Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunesnė veido ir kaklo oda su Galvanic SPA

QUOTE(2012 @ 2012 04 13, 00:47)
Susimasciau, ar perkant Galvanic SPA naudota, is uzsienio ir pan. gali buti kad isigysiu kopija?

Na perkant is kazkur visada yra galimybe nusipirkti kopija. Jei preke yra pigesne nei ja parduoda kompanija, tiesiog kyla klausimas, kodel ji pigesne. Naudotas.... na gal ir gerai naudotas, bet kur garantija , kad jis veiks ilgiau nei menesi? Garantija suteikia tik kompanija, garantija yra 2 metai, sugedus ji pakeicia kita aparata. Beje pirksite turbut ir geliu ir kremus ir t.t. Jie kainuoja ne 15Lt gal tada geriau visa tai pirktis patikimai is kompanijos? Apie tolesnius veiksmus galiu pasiulyti susirasyti az.
Atsakyti
Noriu paklausti, kiek dažnai darotės procedūras su Galvanic Spa aparatu? 4u.gif
Kai buvau pristatyme, tai vedančioji Jurgita pasakojo, kad atlieka tas procedūras sau kasdien g.gif
Atsakyti
Proceduras darosi kiekvienas kiek nori, pagal rekomendacijas reiktu darytis i savaite 2-3 kartus. Kuno proceduras reiktu darytis 2kart i savaite bet ta pacia diena ryte ir vakare. Cia norint isgauti geriausia efekta. Aisku daugumas daro kas diena.
Atsakyti
QUOTE(Federico @ 2012 04 19, 11:18)
Proceduras darosi kiekvienas kiek nori, pagal rekomendacijas reiktu darytis i savaite 2-3 kartus. Kuno proceduras reiktu darytis 2kart i savaite bet ta pacia diena ryte ir vakare. Cia norint isgauti geriausia efekta. Aisku daugumas daro kas diena.

Aišku. Ačiū 4u.gif Aš darausi veidui 1 kartą per savaitę smile.gif
Atsakyti

 i 
Paslaugų skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
Viskas gerai, gali darytis ir po kelis kartus į dieną,, bet juk geliai tai nepigūs ir jei darant kasdien, sumelė per mėnesį gaunasi žiauri
Atsakyti
QUOTE(Gabija0921 @ 2012 05 28, 20:16)
Viskas gerai, gali darytis ir po kelis kartus į dieną,, bet juk geliai tai nepigūs ir jei darant kasdien, sumelė per mėnesį gaunasi žiauri

Taip, čia jau būtų didelė prabanga smile.gif Aš tik galvoju, kokiu dažnumu reikia darytis procedūras, kad būtų realus efektas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JolaManta @ 2012 05 28, 21:34)
Taip, čia jau būtų didelė prabanga  smile.gif Aš tik galvoju, kokiu dažnumu reikia darytis procedūras, kad būtų realus efektas  bigsmile.gif



aš darau 1- 2 kartus per savaitę
Atsakyti
Kur Vilniuje butu galima nusipirkti Nuskin geliu? ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal patarsite, kur Vilniuje būtų galima įsigyti Galvanic SPA prietaisą? Ar labiau apsimoka siųstis kur nors iš užsienio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2013 01 16, 12:13)
Sveiki,

gal patarsite, kur Vilniuje būtų galima įsigyti Galvanic SPA prietaisą? Ar labiau apsimoka siųstis kur nors iš užsienio?  g.gif

Tai kažin, ar nusipirksite Lietuvoje naują aparatą g.gif Aš pirkau per distributorius, prisiregistravau ir visą rinkinį gavau paštu, man rodos iš Norvegijos ax.gif Kiek mačiau, buvo skelbimų, kad parduoda naudotus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JolaManta @ 2013 01 16, 21:37)
Tai kažin, ar nusipirksite Lietuvoje naują aparatą  g.gif  Aš pirkau per distributorius, prisiregistravau ir visą rinkinį gavau paštu, man rodos iš Norvegijos  ax.gif Kiek mačiau, buvo skelbimų, kad parduoda naudotus  4u.gif



aš pirkau aparatą kiek naudotą Lietuvoje, o gelius perku per ebay iš JAV. Kadangi pirkau didesnį kiekį kaina gavosi tikrai l.gera. Pirkau 5 gelių pakuotes ir kiekviena gavosi po kažkur po 70 lt. Jei kas norės kada nors jungtis, priimsiu į kompaniją, nes kuo daugiau perki, gali gerai nusidėrėti.
Atsakyti