Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

pirksiu ir aš , bet vis niekaip neprisiruošiu doh.gif , kai nueinu iki gėlių skyriaus iš karto prie orchiių bėgu, o lauramedį pamirštu blush2.gif
Atsakyti
gal kas galetu parduoti lauramedzio auginyka arba nuskabytu sakeliu.

Galiu keisti i rausvaziedes svyrancias remontantines braskes auginuka, jau rengiasi zydeti mano balkone
arba
Alijosiu ALOE VERA, kurie yra placiai naudojamas kosmetikoje, ir farmacijoje, gavau ji is Kauno vytauto didzio botanikos sodo. Jis visai nekartus, lapus galima tiesiai grauzti.
arba i plausenes auginuka
http://sodai.lietuvo...m/Plausene.html
Atsakyti
Ultra, o kokiam tu mieste? As tikrai galeciau atskirti ugliuka, dar net neisdalinau savo lauriuko.
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2010 03 27, 20:00)
Ultra, o kokiam tu mieste? As tikrai galeciau atskirti ugliuka, dar net neisdalinau savo lauriuko.

As gyvenu vilniuje, o tu is kur?
Ar noretum parduoti ar keisti?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo UltraV: 28 kovo 2010 - 20:41
QUOTE(UltraV @ 2010 03 28, 20:39)
As gyvenu vilniuje, o tu is kur?
Ar noretum parduoti ar keisti?



Oi galiu tiesiog padovanot - negi gaila, siandien kaip tik isdalinau i 8 vazonelius, tikiuosi prigis smile.gif Parasyk i az telefona ir kada tau patogiausia pasiimti, as dazniausiai bunu namie su maza dukrele, kartais vaziuoju ir i kokia parduotuve, gyvenu prie Santariskiu.

Nors kokios braskes visai ir noreciau, bet deja neturiu balkono verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2010 03 28, 21:54)
Oi galiu tiesiog padovanot - negi gaila, siandien kaip tik isdalinau i 8 vazonelius, tikiuosi prigis  smile.gif  Parasyk i az telefona ir kada tau patogiausia pasiimti, as dazniausiai bunu namie su maza dukrele, kartais vaziuoju ir i kokia parduotuve, gyvenu prie Santariskiu.

Nors kokios braskes visai ir noreciau, bet deja neturiu balkono  verysad.gif


Stai tos braskytes vaizdelis, kazkas panasaus:

user posted image

braske

tai ne tiek braske, kiek zemuoges ir sidabrazoles hibridas. Pas mane balkone graziai zydi, leidzia ugliukus ( kaip braskes ) kuris svyra is vazono ir is karto zydi. Tik balkone uogytes nlb mezga. Manau museles neskraido del to
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo UltraV: 28 kovo 2010 - 21:18
QUOTE(UltraV @ 2010 03 28, 22:15)
Stai tos braskytes vaizdelis, kazkas panasaus:

user posted image

braske

tai ne tiek braske, kiek zemuoges ir sidabrazoles hibridas. Pas mane balkone graziai zydi, leidzia ugliukus ( kaip braskes ) kuris svyra is vazono ir is karto zydi. Tik balkone uogytes nlb mezga. Manau museles neskraido del to

Tai čia tik dekoratyvinis augaliukas ar ir uogytes valgyti galima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2010 03 28, 22:38)
Tai čia tik dekoratyvinis augaliukas ar ir uogytes valgyti galima? g.gif


mano braskes galima, tik ji mezga apvalias uogytes ne pailgas, o ziedelis tiksliai toks kaip nuotraukyteje
Papildyta:
[quote=exDaiva,2010 03 28, 21:54]
Oi galiu tiesiog padovanot - negi gaila, siandien kaip tik isdalinau i 8 vazonelius, tikiuosi prigis smile.gif Parasyk i az telefona ir kada tau patogiausia pasiimti, as dazniausiai bunu namie su maza dukrele, kartais vaziuoju ir i kokia parduotuve, gyvenu prie Santariskiu.

Aciu exDaiva 4u.gif , labai laiminga turedama svieziu prieskoniu mirksiukas.gif
Vienas balkone, kitas virtuveje ant palanges thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo UltraV: 29 kovo 2010 - 15:42
Susigundziau ir as tuo lauramedziu, reiks vaziuot pirkt, kazin kaip cia seksis augint. auginu petrazoles, bazilikus ant palanges. manau visai tiktu ir lauramedis. Tik manau ten prekybos centruose jie gerokai chemijos pripilti, kazin is kur gauti kuo naturaliau uzauginta???? patarkit, gal kuri turit parduoti ar padovanoti naturaliai uzauginta?
Atsakyti
Pirkau Maximoj lauramedį, apkarpiau išstypusias šakeles, tai dabar taip gražiai nauji ūgliukai auga wub.gif , o nukirptas pamerkiau, tai kol kas jokių šaknelių neleidžia...kažin ar bus naudos ax.gif
Atsakyti
aš manau, kad lauramedžiai ,kaip ir fikusai, ilgai trunka kol šakneles vandeny išleidžia.
O jūs saviškių vasarai į lauką nepersodinat??
aš žadu nešt, tik turbūt reikia palaukt kol didžiosios šalnos praeis
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2010 05 05, 11:33)
aš manau, kad lauramedžiai ,kaip ir fikusai, ilgai trunka kol šakneles vandeny išleidžia.
O jūs saviškių vasarai į lauką nepersodinat??
aš žadu nešt, tik turbūt reikia palaukt kol didžiosios šalnos praeis

Esu bandžius įšaknydint atžalėles, bet nepasisekė. schmoll.gif O dabar tai maniškis stovi virtuvėje ant palangės, bet vasara į balkona nešiu. Pernai irgi taip dariau.
Atsakyti