Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

o jus kaip prieskoni auginat? ar siaip del grozio kaip gele?
Atsakyti
As pirkau Ermitaze toki kupsta is daugybes sakeliu, isdalinau i 9 vazonelius, puikiausiai visi prigijo, jau tris savaites laikau vazoneliuose siltnamyje - puikiausiai auga, naujus lapelius leidzia. As auginu aisku kaip prieskoni - lapu aromato nepalyginsi su dziovintais.
Atsakyti
Aš savo lauriuką išnešiau į balkoną. Ale kokį pirkau, tai toks ir yra. Nei auga nei ką doh.gif . Beja, apskabiau pora šakelių, mamai daviau, tai nežinau prigijo ar ne.
Atsakyti
QUOTE(jurgitabl @ 2010 05 05, 12:55)
o jus kaip prieskoni auginat? ar siaip del grozio kaip gele?

Kol dar nėra toks didelis, tai gaila nuskint, bet jau kelis lapelius mečiau sriubon. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2010 05 05, 13:24)
As pirkau Ermitaze toki kupsta is daugybes sakeliu, isdalinau i 9 vazonelius, puikiausiai visi prigijo, jau tris savaites laikau vazoneliuose siltnamyje - puikiausiai auga, naujus lapelius leidzia. As auginu aisku kaip prieskoni - lapu aromato nepalyginsi su dziovintais.



tai sviezi geriau kvepia smile.gif ? o nera nuodingi? as kazkaip kazkur prisiklausiau kad lauro lapai kazkaip nuodingi buna, tai ir dziovintu isvirus troskini reik ismest, ir geriau nesmulkinta naudot, kad neprisivalgytum. o siaip man labai grazus ir kaip augaliukai jie, bet maximoj dabar labai jau mazuciai- ar labai letai jie auga?
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2010 05 05, 14:56)
tai sviezi geriau kvepia smile.gif  ? o nera nuodingi? as kazkaip kazkur prisiklausiau kad lauro lapai kazkaip nuodingi buna, tai ir dziovintu isvirus troskini reik ismest, ir geriau nesmulkinta naudot, kad neprisivalgytum. o siaip man labai grazus ir kaip augaliukai jie, bet maximoj dabar labai jau mazuciai- ar labai letai jie auga?

As maximoj pirkau pries kokias 3 savaites tai man kad pradejo augti per pora savaiciu po 5 lapus didziausius ant kekvienos sakeles isleido. Aš jį prie virtuves lango pastaciau ( langas šiaurinėj pusėj) ir palaisciau su trašom pirktom Thomas Philips pardėj už 5 Lt. su guano mėšlu tai auga kaip išprotėjes. Dabar laistau paprastu vandenuku nes turi išsivalyti nuo trašu, kad galėčiau naudot maistui. O jau kvapas nerealus kai nuskyniau lapeli rolleyes.gif
Atsakyti
vakar maximoj uz 19lt nusipirkau toki dideli kupsta lauramedzio- ten tu sakeliu labai daug, nebzinau ka daryt? ar nebus jau per dideles tos sakos isskirstymui? gal palikt kruvoj, tik i didesni vazona persodint g.gif
va kaip atrodo dabar:

http://public.fotki....3/dsc00148.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 04 birželio 2010 - 09:11
QUOTE(ne mama @ 2010 06 04, 10:10)
vakar maximoj uz 19lt nusipirkau toki dideli kupsta lauramedzio- ten tu sakeliu labai daug, nebzinau ka daryt? ar nebus jau per dideles tos sakos isskirstymui? gal palikt kruvoj, tik i didesni vazona persodint g.gif
va kaip atrodo dabar:

http://public.fotki....3/dsc00148.html

As skirstyciau, nes is kiekvienos sakeles medis isauga... tai tau cia visa giria isaugs biggrin.gif
Bet jeigu baisu - tai pabandyk is krasto viena atskirt ir pasodint atskirai - paziuresi, kur geriau auga...
Atsakyti
na kagi savaitgali bandziau isskirstyt savo lauru kruma doh.gif labai nekaip sekes, visu pirma tik isemus is vazono pamaciau milijona saknu, ir jos persipyne baisiausiai, tada pabandziau atskirt krastine sakele- ne velnio nesigavo, pesiau pesiau, kol galu gale pamaciau kad jie visi turi tokia kaip bendra sakni- ta prasme kogero dauginta buvo ne is seklu o is atlanku- ir va ta visa atlanka su kruva tu zeldiniu suzelus ir pasodinta i viena vazona neskirstant. tada atsinesiau astrias zirkles kad atkirpt ta didziaja saka, kad atskirt viena sakele- tai zodziu pirmuoju bandymu jauciu nieks nesigavo, nes ta pirma sakele kol as ja istraukiau liko praktiskai be saknu verysad.gif tada dar atplesiau 4 vienoj kruvoj, tada is ju viena atskyriau. tai bet toks sunkus darbas, ir dar zalojantis pasirode pati augala, kad nusprendziau toliau nebedraskyt- likusias taip ir pasodinau kruvoj i viena vazona,+ turiu dabar vazona su 3 sakelem, ir du vazonus po viena sakele, bet is vieno kogero to kur be saknu liko nieko nebus g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites ,esu naujoke pirkau ir as lauramedzio medeli dovanu o parsinesusi namo perskaiciau etiketeje kad jis yra tik dekoratyvus ir maistui jo naudoti negalima (pirkau geliu parduotuveje),ar pirkti PC yra kitokie?naudojami maistui ?aciu uz atsakymus is anksto
Atsakyti
Mano lauriuką kažkokie parazitai puola doh.gif. Panašūs į amarus, tik rudi ir gerokai didesni. Aplipę šakas, lapus iš apačios ir viršaus. Kur tas padaras, lieka rudos dėmelės, o apatinėje lapo pusėje baltos apnašos, kurios nenusigrando blink.gif. Apipulti lapeliai pasidarė labai lipnūs. Nuploviau karštu vandeniu su kalio permanganatu. Lyg ir išrinkau kenkėjus, bet kas jie tokie ir kaip gelbėt lauriuką?
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 08 07, 20:21)
Mano lauriuką kažkokie parazitai puola doh.gif. Panašūs į amarus, tik rudi ir gerokai didesni. Aplipę šakas, lapus iš apačios ir viršaus. Kur tas padaras, lieka rudos dėmelės, o apatinėje lapo pusėje baltos apnašos, kurios nenusigrando blink.gif. Apipulti lapeliai pasidarė labai lipnūs. Nuploviau karštu vandeniu su kalio permanganatu. Lyg ir išrinkau kenkėjus, bet kas jie tokie ir kaip gelbėt lauriuką?

Tai tikriausia bus skydamariai.Aš taip pat nusipirkau visą jais aplipusį bet nupurškiau pora kartų su Actara ir viskas dabar gerai, o laikau kol kas balkone.Per mėnesį laiko prileido naujų lapų ir atsikratė amarų.
Atsakyti