Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Sveikos, as jau 3menesiai kaip nusitraukineju su rankiniu AVENT pientraukiu thumbup.gif Nusitraukiu as abi per 30min., kartais ir greiciau, jau igudau biggrin.gif nereik man ir elektrinio, super ir sitas. O traukiu as kas 6h ir iskart is abieju thumbup.gif pradzioj sunku vis buvo sistema ikirst kaip geriau butu su tuo nusitraukinejimu ir kazkurios paskaiciau pasirasyma, kad gerai lb traukt kas 6h, tai va, taip ir darau dbr. Kolkas pieno tirkai uztenka, dar ir kamera pilna cool.gif
Atsakyti
man tik labai idomu ir aktualu, aisku: ar jus nuo pat pirmu sekundziu po gimdymo naudojotes pientraukiu, ar bandet duot kruti- nukramte, nepaeme ir t.t. ir tik tada pientraukis gelebjo?
Su pirmaja pientrauki isigyjau po 2 kankinanciu savaiciu. Zodziu, naudojausi sekancias 2 sav, nes per para mazoji gaudavo 2-3 k. pienelio, o as pumpuodavausi kas 3 val, kad surinkciau 80-90 ml vienam valgymui. Vargau juodai.
Dabar didzioji baime ne gimdymas, o mp gamyba. Gal, sakau, nuo pirmu sekundziu naudotis pientraukiu? Nejausiu baimes nukramtymams? O gal vaikai skirtingi, ir sis ne taip godziai isisiurbs? net nezinau...Laukiu ir bijau..
Atsakyti
QUOTE(saulyte_gelyte @ 2009 08 02, 07:23)
Aš - menka patarėja, nesu tikra, bet, rodos, per kursus sake, kad geriau rankom pieną nutraukinėt, ir tuo metu guzus išmasažuoti. O gal prisapnavau?

sveikutes,noreciau pas jus,ne,tu nesapnavai biggrin.gif , as traukiu su pientraukiu,o po to dar su ranka nusitraukiu,ir nebera guzeliu
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Gal kuri bandet TOMMEE TIPPEE pientrauki?Butu idomu isgirst nuomone apie juos mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane Avent ISIS rankinis, super thumbup.gif thumbup.gif
Paprasta naudoti, puikiai ištraukia pieniuką. Rankomis neištraukiu nė vieno lašelio, o su šiuo pientraukiu - bėga čiurkšle!!!
Kas nelabai gerai su šiuo pientraukiu (na aišku, neturiu su kuo palyginti) - tai plovimas blush2.gif Kol išardai visas dalis daleles, kol paskui vėl sudedi doh.gif Na aš neplaudavau po kiekvieno naudojimo, bet rekomenduojama kas kartą panaudojus plauti, tai plovimas užknis juodai, pažadu tongue.gif
Atsakyti
doh.gif
QUOTE(visai kitokia @ 2009 08 08, 12:32)
man tik labai idomu ir aktualu, aisku: ar jus nuo pat pirmu sekundziu po gimdymo naudojotes pientraukiu, ar bandet duot kruti- nukramte, nepaeme ir t.t. ir tik tada pientraukis gelebjo?
Su pirmaja pientrauki isigyjau po 2 kankinanciu savaiciu. Zodziu, naudojausi sekancias 2 sav, nes per para mazoji gaudavo 2-3 k. pienelio, o as pumpuodavausi kas 3 val, kad surinkciau 80-90 ml vienam valgymui. Vargau juodai.
Dabar didzioji baime ne gimdymas, o mp gamyba. Gal, sakau, nuo pirmu sekundziu naudotis pientraukiu? Nejausiu baimes nukramtymams? O gal vaikai skirtingi, ir sis ne taip godziai isisiurbs? net nezinau...Laukiu ir bijau..

