Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

Labutis, ir as džiaugiuosi uždovanotu lauramedžiu savaitę laiko. Kaip jį prižiūrėti? Kur paskaityti?
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 03 19, 15:40)
O manasis kad pradėjo leist lapelius.  bigsmile.gif  Ant visų šakelių pumpurėliai.  biggrin.gif

Irvel,o tavo šakojasi?Mano auga tik į viršų.Gal jam viršūnę prikirpti?Ale bijau. g.gif Dar palauksiu,tada persodinsiu,kai jau bus daugiau saulės,reiks dar dvi atžalas atskirti.Įdomu į kokią žemę geriau persodinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 03 19, 16:24)
Irvel,o tavo šakojasi?Mano auga tik į viršų.Gal jam viršūnę prikirpti?Ale bijau. g.gif Dar palauksiu,tada persodinsiu,kai jau bus daugiau saulės,reiks dar dvi atžalas atskirti.Įdomu į kokią žemę geriau persodinti? g.gif

Aha, sakojasi, As jau ji pirkau be virsuneles, turejo kelias sakeles.

Zeme tai pirkau, kur parasyta, kad tinka lauramedziams, lyg is Skoraja pomosc. g.gif

Marene, ivesk i Googli lauramedis ir gausi informacijos. 4u.gif Bandziau idet nuoroda, bet ju ten daug, gal kokia geresne pasirinksi.
Atsakyti
Mano irgi pradėjo leisti naujus lapelius. O viršūnę jam būtinai reikia nukirpti, aš net kelis kartus kirpau, nes jau labai nenorėjo šakotis.
Atsakyti
maniškis numirojo verysad.gif sudžiuvo.... nors laisčiau ir purškaiu... metė,metė lapus ir visai stagaras liko...
Atsakyti
QUOTE(Kshatrija @ 2010 03 21, 22:01)
maniškis numirojo  verysad.gif  sudžiuvo.... nors laisčiau ir purškaiu... metė,metė lapus ir visai stagaras liko...

Tai gal šaknims kas nors? Šiap tai jis nemėgsta perlaistymo. g.gif
Atsakyti
net nežinau, stovi stagaras dabar, savaitgalį išrausiu,tada ir pažiūrėsiu. Tik pora mėnesių po pirkimo pabuvo pas mane doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kshatrija @ 2010 03 22, 11:12)
net nežinau, stovi stagaras dabar, savaitgalį išrausiu,tada ir pažiūrėsiu. Tik pora mėnesių po pirkimo pabuvo pas mane  doh.gif

Tai gal sergantį jau pirkai?
Atsakyti
Nusipirkau siandien Senukuose toki grazuoliska lauriuka ax.gif Ar teisingai, merginos, is jusu susirasinejimu supratau, kad dabar persodindama galiu visus tuos stiebelius atskirti ir i atskirus vazonelius susodinti, nes kitaip misku augs :-)
Atsakyti
as jau 2 metus lauramedi turiu.
kai pirkau buvo gal koki 30cm aukscio. sia vasara buvau iskelusi i darza, tai atsigavo, o ziemai vel parsinesiau namo, tik susodinau visus atskirai, i atskirus vazoniukus. dabar kai kurie jau siekia ir 70 cm. jau pradejau nuo apacios skinti ir i sriuba deti. poros vaikai virsunes nulauze, kamuoli spardydami, tai vienas maciau 3 naujas sakeles isleido, o antrasis tik viena. kitiems pakolkas nekerpu virsuniu, noriu, kad paaugtu aukstesni ir formuosiu burbulus ant koto, statysiu dideliuose vazonuose vasarai i terasa.
zeme dabar paprasta is darzo, tresti niekuo netresiu, tik vasara dilgelemis palaisciau pora kartu. vistik saviems reikalams zadu naudoti lapelius smile.gif
Atsakyti
Ismatavau ir as idomumo delei - 34 cm biggrin.gif As irgi noreciau auginti, kad galetume maistui naudoti, tikiuos nenumarinsiu smile.gif Bandysiu tuoj persodint, kadangi stiebeliu labai daug (11 suskaiciavau), dar mamai ir anytai padovanosiu.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 03 22, 15:08)
Tai gal sergantį jau pirkai?



na neturiu patirties su jais,tai gali būti doh.gif bet man atrodė gražiai: daug lapų, visi žali, jokių juodulių/dėmių ant jų nebuvo. blush2.gif
Atsakyti