Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunesnė veido ir kaklo oda su Galvanic SPA

Nei man svarbu, nei man ką. Ir ne nuo to turi priklausyti atsakymas svarbu ar ne..
Kai žmonėms pateikiate informaciją į klausimus, tai darykite sąžiningai ir profesionaliai - koks tas atsakymas bebūtų smile.gif
O dabar gavosi taip, kad stengiatės tik tuščiai įtikti.

Man reikėjo aš pasižiūrėjau sudėtį, nieko tokio ypatingo neradau už ką tiek mokėti, o aparatas be tų kremų kaip ir praranda prasmę, tai atsisakiau užmačių jį pirkti, nors ebay'uj naują buvau sutarus už 520 Lt su siuntimu nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 05, 11:03)
Nei man svarbu, nei man ką. Ir ne nuo to turi priklausyti atsakymas svarbu ar ne..
Kai žmonėms pateikiate informaciją į klausimus, tai darykite sąžiningai ir profesionaliai - koks tas atsakymas bebūtų smile.gif
O dabar gavosi taip, kad stengiatės tik tuščiai įtikti.

Man reikėjo aš pasižiūrėjau sudėtį, nieko tokio ypatingo neradau už ką tiek mokėti, o aparatas be tų kremų kaip ir praranda prasmę, tai atsisakiau užmačių jį pirkti, nors ebay'uj naują buvau sutarus už 520 Lt su siuntimu nusipirkti.

Kadangi as pati esu be galo patenkinta ir aparatu, ir kosmetika, tai ir sakau. Ekologiskos mados nesivaikau, nes nematau tikslo - su visa seima gyvenu, kiek tai imanoma, sveika gyvenima ir tuo dziaugiuosi bigsmile.gif
O atsakymus profesionaliai pateikti negaliu ir nemoku, nes nesu profesionale - ESU PAPRASTAS ZMOGUS mirksiukas.gif Todel ir pateikiu juos taip, kaip moku. Del sazines esu visiskai rami, nes ir aparata, ir kosmetika rekomenduoju savo brangiausiai mamai ir teciui bei visam artimuju ratui. O ar tai jie pasirenka - ju laisve rinktis smile.gif
Itikti niekam nenoriu, nes pati sau itinku ir patinku - daugiau man nieko nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 05, 11:03)
Nei man svarbu, nei man ką. Ir ne nuo to turi priklausyti atsakymas svarbu ar ne..
Kai žmonėms pateikiate informaciją į klausimus, tai darykite sąžiningai ir profesionaliai - koks tas atsakymas bebūtų smile.gif
O dabar gavosi taip, kad stengiatės tik tuščiai įtikti.

Man reikėjo aš pasižiūrėjau sudėtį, nieko tokio ypatingo neradau už ką tiek mokėti, o aparatas be tų kremų kaip ir praranda prasmę, tai atsisakiau užmačių jį pirkti, nors ebay'uj naują buvau sutarus už 520 Lt su siuntimu nusipirkti.


Skiedžiat bile-ka, na nepatinka ir nepirkit ko čia dabar zirziat.
Atsakyti
QUOTE(aviad22 @ 2010 08 05, 21:47)
Skiedžiat bile-ka, na nepatinka ir nepirkit ko čia dabar zirziat.

