Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunesnė veido ir kaklo oda su Galvanic SPA

tai va merginos, zodziu padariau as tokia isvada:) ne kiekvienam darant gaunasi geras rezultatas. As pati esu alergiska metalams labai, todel man nuo tos metalines ploksteles buna isberia pirstus ir t.t (na bet cia mano jau beda o ne aparato, as ir dirzu su sagtim negaliu nesioti ir kt.) ir kai pati pasidarau procedura rezultato kazkokio ypatingo ir nematau, aisku jauciasi stangresne oda, spindesys atsiranda, bet va kai man padaro procedura mama tai jau tada negaliu atsidziaugti ir aplinkiniai pastebi. nemoku paaiskinti, bet gal cia taip yra todel kad aparats veikia srovelemis - ir + ir ne kiekvienas zmogus jas vienodai priima. Nes as vis galvodavau kodel kai as darau kam nors kazko ypatingo nepastebiu, o va kai mama ar drauge padaro kam nors tai tada as ir pati pastebiu kaip ta veido puse buna pasikeitusi. Zodziu patarimas smile.gif reikia isbandyti paciai darytis procedura ir tada bus matyti pasiektas rezultatas.
Atsakyti
QUOTE(eluksiene @ 2009 09 07, 07:08)
Beje, tikrai... Turbūt dar labai mažai kas naudoja Galvanic SPA II, dėl to ir tema visai negyva...  verysad.gif

Vakar pati sau pasidariau procedūrą. Oda labai švelni. baisia dideliu pokyčių ir negali daugiau būt nuo vienkartinio panaudojimo tongue.gif Gelių kasulės man užteko ne tik veidui, bet ir rankoms.
Gal kas naudojat anticeliulitinį kremą ?
Atsakyti
Sveikos,

As tai labai sirgau sunkiai beveik 2 savaites, plauciu uzdegima net buvau pasigavusi, tai nekaip ir atrodziau, skysciu netekusi tokia visa nusiprakaitavusi bigsmile.gif biggrin.gif zodziu baisu. Tai va bet vakar priprasiau kad mama padarytu man procedura tai labai dziaugiuosi siandiena, veidelis pradejo kvepuoti, atsigavo, pasviesejo. Nu man tai visas sitas reikalas thumbup.gif
O kas del anticeliulitinio tai mano bendradarbe uzsisakineja vis karts nuo karto zinau tai turbut patenkinta jei naudoja vis.
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 09 07, 10:11)
Gal kas naudojat anticeliulitinį kremą ?

Aš pati naudoju anticeliulitinį jau mėnuo. Kol kas žymaus rezultato nėra, bet oda daug švelnesnė ir lygesnė pasidarė bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eluksiene: 08 rugsėjo 2009 - 09:13
QUOTE(eluksiene @ 2009 09 08, 09:12)

Man nepatinka tik viena, kad prekių neatveža namo. Kaip jūs pasiimat užsakymus?
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 09 08, 10:35)
QUOTE(eluksiene @ 2009 09 08, 09:12)

Man nepatinka tik viena, kad prekių neatveža namo. Kaip jūs pasiimat užsakymus?

Kai bus Pabaltijy sandėlys, atveš ir į namus, ir kelių dienų bėgyje bigsmile.gif O dabar kas kaip išmano, taip ir susikooperuoja prekių gavimą mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesuprantu, ka konkreciai tas aparatas daro. Siaip kosmetologijoj galvanine srove naudojama gilesniam produktu ivedimui. Be to priemones specialias reik naudot. O sitas aparaciukas ka daro?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2009 09 09, 17:29)
Nesuprantu, ka konkreciai tas aparatas daro. S

tai ir naudojami spec želiukai ir kremai.
http://galvanic-spa.lt/lt/
Atsakyti
Sveikutės.
Noriu pasidalinti savo kovos su celiulitu rezultatais smile.gif
Kaip jau anksčiau rašiau, oda tikrai stangresnė pasidarė, bet norint visiškai išsigydyti celiulitą, reikia ir sportuoti. Man kol kas sportuoti nesigauna (tokios sąlygos namuose), tad ir celiulitas nėra visiškai panaikintas, tik apgydytas... unsure.gif
Dabar laukia eilė pilvelio stangrinimui biggrin.gif Parašysiu, koks bus viso to rezultatas mirksiukas.gif
O veidelio "lyginimas" lig šiol žavi ir žavės thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eluksiene: 29 spalio 2009 - 22:59
Sveikos,
Na merginos neverta cia del nieko pyktis ir svaistytis zodziais:) Tikrai gyvenkime draugiskai:) 4u.gif Visiska tiesa, esu pati tuo isitikinusi ir savo akim maciusi kad ne visom rezultatas yra pastebimas. Vienom po proceduros is kart matosi rezultatas, kitam zmogui isvis nieko nesimato. Juk kiekvieno musu oda skirtinga. Jei oda pas zmogu stangri ir neissausejusi tai faktas kad po 1 karto nieko ir nesimatys ir is tiesu kad neverta ismesti dideliu pinigu, uzteks kas keleta menesiu apsilankyti pas kosmetologe ir viskas. O pavyzdziui pas mane odele labai plona, minksta ir issausejusi tai as labai dziaugiuosi teikiamu rezultatu sio aparaciuko. smile.gif
Atsakyti
ir as ji turiu jau metus laiko. kadangi amzius dar ne toks kad butu gilios rauksles, bet pirkom kartu su mama, ji naudoja intensyviau, akivaizdus rezultatai.. nors ir galiu platinti bet to nedarau, tiesiog pati dziaugiuosi turedama, ir jei kas paklaustu ar rekomenduoju, tai sakyciau 100% TAIP
Atsakyti
super super dalykas! mano mama nusipirko nuo rauksliu, o as dariausi su juo proceduras, nuo spuogu. tai labai islygina odyte, issivalo poros, spuogu kaip mat apmazejo. gaila, kad dbr nebegliu naudoti, nes pastojau. siaip visa ta kosmetika Nu skin lb gera, isskyrus turbut sistema spuoguotai odai (du kremai, tonikas ir prausiklis) kuria naudoju jau virs dvieju men. o rezultatu ner, nors gal cia hormonai kalti, nes tik kai pradejau laukits, pradejo metyt tokiais baisias guzais.
bet siaip as lb uz sita aparaciuka!
Papildyta:
QUOTE(Tajanta @ 2009 10 30, 15:39)
Nedaug žinučių teparašėt, nesunku pažiūrėt. Man visada keista, kaip galima girti tokį abejotiną daiktą. Nebent norėčiau jį parduoti  biggrin.gif Jei turėčiau kapšą atliekamų pinigų , tai man irgi būtų nesvarbus santykis tarp jo vertės ir menamos naudos, bet realiai pabandžius ... įsigyt tą nesąmonę... sorry. Nieko aš nepastebėjau, jokio pokyčio. Neįtininsit manęs, nebent jums placebo efektas pasireiškia  biggrin.gif



na as pati neplatinu sio aparato, bet tikrai vien gerai apie ji galiu atsiliepti ir apie ta kosmetika, kuri prie jo priklauso. naudoja ir mano mama ir sese ir teta ir visos patenkintos labai.
Atsakyti