Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Noriu paklausti aplamai del gydymo homeopatija. Mano vaikui skire konstitucini vaista. Kiek teko pasiskaityti, tai ligos "traukiamos" chronologiskai atvirkstine tvarka.
Po 10 dienu jam savaitele islindo kazkas aplink lupas (siaip tai jis laizesi), pabuvo su temperatura iki 37.5 ir dingo. Dar po kurio laiko gerkle suskaudo, taskeliai raudoni atsirado viduje (+sloga nedidele atsirado) ir vel laikosi temperatura iki 37.5 jau keleta dienu.
Del pirmos ligos, tai as dar abejociau, kaip cia ir kas, taciau kad del antros ligos temperaturos jam aukstos nera del geriamos homeopatijos, tai jau tikrai.
Taigi. Jei as suprantu teisingai, tai ta pirmoji liga (aplink lupas), kuria jis karts nuo karto pakabina jau apie metus, islindo pirma. O dabar islindo kazkas su gerkle, nes dar senesne liga jam susije su angina. Ar taip?
Taigi, kitas klausimas toks: tai, kas jau islindo ir prapuole, galima sakyti jau kaip ir issigyde nuo to? Ar cia tik kaip diagnostika dabar ir reikes veliau dar tom ligom papildomo gydymo?

Ir dar mane glumina vaisto potencija: 6C karta dienoje. Ar ji nera per silpna istraukti chronines ligas, kokiu 5-7 metu senumo?
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2011 04 02, 21:09)
Noriu paklausti aplamai del gydymo homeopatija. Mano vaikui skire konstitucini vaista. Kiek teko pasiskaityti, tai ligos "traukiamos" chronologiskai atvirkstine tvarka.
Po 10 dienu jam savaitele islindo kazkas aplink lupas (siaip tai jis laizesi), pabuvo su temperatura iki 37.5 ir dingo. Dar po kurio laiko gerkle suskaudo, taskeliai raudoni atsirado viduje (+sloga nedidele atsirado) ir vel laikosi temperatura iki 37.5 jau keleta dienu.
Del pirmos ligos, tai as dar abejociau, kaip cia ir kas, taciau kad del antros ligos temperaturos jam aukstos nera del geriamos homeopatijos, tai jau tikrai.
Taigi. Jei as suprantu teisingai, tai ta pirmoji liga (aplink lupas), kuria jis karts nuo karto pakabina jau apie metus, islindo pirma. O dabar islindo kazkas su gerkle, nes dar senesne liga jam susije su angina. Ar taip?
Taigi, kitas klausimas toks: tai, kas jau islindo ir prapuole, galima sakyti jau kaip ir issigyde nuo to? Ar cia tik kaip diagnostika dabar ir reikes veliau dar tom ligom papildomo gydymo?

Ir dar mane glumina vaisto potencija: 6C karta dienoje. Ar ji nera per silpna istraukti chronines ligas, kokiu 5-7 metu senumo?


As tai nemanau, kad jums atsakymu reiktu ieskoti cia. Vienareiksmiskai jei i konstitucinius vaistus organizmas reguoja chronisku ligu issaukimu tai jau labai gerai, tai reiskia kad konstitucinis vaistas pataikytas, kas irgi nera lengva. O del isgijimo manau jums atsakys tik gydytojas arba jus pati su laiku. Juk tai labai suptilu ir ligos eiga iki pradedant gyditis neaiski ir jos buve gydimo metodai ir kitos organizmo suptilybes. Plius kruva kitu veiskniu nulemia tiek vaisto parinkima tiek vaisto dozes. O gal but homeopatas dar jums skirs kazkokiu vaistu salia konstituciniu kad tikrai isguit chroniskas ligas. Net jei kazkas pasakys kad analogiskus vaistus gere didesnem ar mazesnem dozem, dar nereiskia kad jusu atveju tiks tas. Jei gydytojas skyre butent taip tai pas ji ir issiaiskinkit iki galo kodel.
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2011 03 24, 18:19)
O kaip sąnariai gali įtakoti refliuksą?

