Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunesnė veido ir kaklo oda su Galvanic SPA

QUOTE(Federico @ 2012 03 05, 11:37)
Seip nerekomenduojama, bet galite pasitarti su savo ginekologe, manau ji leis, nes kelios ejo su anotaciojm ir sake  leido. Paprasciausiai matot, niekas nenori  su nestukem apsiimti, o jei kas atsitiks. Nes nesciom seip jau net masaziuko nerekomenduoja daryti. Vis gi cia yra isjudinami audinai ir kraujo apytaka ir lasteles , o tai jau nemazai. Pagalvokite jei viena procedura atstoja 10 rankom daromu masazu tai isivaizduojate koks sio aparato poveikis? Geriau po gimdymo, pilvuka susitvarkyti, strijas, kojytes ir t.t  Pakentekite smile.gif

aciu uz atsakyma 4u.gif bet reikalas tas , kad as noriu proceduru TIK veidui ..
Atsakyti
QUOTE(Bonama @ 2012 03 05, 14:43)
aciu uz atsakyma  4u.gif  bet reikalas tas , kad as noriu proceduru TIK veidui ..

Na sakau galite paprasyti kad aprasyma aparato veikimo duotu ir nuneskite savo daktarei, manau kad ji pasakys kad nieko tokio, daryti galima. Svarbu kad jus pati nebijote ir norite. Beje galite isigyti pati ta aparaciuka ir naudotis, tada jau tik jusu atsakomybej viskas liks smile.gif , jei jau niekas nenori daryti. Nes po gimdymo tikrai faina kai su juo atsistatai figura ir vyras klausia "kada cia spejai pasportuoti" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Federico @ 2012 03 05, 11:37)
Pagalvokite jei viena procedura atstoja 10 rankom daromu masazu tai isivaizduojate koks sio aparato poveikis?

Turiu tą aparačiuką jau keletą metų, pradžioj naudojau dažnai, paskui rečiau, o po to visai pamiršau, nes realiai jokio poveikio nejaučiu. O va nuėjau pasidaryti veido masažą rankomis, tai tikrai nėra ko lyginti smile.gif Net 10 procedūrų aparatu neatstos poveikio smile.gif
Atsakyti

 i 
Tema ne žinutėm skirtom ieškot klientų. Komercija/platinimas forume draudžiami.
Atsakyti
QUOTE(Federico @ 2012 03 05, 21:00)
Na sakau galite paprasyti kad aprasyma aparato veikimo duotu ir nuneskite savo daktarei, manau kad ji pasakys kad nieko tokio, daryti galima. Svarbu kad jus  pati nebijote ir norite.  Beje galite isigyti pati ta aparaciuka ir naudotis, tada jau tik jusu atsakomybej viskas liks smile.gif , jei jau niekas nenori daryti. Nes po gimdymo tikrai faina kai su juo atsistatai figura ir vyras klausia "kada cia spejai pasportuoti" smile.gif

gal jus netycia turite to aparaciuko aprasyma ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonama @ 2012 03 05, 22:03)
gal jus netycia turite to aparaciuko aprasyma ?  ax.gif

Gaila, bet neturiu, kazka galima sumastyti..... parasysiu i az jei ka suzinosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Federico @ 2012 03 06, 20:32)
Gaila, bet neturiu, kazka galima sumastyti..... parasysiu i az jei ka suzinosiu smile.gif

aciu , lauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JolaManta @ 2012 03 05, 21:11)
Turiu tą aparačiuką jau keletą metų, pradžioj naudojau dažnai, paskui rečiau, o po to visai pamiršau, nes realiai jokio poveikio nejaučiu. O va nuėjau pasidaryti veido masažą rankomis, tai tikrai nėra ko lyginti  smile.gif Net 10 procedūrų aparatu neatstos poveikio  smile.gif

Na as nezinau kaip jus ta aparaciuka naudojote, bet jei jokio rezultato, tai reiskia kazka ne taip darete. Nes as tik 5 kart panaudojau ir jau rezultatas yra. Priezastis tam kazkokia yra, gal ne su Galvanicui skirtom priemonem naudojote, ar priemoniu mazai tepete ar dar kas, nes rezultatai yra tikrai ir visom, pati su juo dirbu ir matau kaip beje ir matau zmones kurie naudoja visa tos kompanijos produkcija + aparatuka ir visos kaip is po botokso injekciju smile.gif taip kad ....
Papildyta:
QUOTE(Bonama @ 2012 03 06, 21:13)
aciu , lauksiu  4u.gif

