Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunesnė veido ir kaklo oda su Galvanic SPA

NA ŠTAI, KIEK PUIKIŲ ATSILIEPIMŲ clap.gif O TAI BUVAU PRADĖJUS GALVOTI, KAD ČIA TIK MAN TAIP VISKAS SUUUUUUU-PERRRRRRRR doh.gif lotuliukas.gif
Sėkmingo ir malonaus naudojimo, jums visoms group.gif
Žinot, o aš ką dar pastebėjau, kad nesvarbu kurią kūno vietą aš "pasipypinu" (taip vaikai sako, nes aparatas pypsi procedūros eigoje biggrin.gif ), aš visą dieną jaučiuosi TOKIA PAKRAUTA bigsmile.gif - įtariu, tai dar vienas teigiamas galvaninių srovių poveikis lotuliukas.gif
Atsakyti
sveiki,as jau savaite laiko turiu si aparaciuka galvanic spa,dziaugiuosi juo,naudoju kasien su kremiuku lain korektoriu,o kad penkta diena su geliukais,tai nepavadinciau to stebuklu,bet kad pagrazeja ir paskaisteja oda,tai tiesa.Turiu keleias gilokas rauksleles,tai bandau du kart dienoj su lain korektoriumi aparaciuko pagalba jas lyginti,bet nepasakyciau,kad labai padeda,na bet tikiuosi ,kad tam reikia laiko.Pradejau naudoti nuskin 180 komplekta,tai galiu pasakyti,kad geras produktas,akimirksniu oda tampa skaisti,pasitempusi,netgi jauciasi uztepus toks malonus tempimas,na ziuresiu kaip cia toliau,tik bijau ,kad neperdozuociau tu visu priemoniu ir nepakenkciau odai,nes nelabai zinau,ar viska galima naudoti vienu metu.Gal pataru zinantys?
Atsakyti
QUOTE(kazkuri @ 2009 11 05, 17:09)
sveiki,as jau savaite laiko turiu si aparaciuka galvanic spa,dziaugiuosi juo,naudoju kasien su kremiuku lain korektoriu,o kad penkta diena su geliukais,tai nepavadinciau to stebuklu,bet kad pagrazeja ir paskaisteja oda,tai tiesa.Turiu keleias gilokas rauksleles,tai bandau du kart dienoj su lain korektoriumi aparaciuko pagalba jas lyginti,bet nepasakyciau,kad labai padeda,na bet tikiuosi ,kad tam reikia laiko.Pradejau naudoti nuskin 180 komplekta,tai galiu pasakyti,kad geras produktas,akimirksniu oda tampa skaisti,pasitempusi,netgi jauciasi uztepus toks malonus tempimas,na ziuresiu kaip cia toliau,tik bijau ,kad neperdozuociau tu visu priemoniu ir nepakenkciau odai,nes nelabai zinau,ar viska galima naudoti vienu metu.Gal pataru zinantys?

Sveiki, na, jei jūsų oda nėra labai problematiška, apleista ir neprižiūrėta, tai juk nieko per daug stebuklingo Galvanic'as negali padaryti. Na, o aš asmeniškai, esu tiesiog labai patenkinta ir aparatu, ir kosmetika - tad artimiausią penkmetį tikrai nieko kito neieškosiu ir Nu Skin į nieką kitą nekeisiu biggrin.gif
O kas dėl jūsų persistengimo, tai tikrai nemanau, kad galite kaip nors sau pakenkti. Štai čia įkėliau nuorodą, kurioje yra aprašoma kiek, ko ir kaip dažnai naudojo ir aparatą, ir kosmetiką moteris, laimėjusi geriausios nuotraukos "Sesės ar mama su dukra" konkursą. Pasiskaitykit, pamatysit, kad jums dar tolokai iki jos pastangų - ji naudoja turbūt viską, ką turi Nu Skin lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eluksiene: 05 lapkričio 2009 - 16:59
aciu uz atsakyma,kuo daugiau rasim cia imformacijos is realiai naudojanciu galvanic spa aparata ir poroduktus,tuo mums pradedancioms naudoti siuos produktus,bus truputeli lengviau.Kai pasiziuri per reklamiknius video,kaip taisyklingai naudoti aparaciuka,tai atrodo viskas lb paprasta,bet kada pati paemiau i rankas,tai viskas siek tiek kitaip,juk neatsakingai ir betkaip bruzinant veida,gero rezultato nebus,o dar ir zalos galim prisidaryti,tai rankele padreba vedziojant siuo aparaciuku:)praktikos truksta labai,bet svarbu ,kad noras didelis yra,kazkaip pradejau labiau savimi rupintis:)
Atsakyti
QUOTE(kazkuri @ 2009 11 06, 12:06)
aciu uz atsakyma,kuo daugiau rasim cia imformacijos is realiai naudojanciu galvanic spa aparata ir poroduktus,tuo mums pradedancioms naudoti siuos produktus,bus truputeli lengviau.Kai pasiziuri per reklamiknius video,kaip taisyklingai naudoti aparaciuka,tai atrodo viskas lb paprasta,bet kada pati paemiau i rankas,tai viskas siek tiek kitaip,juk neatsakingai ir betkaip bruzinant veida,gero rezultato nebus,o dar ir zalos galim prisidaryti,tai rankele padreba vedziojant siuo aparaciuku:)praktikos truksta labai,bet svarbu ,kad noras didelis yra,kazkaip pradejau labiau savimi rupintis:)

