Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(sena pažįstama @ 2011 05 08, 10:27)
Netiesa schmoll.gif

Aš tik kelius veterinarus Lietuvoje žinau, kurie baigė mokslus ir turi oficialią veterinarinės homeopatijos specializaciją. O visi kiti manau, kad sprendžia labai subjektyviai...Kaip ir žmogiškojo medicinoje, taip ir 'gyvuliškoje' yra komercinė homeopatija, ir yra individuali..
Tie veterinarai kurie kalbėjosi su jumis, gal kiek per drąsiai teigia, kad nepadeda. Net LT jau vykdomi tyrimai ir buvo gauti labai stebinantys rezultatai tiek dėl homeopatinės profilaktikos, tiek dėl gydymo. Tiesiog manau, kad dažnai skeptiškai nusiteikę žmonės nustoja pripažinti bet kokį profesinį progresą - įsikanda senų profesorių tiesų ir nebekapsto giliau blush2.gif
Ir manau ne veltui kitose valstybėse (Latvijoje, Estijoje) homeopatijos specializacija eina kaip atskira universitete dėstoma disciplina, kurios mokomąsi ne vienerius metus (turiu galvoje veterinarinę homeopatiją).

Bet iš esmės tema ne apie tai ax.gif Jei galėčiau rinktis, tai visada pirmiausia rinkčiausi (tiek žmogui, tiek gyvūnui) mažiausiai drastiškus gydymo metodus, ką siūlo alternatyvioji medicina (o ji beje, labai galinga išmanančio rankose ir visiškai betikslė jei imamąsi savigydos ar einama pas šarlatanus).
Ar tikiu homeopatija - tikiu, bet lygiai taip pat turiu sveiko skepsio, kad nesiet homeopatijos su panacėja - visais atvejais, nuo visų ligų, bet kokiai būklei..
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2011 05 05, 21:28)
Popsinės žiniasklaidos platinami straipsneliai tikrai jums visos tiesos nepapasakos.


Būtent homeopatojos šalininkai ir siūlo popsinius straipsnelius. Normalūs peer reviewed moksliniai straipsniai, daromi pagal patikrintą metodiką ir keletą kartų pakartojami norint įsitinkinti, kad rezultati nebuvo klastojami, visi įrodo, kad vienintelis homeopatijos poveikis yra placebas, kurio efekto įspūdis sustiprintas imuniteto bei (jei liga chroniška) normalių ligos svyravimų (pagerėjimų ir pablogėjimų bangos).


QUOTE(Rasma @ 2011 05 06, 19:48)
Aš irgi  visąlaik noriu būti tik skeptikė.
Bet kai sutinku tokį panašų skeptiką ir neigiantį tikrąjį homeopatijos poveikį (arba tiesiog prilyginantį placebo efektui) visada paklausiu vieno klausimo. Nesupykit, paklausiu ir Jūsų 4u.gif

Kaip homeopatija gali būti veiksminga gyvuliams?

Jeigu norit būti skeptikė, tai pasieškokit informacijos. Daugybė MOKSLINIŲ veterinarijos straipsnių patvirtina placebo efektą gyvūnams. Pats gydymo veiksmas, nors gyvūnai lyg ir neturėtų turėti kognityvinių sugebėjimų to suprasti, padeda sveikti.

Kad nebūtų tik "nepagrįstas popsinis bla bla", štai porą mokslinių straipsnių:

http://psycnet.apa.o.../2004-11156-007
http://thoreking.fre...ctInAnimals.pdf

Bet jei jums padeda, man tai kas, mokėkit didelius pinigus už cukraus žirnelius rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(balta @ 2011 05 05, 21:28)

Ekologiją daug kas irgi laiko tik mada. O jums gi taip neatrodo.

Ir kur jums susišvietė, kad homeopatija ir ekologija turi ką nors bendro? Ekologija yra vartojimo mažinimas, tuo tarpu homeopatija, kišdama visiškai neefektyvius vaistus už didelius pinigus (taigi, parduodama jums visiškai nereikalingą šlamštą visai neekologiškame įpakavime) vartojimą tik didina. Nes jei pasveikstate, tai būtumėt ir be homeopatijos pasveikusi, jei ne - tenka ieškoti kito gydymo ir tikriausiai pirkti dar daugiau vaistų....