O ar gali stuburas,jei skauda toje vietoje kur skrandis, sukelti refliuksą? 4u.gif


Zmogaus organizmas tai nuostabi ir nepakartojama tarpusavy labai susijusiu mechanizmu visuma (kuri siais laikais ir mokslui vis dar nera ikandama), vienas uzstriges mazulytis sraigtukas, gali stabdyti visiskai kitoje vietoje esancio sraigto darba ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kreipiausi ir aš pas homeopatus, nes nenoriu nusibaigti. Apipuolė pienligė, herpesai, besilaikanti antra žiemą nedidelė temperatūra.

Gydytoja pasiūlė išsiskalbti organizmą su detox-kit, gerti papildą basica ir po mėnesio - autohemoterapiją (kai kraujo paima iš venos ir sumaišius su parinktais vaistais suleidžia atgal). Temoje "Homeopatija" skyrelyje "Vaistai" klausiau, gal kas girdėjo apie autohemoterapiją ir turi nuomonę. Nieks neatsiliepė. Gal čia išgirs kas nors, kas išbandė tokį dalyką ir gali parašyti, ką galvoja.
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 04 06, 19:10)
Sveikos,

Kreipiausi ir aš pas homeopatus, nes nenoriu nusibaigti. Apipuolė pienligė, herpesai, besilaikanti antra žiemą nedidelė temperatūra.

Gydytoja pasiūlė išsiskalbti organizmą su detox-kit, gerti papildą basica ir po mėnesio - autohemoterapiją (kai kraujo paima iš venos ir sumaišius su parinktais vaistais suleidžia atgal). Temoje "Homeopatija" skyrelyje "Vaistai" klausiau, gal kas   girdėjo apie autohemoterapiją ir turi nuomonę. Nieks neatsiliepė. Gal čia išgirs kas nors, kas išbandė tokį dalyką ir gali parašyti, ką galvoja.


O as tai siulau jums pasikonsultuot su dar vienu homeopatu. Man kai israso tokias proceduras ar issivalyt organizma su papildu tai jau nepatinka. Gal del to,kad mano homeopate pries visa tai o tikrai isgydzius artimus zmones nuo dideliu bedu. Bet man tai panasiau i savo klinikos taikomu metodu brukima, ypac jei kainos buna nemenkos. Bet cia tik mano asmenine nuomone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hondute: 08 balandžio 2011 - 17:13
QUOTE(hondute @ 2011 04 08, 17:12)
O as tai siulau jums pasikonsultuot su dar vienu homeopatu. Man kai israso tokias proceduras ar issivalyt organizma su papildu tai jau nepatinka. Gal del to,kad mano homeopate pries visa tai o tikrai isgydzius artimus zmones nuo dideliu bedu. Bet man tai panasiau i savo klinikos taikomu metodu brukima, ypac jei kainos buna nemenkos. Bet cia tik mano asmenine nuomone.


Tai kad mieste, kur aš gyvenu, tų homeopatų trys štukos, ir visi tik po kelis metus dirba, pradėjo ant homeopatijos populiarumo bangos.