Kad jūs parašytumėt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.Nusipirkau ir as si aparaciuka pries gera menesi...Ir ka,esu patenkinta,oda svyti,rauksleles smulkios pasislepe,o gilesnes palygejo,odos pigmentacija zymiai mazesne.....Svarbiausia,tai pastebiu ne as viena o ir sutikti pazystami zmones.Tiesa,labai pagerejo odos raumenu tonas...visai nebera buvusio odos suglebimo...tai matyt ne visoms vienodai..Cia kaip su figura,vienai reikia juodai sportuot,laikytis maisto riezimo,o kitai labai greit ir puikiai pavyksta formas islaikyt....Ne visu vienoda oda,o ir problemos skirtingos...O del ekologiskos kosmetikos,tai nemanau,kad jei tau virs 35,ar jau pades ramuneles ar medetkos...kaip ir nuo kosulio,jau ciobreliais nebeissigydom..Oda jau sensta,reikia judint ja is gilaiu,drekint ne tik vandeneliu....... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Serket @ 2010 08 04, 15:35)
As manau, kad nera vieno tokio daikto, kuris tiktu visiems ir viskam. Tad jei kazkam kazkas netiko, tai nereiskia, kad daiktas blogas, juk taip?
Del alergijos, zinau, kad taip kartais sureaguoja oda, nors kosmetika ir nealergizuojanti...  :unsure:
Kitas dalykas, is patirties galiu pasakyti, jog jeigu nori rezultatu, neuztenka karta per menesi pasibruzinti aparatuku, reikia juo naudotis bent karta per savaite. Zinoma, stebuklu jis nedaro, bet rezultata tikrai galima pamatyti ant kiekvieno odos  :mirksiukas:

Taip su situo sutinku, kad nera vieno daikto, kuris visiems tiktu.
Siaip situos aparaciukus isigijo ir kitos dar trys mano drauges, bet visos yra labai nusivylusios ir tikrai nebruzino karta per menesi, o bent jau du kartus per savaite atliko proceduras ( kaip rekomendavo pardaveja). Ir siaip kiek kalbejau su profesionalia kosmetologe, tai jos nuomone tokia, jei tau iki 30 tai gal ir nieko "pazaisti" su juo, o jei daugiau, tai jau ir nebevertetu su juo "zaisti".
Tai butu keturiu musu patirtis ir nuomone, kas liecia sita aparata ir kosmetika.
Atsakyti
QUOTE(linamom @ 2010 08 09, 00:42)
Taip su situo sutinku, kad nera vieno daikto, kuris visiems tiktu.
Siaip situos aparaciukus isigijo ir kitos dar trys mano drauges, bet visos yra labai nusivylusios ir tikrai nebruzino karta per menesi, o bent jau du kartus per savaite atliko proceduras ( kaip rekomendavo pardaveja). Ir siaip kiek kalbejau su profesionalia kosmetologe, tai jos nuomone tokia, jei tau iki 30 tai gal ir nieko "pazaisti" su juo, o jei daugiau, tai jau ir  nebevertetu su juo "zaisti".
Tai butu keturiu musu patirtis ir nuomone, kas liecia sita aparata ir kosmetika.


tad dabar kyla klausimas - koks Jusu draugiu amzius ir kuom Jos butent nusivyle t.y. ko tikejosi is siu proceduru ir ko ,,negavo,, ?
Atsakyti
QUOTE(aviad22 @ 2010 08 09, 12:48)
tad dabar kyla klausimas - koks Jusu draugiu amzius ir kuom Jos butent nusivyle t.y. ko tikejosi is siu proceduru ir ko ,,negavo,, ?

gal zmones tikisi per menesi atrodyt kaip po plastines operacijos...cia gi veido isvalymas,drekinimas,masazas...viskam laiko reikia.o jau vien tas,kad oda igauna svytejima,lyguma ir tvirtuma jau manau pliusas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2010 08 09, 12:15)
gal zmones tikisi per menesi atrodyt kaip po plastines operacijos...cia gi veido isvalymas,drekinimas,masazas...viskam laiko reikia.o jau vien tas,kad oda igauna svytejima,lyguma ir tvirtuma jau manau pliusas 4u.gif