Kad ant manęs nesišiauštumėt, kaip aš esu prieš natūralumą ir už antibiotikus, tai kaip tik esu už natūralią mediciną, kurios veiksmingumas įrodytas: pvz. fitoterapiją, bei už natūralaus sveikimo propagavimą (iš viso be vaistų, bet poilsiu, skysčių vartojimu, miegu ir t.t.), sveiką gyvenimo būdą, ligų prevenciją.
Atsakyti
Vaikas serga laabai daznai gydemis su antibjotikais ir kitais stipriais vaistais situacija buvo beviltiska, dabar gydomes homeopatiniais vaistais tikrai pasveiksta ir nereikia jokiu antibjotiku. 4u.gif net pulingus ausu uzdegimus , bronchitus issigydom su homeopatiniais vaistais.
Beja gydimas tikrai ne pats brangiausias
Girdejau kad yra vizitu kurio kainos apie 250lt, bet mes tiek tikrai nemokam ir homeopatiniais vaistais man brangiau tikrai nesigauna.
Pasiskaiciavau kiek isleisdavau visokiems aktifedams bronteksams antibjotikams ir po to vaiko atstatymui organizmo po tokiu drastisku gydimu man homeopatija tikrai neatbaido savo kainomis.

Rekomenduoju www.ngc.lt
Mes cia gydomes pas daktare A.Vaivariene esam patenkinti ir kainos prieinamos. Kai sergam is musu uz kiekviena plauciu paklausyma ir apziura pinigu neima. 4u.gif
Ka domins rasykit i az daugiau pakomentuosiu.

Atsakyti
Sveikos,

Noriu pasidžiaugti savo pagerėjusia sveikata ir kaip to pasiekiau smile.gif
Visą gyvenimą labai dažnai sirgdavau ūmiais bronchitais, plaučių uždegimais. Žodžiu, kosulių kosuliai.... Per šaltąjį sezoną prasirgdavau minimum dviem bronchitais ir dar koks plaučių uždegimas per vidurį. Vadinasi, trys- keturi antibiotikų kursai kiekvieną žiemą sad.gif. Aišku, po to įmuniteto nulis, tai dar plius ir visokiai herpiai ir nelaboji pienligė į kompaniją. O kaip gi be jos šalia antibiotikų sad.gif. Lankiausi pas kelis gydytojus ir išvada tokia, kad reikia vadovautis ne vienu daktaru, o visais. Bent jau mano atveju. Kadangi visi kosuliai prasidėdavao nuo gerklės skausmo, bet, mano supratimu, angina nekildavo, nuėjau pas LOR skyriaus vedėją Diržauskienę Klaipėdos miesto ligoninėj. Ji patarė išsipjaut tonziles, nes pasirodo, jos vis tik buvo supūliavusios. Diržauskienė sakė, kad dažnai žmonės ryja saujom vitaminus ir nesupranta, kodėl jie dažnai serga. Pasirodo, gali būti kaltos tonzilės. tai man jas išpjovė. Fui fui, kokia šlykšti operacija, tiksliau gijimas po jos.
Pasitariau su šeimos gydytoja, kad plaučių uždegimą ir ūmius bronchitus gydytis be antibiotikų, kai yra jiems polinkis, labai rizikinga loterija, o farširuoti save tokiais kiekiais antibiotikų irgi menkas juokas, taigi, pasiskiepijau Pneumo23 vakcina. Žinau, vakcinos irgi ne dievo dovana, bet pasvėriau, kad gal geriau surizikuosiu su viena vakcina, kuri veikia penkis metus, nei dvidešimt antibiotikų kursų per tą patį penkmetį.
Su šitom dviem invazijomis mano chemikaliniai gydymaisi ir baigėsi smile.gif
Dabar vos tik pajutusi užgultą nosį ar paraudusią gerklę, sučiulpiu homeopatinę Siušlerio druskų NR3 tabletytę tris kartus per dieną ir sekančia dieną jau vėl esu kaip ridikas smile.gif Nu šitaip greit jos suveikia, kad vos ne kaip stebuklas. Nors gal tik tiek tereikia, kai iš organizmo pašalinti visi lėtiniai uždegimo šaltiniai. Na ir kasdien geriu žuvų taukus. Viskas smile.gif Dabar bet kokius negalavimus gydausi homeopatija ir žolių arbatomis ir visos jo man veikia puikiai ir greitai.