Šiaip gydytoja nepasirodė man plėšikė. Kai registruojantis paklausiau, kiek kainuos, atsakė įvairiai, gal ir nieko nekainuos, jei niekuo negalėsim padėti. Man pasitikėjimą sukėlė faktas, kad būna ir taip, vadinasi, kai negali padėt - pripažįsta tai, o ne šeria placebiniais vaistukais.
Man šitas variantas panašus greičiau į tai, kad gydo tais keliais metodais, kuriuos yra išmokusi, ir taiko beveik visais gyvenimo atvejais. Bet tai nereiškia, kad metodas blogas. Todėl norėtųsi išgirst, gal kas išmėgino.
Atsakyti
Aš perku homeopatinius žirniukus Kauno senamiestyje - homeopatinėje vaistinėlėje, niekad dar neteko nusivilti, tik šiuo metu jie smarkiai išbrangę...
Atsakyti
http://odontologija..../---Homeopatija
http://www.jocys.com...aiLietuvoje.htm
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 08 14, 22:48)
idomu su ta homeopatija..is pradziu labai uzsikepus tikejau jos galia, paskui pradejau po truputi dometis kas kaip ir ziuriu, visokiu straipsniu pilna...galva susisuko kuom betiket  doh.gif
siaip ar taip, jei kam padeda, tai tik  thumbup.gif  tuo labiau kad pati nesu iprastiniu vaistu megeja.
tiesa, man iskilo klausimas - ar nemaisom mes homeopatijos su gydyomu zolelemis? kaip suprantu, cia ne tas pats smile.gif


Tikrai painiojami sie 2 dalykai drinks_cheers.gif
Klausimas homeopatijos myletojams - kodel pasirinkote butent homeopatija, o ne fitoterapija, fitobiotikus, istraukas, tinkturas, aromaterapija, arbatas, infuzus, dekoktus ir t.t.???? g.gif
Sekta, tinklinis marketingas ir tiek cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Balta balta @ 2010 08 14, 23:09)
Tikrai ne tas pats. Žolelės turi labai daug aktyviųjų medžiagų ir (skirtingai nei dažnai manoma) gali turėti ir šalutinį poveikį. Žoleles gamina pati gamta, tuo tarpu homeopatinius preparatus - žmonės, tiesiog skiesdami kažkokią medžiagą tiek daug kartų, kad aktyvios medžiagos visai nelieka. Pagrindinė (pasak jų) homeopatijos veikimo priežastis yra "nes vanduo turi atmintį". Nežinau kaip kitiems, bet man tai skamba kaip skiedalai (o, kaip ironiška).

O kad vaikus ir gyvūnus veikia placebo efektas yra tiesa. Kartu su imunitetu tai yra labai veiksmingas duetas. Gal visai neblogai ta homeopatija - duodi cukraus ir gerai, o šiaip prigirdytų vaikus antibiotikų ir tik daugiau žalos padarytų. Kartais labai sunku nieko nedaryti, vis noris vaistų griebtis...


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2011 05 04, 19:59)
Tikrai painiojami sie 2 dalykai  drinks_cheers.gif
Klausimas homeopatijos myletojams - kodel pasirinkote butent homeopatija, o ne fitoterapija, fitobiotikus, istraukas, tinkturas, aromaterapija, arbatas, infuzus, dekoktus ir t.t.????  g.gif


Mes tikrai nepainiojam žolelių su homeopatija. Gydomės homeopato paskirtais žirniukais. Aš apie kitus jūsų čia išvardintus gydymus pakankamai mažai žinau. Ar viskas tinka vaikams? Nes aš tai dėl vaikų pasirinkau homeopatiją. Ir ji veikia. Jau ketvirtas mėnuo dukra negavus antibiotikų, kai su paprastu gydymu gaudavo kas mėnesį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2011 05 04, 13:59)
Tikrai painiojami sie 2 dalykai  drinks_cheers.gif
Klausimas homeopatijos myletojams - kodel pasirinkote butent homeopatija, o ne fitoterapija, fitobiotikus, istraukas, tinkturas, aromaterapija, arbatas, infuzus, dekoktus ir t.t.????  g.gif
Sekta, tinklinis marketingas ir tiek cool.gif

Aš "nemylėtoja", bet irgi pasisakysiu...
Nes homeopatija gydo biggrin.gif Kaip ir. Ta prasme... Ne vien cukriniai žirniukai, o ir pats procesas, liūliavimas, ėjimas pas homeopatą, dėmesys, įsitikinimas, homeopato užtikrintas ir viską žinantis tonas... Netgi piliulės spalva, "vaisto" pavadinimas ir žirniuko gėrimo dažnis. Viskas žmogų veikia.
Visa ceremonija, kai ateini pas homeopatą, jis į tave "įsigilina", išnarsto po kaulelį, tu jam papasakoji, kad sapnuose miegi su kaimynės vyru, jis tau savo ruožtu paaiškina, tai yra tik išsibalansavusi tavo organizmo poliarinių laukų ar dar kokio kosmoso padarinys... Žmogus pagaliau "supranta", kas jį kankina. Tada gauna pažadą "aš jums galiu padėti". Visa tai veikia žmogų.