Pritariu, bet visgi klausimas lieka ,,pakibes,, , nes liko nepatenkintos 4 moterys ar merginos. Lauksime linamom pasisakymo,
Atsakyti
QUOTE(aviad22 @ 2010 08 09, 13:45)
Pritariu, bet visgi klausimas lieka ,,pakibes,, , nes liko nepatenkintos 4 moterys ar merginos. Lauksime  linamom  pasisakymo,

vien jau po pirmos proceduros matosi rezultatas...As draugei padariau puse veido,kad isistikintu,tai ryt diena atejo pas mane,sako daryk kita puse,o tai visi pastebi,kad viena puse kazkokia nukabus,antakiukas zemiau.... biggrin.gif O jei merginoms dar nera rauksleliu,dar oda stangri,tai gal ir rezultatu zymiu nera...O kad virs 30 neverta naudot,tai abejoju.....yra gi visa linija nuskino produktu brandziai odai,o tos pacios procedurines zeles atgaivina ,isvalo oda..tai koks cia zaidimas,pasak jusu...tai gal geriau tada nieko nedaryt,sedet ir bambet,kad senstam..Mano berniukui mazyliui 3 metai,man 40,ir tikrai nenoriu,kad kai jis eis i pirma klase as atrodyciau kaip jo mociute biggrin.gif turiu 4 vaikus ir jaunesni vyra,tai reikia isnaudot maksimalias pajegas atrodyt graziai sau ir kitiems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitag: 09 rugpjūčio 2010 - 14:58
QUOTE(aviad22 @ 2010 08 09, 12:45)
Pritariu, bet visgi klausimas lieka ,,pakibes,, , nes liko nepatenkintos 4 moterys ar merginos. Lauksime  linamom  pasisakymo,

Mums visoms pasireiske salutinis poveikis, man patino paakiai ir apie lupas pradejo persteti, kitai draugei isbere visa kakla ir po kiekvienos proceduros dar daugiau isberdavo, kitai parausdavo visas veidas ir laikydavosi apie pora dienu. Tai kas liecia puse veido proceduras, kur ale matosi akivaizdus skirtumas, tai mes padareme eksperimenta, paememe visai kitas priemones, nuvaleme veida, tepeme toniku, uzdejome kauke ir patememe priesrauksliniu kremu- lygiai tas pats-skirtumas matosi, nereikia nei nu skino. Mums visoms apie 35 metus. Ir tikrai nesame is tu kurios nieko nedarytume ir stebuklo nelaukiame.
Pasakysiu tik tiek- tikrai nusivylem, tu pinigu nevertas ir kitoms nei viena tikrai nerekomenduotume. Jei isleisti tuos pinigus salone, manau tikrai geresnis rezultatas gautusi. Bet, tai cia musu nuomone ir patirtis. Jusu teise rinktis. Bet ir labai girianciu siame forume, ziuriu vardai kartojasi- klientu reikia.
Atsakyti
QUOTE(linamom @ 2010 08 09, 19:27)
Mums visoms pasireiske salutinis poveikis, man patino paakiai ir apie lupas pradejo persteti, kitai draugei isbere visa kakla ir po kiekvienos proceduros dar daugiau isberdavo, kitai parausdavo visas veidas ir laikydavosi apie pora dienu. Tai kas liecia puse veido proceduras, kur ale matosi akivaizdus skirtumas, tai mes padareme eksperimenta, paememe visai kitas priemones, nuvaleme veida, tepeme toniku, uzdejome kauke ir patememe priesrauksliniu kremu- lygiai tas pats-skirtumas matosi, nereikia nei nu skino. Mums visoms apie 35 metus. Ir tikrai nesame is tu kurios nieko nedarytume ir stebuklo nelaukiame.
Pasakysiu tik tiek- tikrai nusivylem, tu pinigu nevertas ir kitoms nei viena tikrai nerekomenduotume. Jei isleisti tuos pinigus salone, manau tikrai geresnis rezultatas gautusi. Bet, tai cia musu nuomone ir patirtis. Jusu teise rinktis. Bet ir labai girianciu siame forume, ziuriu vardai kartojasi- klientu reikia.


darant eksperimenta, kokia kauke ir koki priesraukslini krema naudojot ?
Atsakyti