos
Jam mazdaug gal koki 30metu o gal ir siek tiek daugiau mirksiukas.gif Sekla tuomet buvo parveeta is pietu ax.gif
user posted image
Atsakyti
Oho koks, jau cia visas krumas biggrin.gif Ir is seklos. bigsmile.gif
Atsakyti
Taip wub.gif is seklos ,bet kaip ir rasiau paziurekite kiek jam metu mirksiukas.gif Jis tokio didzio mmmmmm g.gif aukstesnis nei 3metu vaikas kai su vazonu stovi ant zemes ax.gif Buvo parvestos trys seklos Jei gerai pamenu rodos gal is Odesos Is vienos seklos nieko nebuvo is kitu dvieju isaugo Vienas gal augo kokius du tris metus ir po to numire O sis grazuoliukas jau apie 30+/- Kaip paziuri prie saknu tai tiesiog matosi saknis senos storos bigsmile.gif Bet kiek zinau jie nevenodi kaskaip buna sis daugiau i medi uznesa o zinau kad buna tankus krumas ligtai Tas kur numire buvo siek kitoks Jo sakos ejo kitaip kaskaip O gal man kaip vaikui atrode kad jie ne venodi Dabar bijau sumeluoti smile.gif

Cia mano mamos pats paciauses ir seniauses numiletinis Kaip atsila oras jis butinai gyvena lauke per siltaji metu sezona mirksiukas.gif Buvo susirges pries koki 15 metu ,tai mama turejo pazystamu vienoje augalu firmoje rodos MAGNUS buvo tokia tai ta augala speceliai specelistai priziurejo kad jis tik nenumirtu mirksiukas.gif biggrin.gif Kaip mes sakome buvo sanatorijoje thumbup.gif O i sriuba jo imetus tai tikrai kitoks tas kvapas ir skonis atrodo lotuliukas.gif

Tiesa visada pasipuose kaledoms jis lotuliukas.gif dega lemputes thumbup.gif thumbup.gif Dovanu po juo visada randi lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 07 vasario 2011 - 21:56
Įspūdingas medelis bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutės

Nusipirkau ir aš šį medelį Maximoje vos už 9.99 lt. Laistau kai šiek tiek pradžiūsta, bet lapeliai tokie traškūs pasidarė, neruduoja, žali, bet traškūs, sakau gal per mažai vandenuko? Noriu paklausti kokie jūsų lapeliai? Galvoju gal jie turi būti tokie, ar lapeliai visgi kaip visų gėlyčių ne traškūs turi būti?
Atsakyti