Negaliu pati tuo patikėti, bet jau antri metai, kaip nesergu smile.gif stebuklas kažkoks, palyginus kai vos ne kasmet ligoninėj tekdavo gulėt su plaučių uždegimu, kuris komplikuodavosi nuo bronchitų.

Vat, mano atveju, būtent sintezė visų metodu davė geriausius rezultatus, kokius tik galėjau įsivaizduoti.
Atsakyti
QUOTE(Himalajai @ 2012 12 11, 13:44)
Dabar vos tik pajutusi užgultą nosį ar paraudusią gerklę, sučiulpiu homeopatinę Siušlerio druskų NR3 tabletytę tris kartus per dieną ir sekančia dieną jau vėl esu kaip ridikas smile.gif Nu šitaip greit jos suveikia, kad vos ne kaip stebuklas. Nors gal tik tiek tereikia, kai iš organizmo pašalinti visi lėtiniai uždegimo šaltiniai. Na ir kasdien geriu žuvų taukus. Viskas smile.gif Dabar bet kokius negalavimus gydausi homeopatija ir žolių arbatomis ir visos jo man veikia puikiai ir greitai.

Ir kaip suprantu pas jus galima nusipirkti ta NR.3 , taip? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 12 gruodžio 2012 - 17:18
Divute,sios druskos tik vaistinese parduodamos:) as visada turiu nr 3 ir nr 4:)
Eurovaistinese perku . Mindaugo maximos vaistineje pirkau paskutini karta:)
http://www.12drusku....um-phosphoricum
Atsakyti
Merginos, prašau patarimo. Sūnui 18 metų. Jau keletą metų turi alergiją. Nustatyta, kad alergiškas žolių mix'ui, pelynui. taip pat dažnai lydi obstrukcinis bronchitas (per pusmetį jau tris kartus). Sergant kamuoja dažnas sausas kosulys, peršti gerklę,temperatūros nebūna. Kai sugeria antibiotikus (klarytromciną, azitromiciną), šie simptomai praeina. Buvom dabar pas alergologę, pasiūlė imunoterapiją, kurios sūnus atsisakė. Alerologė padarė kraujo tyrimą, rasta Mycoplasma pneumoniae IgG, pilka zona (11,2). Ką galėtumėte patarti? Gal parekomenduotumėte gydytoją homeopatą Kaune? Arba kaip gydytis, kur kreiptis? Baisu pagalvot apie antibiotikus verysad.gif
Atsakyti
galima ir pigiau atsisiusti is Vokieciu vaistines (kooperuojantis siuntimo mokesciu pasidalinimui) - http://www.unserekle...osphoricum.html wink.gif 100tableciu 2,39eur mirksiukas.gif

Lietuvoje (neieskant, tik ka ismete google) - http://evaistine.cam...uska-nr3-tabn80 25lt



QUOTE(Diva:) @ 2012 12 12, 17:16)
Ir kaip suprantu pas jus galima nusipirkti ta NR.3 , taip?  smile.gif



QUOTE(Nidulia @ 2012 12 12, 23:25)
Divute,sios druskos tik vaistinese parduodamos:) as visada turiu nr 3 ir nr 4:)
Eurovaistinese  perku . Mindaugo maximos vaistineje pirkau paskutini karta:)
http://www.12drusku....um-phosphoricum
Atsakyti
QUOTE(dianamarc @ 2013 10 26, 21:57)
Merginos, prašau patarimo. Sūnui 18 metų. Jau keletą metų turi alergiją. Nustatyta, kad alergiškas žolių mix'ui, pelynui. taip pat dažnai lydi obstrukcinis bronchitas (per pusmetį jau tris kartus). Sergant kamuoja dažnas sausas kosulys, peršti gerklę,temperatūros nebūna. Kai sugeria antibiotikus (klarytromciną, azitromiciną), šie simptomai praeina. Buvom dabar pas alergologę, pasiūlė imunoterapiją, kurios sūnus atsisakė. Alerologė padarė kraujo tyrimą, rasta Mycoplasma pneumoniae IgG, pilka zona (11,2). Ką galėtumėte patarti? Gal parekomenduotumėte gydytoją homeopatą Kaune? Arba kaip gydytis, kur kreiptis? Baisu pagalvot apie antibiotikus verysad.gif