Žmogaus organizmas ir placebo reiškinys yra toks nuostabus, stiprus ir nepaaiškinamas dalykas, kad kartais žmogus, net ir žinodamas, jog geria placebą vis tiek sveiksta... Skaičiau apie vieną mažą tyrimą su keliais neurotiniais pacientais- daktaras (iš respektabilios ligoninės JAV- Johns Hopkins) paaiškino pacientui, kad jo atveju yra daug "tikrų", klinikiniais tyrimais patvirtintų vaistų, kurie padeda, tačiau yra ir kita alternatyva rožinė tabletė- placebas, cukraus piliulė. Ir daktaras patvirtina giliai tikintis, kad ta piliulė pacientui padės, nes ji padėjo ir kitiems žmonėms su panašioms problemomis. Jas reikia gerti tris kartus per dieną, iš rimtai atrodančio buteliuko su ligoninės užrašu... Per kitą susitikimą, po savaitės, pacientai jautėsi žymiai geriau.
Taip pat žmogus, kurį pykina, iš gydytojo gavęs pykinimą dar labiau skatinančių vaistų irgi pasijaučia geriau... Taip yra ir su operacijomis... Prapjaunama koja, pakrapštomas kelio sąnarys, nieko realiai nepadaroma, o pacientas sveiksta... Argi ne nuostabu? Rimtai... Pagalvokit. Šiuolaikinis pacientas, norėdamas viską žinoti ir nepasitikėdamas daktarais, domėdamasis kiekvienu tabletės ingredientu pats sau išsikasa duobę smile.gif

Koks skirtumas, kaip homeopatija veikia, svarbu, kad žmogus sveiksta. Aš pas homeopatą gydytis neičiau, nes jais netikiu, man reikia moksliškai pagrįstos ir logiškos informacijos, o ne burtų. Tačiau jei žmogui jie padeda, aš visom keturiom už. O gal ir pati, jei prispirtų nelaimė, niekas nebepadėtų, eičiau aš pas tą homeopatą, labai norėčiau tikėti ir įsitikinti, kad man padės. Bet matyt man nesuveiktų, nes vis tiek nuoširdžiai negalėčiau tikėti abra kadabromis ax.gif

Kitas reikalas yra aktyvus homeopatų tikinimas, kad milijonus kartų praskiestas cukriukas gydo, kad vanduo "turi atmintį" (jei jis turi atmintį, įsivaizduojat, kokius brudus per milijonus žemės gyvenimo metų jis prisimena... Jūs iš krano geriate mamuto šlapimą ar kokio romėno vėmalus...), ai, tiesa, gi vandens atmintis suaktyvėja tik jį sumušus 10 kartų biggrin.gif
Tačiau iš kitos pusės, gali būti, kad be pudrinimo greičiausiai ir placebas neveiktų g.gif Nors vat, tas tyrimėlis rodo, kad kai žmonės nori- sveiksta, nors ir žino, kad geria dažyto cukraus tabletes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 04 gegužės 2011 - 21:50
lotuliukas.gif

Suaugusiam žmogui taip, galima įteigti, bet kaip įtikinti kūdikį? biggrin.gif Pvz. mano dukrai jokio skirtumo ką gerti ar sužiulpti tą žirniuką, ar tabletytę, jai tik duok. Bet va skirtumas tai akivaizduos, matom ne tik mes, tėvai, bet ir netikėję kaimynai, ir seneliai ir t.t.
Atsakyti