Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

QUOTE(Deiva1212 @ 2009 08 22, 17:59)
Trauki kas 6 val., o kiek laiko trunka vienas seansas?

As abi nusitraukiu per 20-30min. smile.gif Tai va nuo 4men.bandysiu viena nakti netraukt ir ziuresiu, kaip bus toliau, manau viskas gerai smile.gif
Atsakyti
as nakti tai netraukiu... o maziuke prabunda tik paryciais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indree.. @ 2009 08 23, 10:59)
as nakti tai netraukiu... o maziuke prabunda tik paryciais  ax.gif

Tai tau pasiseke mirksiukas.gif mano nera buvusi, kad ismiegotu visa nakti, keliasi 2-3 kart, buna ir tik karta, bet laaaaaaabai retai smile.gif o per kiek jus laiko nusitraukiat, ar iskart is abieju? Kaip kitos mamytes traukiat? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegraz@ @ 2009 08 23, 10:04)
As abi nusitraukiu per 20-30min. smile.gif Tai va nuo 4men.bandysiu viena nakti netraukt ir ziuresiu, kaip bus toliau, manau viskas gerai smile.gif

Aš ir manau, kad bus viskas gerai. thumbup.gif Kaip tik geriau pailsėjus ir pienelio daugiau būna. Bet kaip jums pasisekė kad per tokį trumpą laiką nusitraukiat. Aš ir traukiu iš abiejų, bet tai trunka 1 val., o kai reikia ir ilgiau. Dėl to ir galvoju, kad elektriniai pientraukiai geriau.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 08 23, 14:03)
Aš ir manau, kad bus viskas gerai. thumbup.gif  Kaip tik geriau pailsėjus ir pienelio daugiau būna. Bet kaip jums pasisekė kad per tokį trumpą laiką nusitraukiat. Aš ir traukiu iš abiejų, bet tai trunka 1 val., o kai reikia ir ilgiau. Dėl to ir galvoju, kad elektriniai pientraukiai geriau.

Nu tikrai, kad jau tokiu atveju elektriniai geriau, jei man tektu taip ilgai ir dar nakti, tai siaube siaube, isvis neissimiegociau schmoll.gif kazkaip ji dabar pradejo daugiau keltis nakti, sia tai kas dvi val. turbut g.gif ir taip nakti ji daugm valgo, o diena tik gurksnoja, kaip as sakau smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat turiu AVENT rankinį pientraukį. Tai tikrai geras, bet plovimas tikrai nusibosta. Vyras tai vis pajuokauja, kad surinkinėju kaip kokį ginklą. Kartais aš jį plaunu neišardytą, perpilu virintu vandeniu. Tik tą silikoną kur prie krūties dedasi išplaunu ir po to dar į sterilizatorių imetu (taip pat turiu Avent firmos).
Atsakyti
Aciu uz patarimus. Bet 2-a sav tuoj sukaks, o, rodos, pientraukio nereiks. Turiu AVENT ISIS rankini- jei kam striuka- galiu perleist. NAudotas tik 2 sav su pirmaja.
Atsakyti
Ir as turiu Avent rankini pientrauki thumbup.gif thumbup.gif ir nusiskundimu del jo jokiu neturiu. Traukia gerai ir jokios rankos nepaskausta. Plovimas siektiek erzina, bet normaliai plaunu as ji tik kai nusitraukineju pienuka vartojimui, o siaip praskalauju ir tiek.
Atsakyti
Aš naudoju Avent, kitokio nebandžiau...tai esu patenkinta, nors ne stebuklas, kaip jau buvo nugirtas.....naudojau ne kasdien, tik kai reikalas buvo 4u.gif
Atsakyti
labukas as naudojau mini elektronik medelos tai man patiko nes be problemu ji gali naudot net gamtoje nes dedasi elementai reguliuojasi stiprumas tikrai geras daiktas laikiau nes laukesi drauge bet jai neprireike
Atsakyti
Turiu isigijusi elektrini Medelos Swing pientrauki. Ir gal jus zinote kaip ji reikia priziuret? Kaip plaut, ar galima virinti, ar deti i mikrobangu krosnele sterelizuot?
Atsakyti
as vargstu su tuo nusitraukinejimu, traukiu kas 3 val - kaskart kai valgo. nakti keleta kartu traukiuos, begalo vargina bet nematau kitos iseities, nes nakti buna daugiausiai pienuko, diena apmazeja. tai mus tas naktinis pienukas ir gelbeja. nzn kaip cia geriau grafika pasidaryt g.gif

tiesa pas mane avent rankinis pientraukis, tai man daznai tas maziukas rutuliukas i vidu isitraukia doh.gif doh.gif kartais tai kas kelios sekundes - pasiruosus as ji pro balkona ismest bunu smile.gif
Atsakyti