Gal imunoterapija geriau nei antibiotikai. Kodėl atsisakėte?
Atsakyti
QUOTE(dianamarc @ 2013 10 26, 21:57)
Merginos, prašau patarimo. Sūnui 18 metų. Jau keletą metų turi alergiją. Nustatyta, kad alergiškas žolių mix'ui, pelynui. taip pat dažnai lydi obstrukcinis bronchitas (per pusmetį jau tris kartus). Sergant kamuoja dažnas sausas kosulys, peršti gerklę,temperatūros nebūna. Kai sugeria antibiotikus (klarytromciną, azitromiciną), šie simptomai praeina. Buvom dabar pas alergologę, pasiūlė imunoterapiją, kurios sūnus atsisakė. Alerologė padarė kraujo tyrimą, rasta Mycoplasma pneumoniae IgG, pilka zona (11,2). Ką galėtumėte patarti? Gal parekomenduotumėte gydytoją homeopatą Kaune? Arba kaip gydytis, kur kreiptis? Baisu pagalvot apie antibiotikus verysad.gif

paskaitykit, gal kas dar panašaus reiškiasi? Nes gali būti.
http://vaitas.eu/blo...j-gydytis-i-tik
Atsakyti
Sveikos,gal kas galite rekomenduoti gerą gyd hemeopatą Kaune. Labai nesinori aklai eiti,kad nebūtų bereikalingas pinigų švaistymas. Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 05 08, 20:10)
Aš tik kelius veterinarus Lietuvoje žinau, kurie baigė mokslus ir turi oficialią veterinarinės homeopatijos specializaciją. O visi kiti manau, kad sprendžia labai subjektyviai...Kaip ir žmogiškojo medicinoje, taip ir 'gyvuliškoje' yra komercinė homeopatija, ir yra individuali..
Tie veterinarai kurie kalbėjosi su jumis, gal kiek per drąsiai teigia, kad nepadeda. Net LT jau vykdomi tyrimai ir buvo gauti labai stebinantys rezultatai tiek dėl homeopatinės profilaktikos, tiek dėl gydymo. Tiesiog manau, kad dažnai skeptiškai nusiteikę žmonės nustoja pripažinti bet kokį profesinį progresą - įsikanda senų profesorių tiesų ir nebekapsto giliau blush2.gif
Ir manau ne veltui kitose valstybėse (Latvijoje, Estijoje) homeopatijos specializacija eina kaip atskira universitete dėstoma disciplina, kurios mokomąsi ne vienerius metus (turiu galvoje veterinarinę homeopatiją).

Bet iš esmės tema ne apie tai ax.gif Jei galėčiau rinktis, tai visada pirmiausia rinkčiausi (tiek žmogui, tiek gyvūnui) mažiausiai drastiškus gydymo metodus, ką siūlo alternatyvioji medicina (o ji beje, labai galinga išmanančio rankose ir visiškai betikslė jei imamąsi savigydos ar einama pas šarlatanus).
Ar tikiu homeopatija - tikiu, bet lygiai taip pat turiu sveiko skepsio, kad nesiet homeopatijos su panacėja - visais atvejais, nuo visų ligų, bet kokiai būklei..

sveiki, pritariu homeopatijai gyvunams, zmonems irgi, bet pas zmogu visada yra baime, o gal nepavyks, o gal netiks, tada aisku ir nesuveikia,
man labai keistai atrodo, kada taip moterys perka visokius ale papildus , sidabrini koloidini vandeni , kuri gamina firma nieko bendro neturinti su farmacija.
niekas nesako, kad rimtai susirgus gerti lasiukus, bet eini pas medika, daraisi tyrimus ir vartoji paskirtus vaistus, bet manau tikrai zinote is aplinkos zmoniu, kuriuos medikai jau buvo nurase, o jie homeopatijos ir kitu alternatyviu gydymo metodu gyvena toliau, tai nejau ju pasveikimas pasamones vaisius?
o dabar labai noreciau suzinoti kas is vetu turi specializuotas licenzijas homeopatijai uzsiimti, gyvenu Vilniuje-klausimas Rasmai 4u.gif
Atsakyti