Tikrai nėra už ką - visada ir su visais esu pasiruošusi pasidalinti ta informacija ir patirtimi, kurią pati turiu mirksiukas.gif
Na, man buvo tas pats, kai tik pradėjau naudoti Nu Skin - iš karto noras atrodyti gražiai ir jaunai išaugo wub.gif O ir rezultatai buvo tikrai puikūs - džiaugiuosi, kad man į rankas pateko tas daikčiukas thumbup.gif
Atsakyti
Kad pardavejos dziaugiasi ir giria, tai nenuostabu, bet butu taip pat neblogai pasiskaityt atsiliepimus butent tu merginu,kurioms nerupi jo parduoti. Ar yra cia tokiu?
Atsakyti
Sveiki,
nereikia pyktis dėl kosmetikos 4u.gif Aš pati naudoju ne tik kosmetiką šios firmos, bet ir maisto papildus ir labai patenkinta. Beje motinai po žarnyno operacijos labai padėjo šios firmos žuvų taukai smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, mergytės.

Norėjau pasiklausti jūsų patarimo 4u.gif
Gal kuri jau esate naudojusi Nutriol seriją galvos odai? Noriu pasibandyti atgaivinti savo slenkančius plaukus. Jei jau bandėt, pasipasakokit: kaip naudojat, su kokiomis papildomomis priemonėmis, koks rezultatas? Nes po pirmo karto, man susidarė įspūdis, kad būtinai reikia ir kurį nors kondicionierių plaukams naudoti (nes plaukai sunkiai išsišukuoja, kai naudoji tik Nutriol šampūną), ir kad lengviau visą procedūrą atlikti trumpesniems plaukams (mano plaukai ilgi, tai sunku išlaikyti nuolatinį kontaktą su galvos oda).
Labai lauksiu jūsų pasidalinimų patiritimi. Ačiū. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 11 17, 04:06)
nieko nepasakysiu apie aparata, nes neturiu ir neplanuoju tureti. Bet...kai kazkada idejau skelbima, jog ieskau vakuuminio masazuoklio, labai greitai i a/z gavau eluksienes zinute: kam jums tas vakuuminis aparatas, daug geresnis yra Galvanic SPA, jis ta daro ir ana, jis toks  ir kitoks.. doh.gif


Na Tas Galvanic Spa aparatas iš tikro turi daug galimybių...smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurencijav @ 2009 12 03, 09:57)
Na Tas Galvanic Spa aparatas iš tikro turi daug galimybių...smile.gif 4u.gif

Norite gal pasakyti dar ką nors labai teigiamo apie ši daiktą?
Atsakyti
QUOTE(eluksiene @ 2009 11 16, 14:41)
Sveikutės, mergytės.

Norėjau pasiklausti jūsų patarimo  4u.gif
Gal kuri jau esate naudojusi Nutriol seriją galvos odai? Noriu pasibandyti atgaivinti savo slenkančius plaukus. Jei jau bandėt, pasipasakokit: kaip naudojat, su kokiomis papildomomis priemonėmis, koks rezultatas? Nes po pirmo karto, man susidarė įspūdis, kad būtinai reikia ir kurį nors kondicionierių plaukams naudoti (nes plaukai sunkiai išsišukuoja, kai naudoji tik Nutriol šampūną), ir kad lengviau visą procedūrą atlikti trumpesniems plaukams (mano plaukai ilgi, tai sunku išlaikyti nuolatinį kontaktą su galvos oda).
Labai lauksiu jūsų pasidalinimų patiritimi. Ačiū.  mirksiukas.gif

Tai negi nei vieną dar nenaudojot plaukų priežiūros priemonių? unsure.gif
Atsakyti

 i 
Komercinės, žinutės ne į temą ištrintos, pasiūlymai įsgyti taip pat.
Tema skirta pasidalinti nuomonėm apie aparatą, pasiūlymai pirkti, parduoti nepageidaujami.
Atsakyti