Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunesnė veido ir kaklo oda su Galvanic SPA

QUOTE(linamom @ 2010 08 09, 20:27)
Bet ir labai girianciu siame forume, ziuriu vardai kartojasi- klientu reikia.

Na bet idomus zmones..niekas gi nekisa jums nieko per kita gala...tai atvaziuoja,parodo...o kad tokie salutiniai pozymiai,tai labai jau keista...neteko girdet dar....
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2010 08 10, 16:45)
Na bet idomus zmones..niekas gi nekisa jums nieko per kita gala...tai atvaziuoja,parodo...o kad tokie salutiniai pozymiai,tai labai jau keista...neteko girdet dar....

Na ir as susigundziau siuo aparaciuku...jei kas turit kokiu geru pasiulynu ir patarimu ka ir kaip ten naudoti ,butu idomu ...nes as dar tik laukiu kol man atsius...tik ieskojau kur pigiau nusipirkti ,ir zinokit radau... smile.gif tai ir ta kaina ne tokia baisi gavos... o is mano draugiu tai tik puikus atsiliepimai... cia priskaiciau visokiu komentaru ,tai dabar truputuka sunerimau...parasykit daugiau kas ka girdejot... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lugnelė @ 2010 08 13, 16:49)
Na ir as susigundziau siuo aparaciuku...jei kas turit kokiu geru pasiulynu ir patarimu ka ir kaip ten naudoti ,butu idomu ...nes as dar tik laukiu kol man atsius...tik ieskojau kur pigiau nusipirkti ,ir zinokit radau... smile.gif  tai ir ta kaina ne tokia baisi gavos... o is mano draugiu tai tik puikus atsiliepimai... cia priskaiciau visokiu komentaru ,tai dabar truputuka sunerimau...parasykit daugiau kas ka girdejot... smile.gif

galiu pasakyt savo vienos drauges pastebejimus.jai labai pagurklis pakabes,tai pastebimai jis sumazejo,veido oda sveikai svyti.jos vyras skeptiskas labai,ir tas jau giria zmona,nors aparaciuka ji pirko paslapciom nuo jo..... biggrin.gif
Atsakyti
Laba,
nusipirkau is ebay nu skin aparata ax.gif
gal galetu kas trumpai parasyt kaip jis naudojamas,kaip yjungt ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(sandraandruske @ 2010 12 02, 20:20)
Laba,
nusipirkau is ebay nu skin aparata ax.gif 
gal galetu kas trumpai parasyt kaip jis naudojamas,kaip yjungt ir t.t.

Taigi aparato instrukcijoje viskas surasyta g.gif Ir dar, jo valdymas priklauso nuo aparato modelio: jei aparatas naujos ageLOC kartos, jis valdomas vienaip, jei senesnes kartos - kitaip.
Atsakyti
QUOTE(sandraandruske @ 2010 12 02, 20:20)
Laba,
nusipirkau is ebay nu skin aparata ax.gif 
gal galetu kas trumpai parasyt kaip jis naudojamas,kaip yjungt ir t.t.

Isiveskite i Youtube, ten pilna filmuku su info, kaip naudotis:)
Atsakyti
as ji jau irgi uzsisakiau labai laukiu kita savaite jau turesiu ,as ji ir del saves uzsisakiau ir del darbo tai kaunietes norincias isbandyti kvieciu smile.gif
Atsakyti
Ar yra išbandžiusių naująjį modelį, kur antgalis veidui skiriasi? Skirtumas yra?
Atsakyti
Labas vakaras, gal yra dirbančių su šiuo aparatu? Kaip sekasi?Ar yra klienčių, ar patartumėt įsigyti užsidirbimo tikslais?
Atsakyti
Sveikos,
Gal žinote ar yra Vilniuje koks salonas ar kosmetologė naudojanti šį aparačiuką..? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandraandruske @ 2010 12 02, 20:20)
Laba,
nusipirkau is ebay nu skin aparata ax.gif 
gal galetu kas trumpai parasyt kaip jis naudojamas,kaip yjungt ir t.t.

O pirkot iš UK ar JAV - Israelio? Nes labai įdomu ar perkant iš JAV - ar Israelio neapmokestina muitinėj g.gif
Atsakyti

QUOTE(patrakusi @ 2011 12 08, 21:26)
Sveikos,
Gal žinote ar yra Vilniuje koks salonas ar kosmetologė naudojanti šį aparačiuką..?  4u.gif


čia yra


Ir aš baisiai gundausi šiuo aparatu rolleyes.gif
Atsakyti