[QUOTE]
Jus is bet kurio puslapio kur yra Galvanico aprasymas, na kas jis per daiktas ir ka veikia, galite atsispauzdinti ir nunesti daktarei ir to uztenka. Arba tiesiog pasakyti kad jis veikia zemo daznio galvaninem srovem kurias nustato pats aparatas pagal odos tipa ir manau daktare supras, nes galvanines sroves jau senai naudojamos medicinoje ir grozio proceduroms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Federico: 08 kovo 2012 - 17:25
QUOTE(Federico @ 2012 03 08, 18:22)
Na as nezinau kaip jus ta aparaciuka naudojote, bet jei jokio rezultato, tai reiskia kazka ne taip darete. Nes as tik 5 kart panaudojau ir jau rezultatas yra. Priezastis tam kazkokia yra, gal ne su  Galvanicui skirtom priemonem naudojote, ar  priemoniu mazai tepete ar dar kas, nes rezultatai yra tikrai ir visom, pati su juo dirbu ir matau kaip beje ir matau zmones kurie naudoja visa tos kompanijos produkcija + aparatuka ir visos kaip is po botokso injekciju smile.gif taip kad ....

Na, kad žinokit esu apmokyta, keletą kartų buvau seminare, kur vyko apmokymai, kaip naudotis aparatu, be to draugė irgi turi (kartu pirkome), bandėme kartu... Viską darau gerai. Draugė, tarp kitko, labai patenkinta savimi, bet aš tai nelabai matau, kad ji pasikeitė į gerą pusę g.gif Bendravau su Nu skin platintoja, klausiau, gal kam reikia to aparačiuko, nes aš jo nebenoriu, tai ji man sako, kad aš ne pirma kreipiuosi su tokiu prašymu. Nežinau, čia gal nuo odos priklauso, kad ne visoms tinka g.gif
Naudojau tik Galvanikui skirtas priemones 4u.gif Gal reikės vėl pamėginti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JolaManta: 08 kovo 2012 - 19:51
QUOTE(JolaManta @ 2012 03 08, 19:45)
Na, kad žinokit esu apmokyta, keletą kartų buvau seminare, kur vyko apmokymai, kaip naudotis aparatu, be to draugė irgi turi (kartu pirkome), bandėme kartu... Viską darau gerai. Draugė, tarp kitko, labai patenkinta savimi, bet aš tai nelabai matau, kad ji pasikeitė į gerą pusę  g.gif  Bendravau su Nu skin platintoja, klausiau, gal kam reikia to aparačiuko, nes aš jo nebenoriu, tai ji man sako, kad aš ne pirma kreipiuosi su tokiu prašymu. Nežinau, čia gal nuo odos priklauso, kad ne visoms tinka  g.gif
Naudojau tik Galvanikui skirtas priemones 4u.gif  Gal reikės vėl pamėginti  g.gif

Tai gal tik jums nera rezultatu, nes jus nepastebite? smile.gif Gal kiti mato tuos rezultatus. Siulau nusifotografuoti ir po kokiu 10-15 proceduru vel nusifotografuoti , tada galesite sulyginti kokia buvote ir kokia tapote. As pradzioj ir sakiau nera cia jokiu rezultatu, tai prode kur ziureti smile.gif ziurekite i linija, kuri eina nuo nosies iki lupos, po to ziurekite i antakio auksciausia taska, vokai turetu buti per koki milimetra pakile, jau po pirmos proceduros . Tiesiog pasidarykite puse veido, pasiziurekite ar yra skirtumas ir po to kita puse.
Aisku jis neislygins jusu veido, nepadarys kaip 18 , bet rauksles bus trumpesnes, ne tokios gilios, o mazos ir negilios isnyks. O jei galite sau leisti pabandykite agelook kremukus prausiklius ir seruma. Tai oi oi koks bus rezultatas.
Atsakyti
QUOTE(Federico @ 2012 03 09, 08:54)
Tai gal tik jums nera rezultatu, nes jus nepastebite? smile.gif Gal kiti mato tuos rezultatus. Siulau nusifotografuoti ir po kokiu 10-15 proceduru vel nusifotografuoti , tada galesite sulyginti kokia buvote ir kokia tapote. As pradzioj ir sakiau nera cia jokiu rezultatu, tai prode kur ziureti smile.gif ziurekite i linija, kuri eina nuo nosies iki lupos, po to ziurekite i antakio auksciausia taska, vokai turetu buti per koki milimetra pakile, jau po pirmos proceduros . Tiesiog pasidarykite puse veido, pasiziurekite ar yra skirtumas ir po to kita puse.
Aisku jis neislygins jusu veido, nepadarys kaip 18 , bet rauksles bus trumpesnes, ne tokios gilios, o mazos ir negilios isnyks. O jei galite sau leisti pabandykite agelook  kremukus prausiklius ir seruma. Tai oi oi koks bus rezultatas.

Tai turiu aš daug kosmetikos nuskin, turiu agelock visą seriją su kremais, serumu ir prausikliu. Patinka jie man ir tinka mano veido odai.
Na bandysiu dar panaudoti aparatą smile.gif Ačiū jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JolaManta: 09 kovo 2012 - 09:52
Ner uz ka, kuo daugiau graziu moteru uo grazesnis pasaulis. mirksiukas.gif
Atsakyti