Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunesnė veido ir kaklo oda su Galvanic SPA


sweikos panos, gal galit pasakyti ar galima galvanic spa naudoti su kitomis kosmetinemis priemonemis ar naturaliais aliejukais? aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(nicki0905 @ 2010 03 10, 22:36)
sweikos panos, gal galit pasakyti ar galima galvanic spa naudoti su kitomis kosmetinemis priemonemis ar naturaliais aliejukais? aciu uz atsakymus

Sveika,
na, kiek aš esu girdėjusi, tai galima rolleyes.gif Tik iš pradžių bandyk su trumpesniu laiku ir stebėk odos reakciją mirksiukas.gif Bet šiaip, aš sąnariams visada įtrinu Shaping gelį su Lioton 1000, kad poliarizuota kosmetika padėtų tam pačiam Lioton giliau įsiskverbti. Na, čia jau reikia bandyti, stebėti ir spręsti. Žinoma, Nu Skin poliarizuota kosmetika yra 100 proc. pritaikyta gilesniam įvedimui, o už kitos kosmetikos poveikį tikrai neatsako cool.gif
Atsakyti
Gal bus idomu - http://www.beza.lt/l...aparatas_aurora
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2010 05 01, 13:07)

Aha, kažką buvau girdėjusi apie šį aparačiuką smile.gif Dabar ir susipažinau mirksiukas.gif
Atsakyti
O cia nuorodele, kas norite isigyti siu ,,nuostabiu,, produktu pigiau http://catalog.ebay....geloc-/77847132

reik tiketis, kad ponia Irena nenunes ebay-ui stogo
Atsakyti
QUOTE(aviad22 @ 2010 05 05, 14:13)
O cia nuorodele,



kiek siuntimas į LT ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aviad22 @ 2010 05 05, 14:13)
O cia nuorodele, kas norite isigyti siu ,,nuostabiu,, produktu  pigiau http://catalog.ebay....geloc-/77847132 

reik tiketis, kad ponia Irena nenunes ebay-ui stogo

Ebay viską gali rasti. Tik klausimas, ar laimingai ir sėkmingai įvyks pirkimas - nemažai nusvilusių žinau... unsure.gif
Atsakyti
ketinu parsisiųsti gretimoje temoje aptariamą Aurorą aparatą - kaip suprantu iš esmės aparatas atlieka tas pačias funcijas kaip ir Galvanic spa. Būčiau dėkinga, jei žinovės pasakytų, ar tiktų su juo naudoti Nu skin kosmetiką?

Jei taip - domintų pasiūlymai su kainomis ir kiekiais (galima į AŽ (reikėtų gelio ultragarsiniam valymui, jei toks yra, ir dar kokių nors drėkinančių, maitinančių priemonių, skirtų giliam įterpimui.

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saimona @ 2010 05 12, 20:32)
ketinu parsisiųsti gretimoje temoje aptariamą Aurorą aparatą - kaip suprantu iš esmės aparatas atlieka tas pačias funcijas kaip ir Galvanic spa. Būčiau dėkinga, jei žinovės pasakytų, ar tiktų su juo naudoti Nu skin kosmetiką?

Jei taip - domintų pasiūlymai su kainomis ir kiekiais (galima į AŽ (reikėtų gelio ultragarsiniam valymui, jei toks yra, ir dar kokių nors drėkinančių, maitinančių priemonių, skirtų giliam įterpimui.

Labai ačiū  4u.gif

Parašiau į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas demonstruojat to aparaciuko galimybes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 05 13, 21:33)
O gal kas demonstruojat to aparaciuko galimybes? 4u.gif

Jūs turite omeny Aurora ar Galvanic? Nes čia temelė apie Galvanic g.gif
Atsakyti
QUOTE(Serket @ 2010 05 14, 08:51)
Jūs turite omeny Aurora ar Galvanic? Nes čia temelė apie Galvanic  g.gif



Tai kokia tema, ta ir turiu omeny smile.gif
Atsakyti