Labukas smile.gif as ligonine buvau 3d., tai tas dienas ir maitinau krutim, grizus namo, kita diena, jau nusprendem su vyru pirkti pientrauki, isigijom avent rankini thumbup.gif Mano speneliai ploksti, negalejo ji valgyti, nukramte, melyniu pridare, su antspeniais maitinau, siek tiek geriau buvo, bet ji uzmigdavo greitai is to antspenio viskas isbega doh.gif tik padedi, apsivalai piena, vel verkia, valgyt praso, neturejau jau jegu visai doh.gif buvau visa pavargusi...tiesa, speneliai buvo nukramtyti juodai, kojos kilnojosi, kai valgydavo, o dar kaip taip daznai ir pastovus speneliu dirginimas, oi baisu ir prisimint lotuliukas.gif piena nusitraukineju iki siol, kolkas uztenka, ir dar kameroj pilna smile.gif traukiu kas 6h iskart is abieju krutu ir taip jau gan ilgai, isivedziau toki rezima smile.gif nezinau ar kuo nors padejau ax.gif klausk, jei dar kas domina smile.gif as uz pientraukius drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulegraz@: 21 rugpjūčio 2009 - 19:37
QUOTE(saulegraz@ @ 2009 08 21, 20:34)
doh.gif
Labukas smile.gif as ligonine buvau 3d., tai tas dienas ir maitinau krutim, grizus namo, kita diena, jau nusprendem su vyru pirkti pientrauki, isigijom avent rankini thumbup.gif Mano speneliai ploksti, negalejo ji valgyti, nukramte, melyniu pridare, su antspeniais maitinau, siek tiek geriau buvo, bet ji uzmigdavo greitai is to antspenio viskas isbega doh.gif tik padedi, apsivalai piena, vel verkia, valgyt praso, neturejau jau jegu visai doh.gif buvau visa pavargusi...tiesa, speneliai buvo nukramtyti juodai, kojos kilnojosi, kai valgydavo, o dar kaip taip daznai ir pastovus speneliu dirginimas, oi baisu ir prisimint lotuliukas.gif piena nusitraukineju iki siol, kolkas uztenka, ir dar kameroj pilna smile.gif traukiu kas 6h iskart is abieju krutu ir taip jau gan ilgai, isivedziau toki rezima smile.gif nezinau ar kuo nors padejau ax.gif klausk, jei dar kas domina smile.gif as uz pientraukius drinks_cheers.gif

Pas mane labai panaši situacija buvo. Aš ir už pientraukius, bet elektrinius. Su rankiniu nusitraukinėju pieną jau 9 mėn., tai ranka labai pavargsta, tirpsta.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 08 21, 20:37)
Pas mane labai panaši situacija buvo. Aš ir už pientraukius, bet elektrinius. Su rankiniu nusitraukinėju pieną jau 9 mėn., tai ranka labai pavargsta, tirpsta.

drinks_cheers.gif oho kaip ilgai trauki jau, tai jau tikiu, kad rankos pavargsta ir tirpsta. Nu man kolkas nieko nesidaro, tai elektriniu ir kaina nebloga doh.gif nors aisku, jei jau lb nekas butu su rankiniu, tai ir pirkciau elektrini.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 08 21, 20:37)
Pas mane labai panaši situacija buvo. Aš ir už pientraukius, bet elektrinius. Su rankiniu nusitraukinėju pieną jau 9 mėn., tai ranka labai pavargsta, tirpsta.

Noriu paklausti, nes jau kaip matau patirti turi mirksiukas.gif As traukiu piena karta nakti, o kartais taip norisi miego doh.gif nes po pirmo atsibudimo nakti ji labai daznai keliasi, o dar dabar pradejo apie 3-4 h ryto kelitis ir visa valanda buna aktyvi, tai sneka, tai zirzia, nei buteliuko neima, nei soskes, nezinau jau ka daryt, nu bet po valandos apsiramina, jau gal pora savaiciu toki cirkai nakti doh.gif tuoj priprasiu lotuliukas.gif tai va, jei as nakti netraukciau, o toliau visus kartus kaip iprastai? Ar nesumazes man pienuko? Ar kol pati nepabandysiu, tol nesuzinosiu smile.gif g.gif o gal kuri atsisake naktinio traukimo ir viskas gerai? Ar turbut teks paciai kada pabandyt, vis sakau netrauksiu netrauksiu ir traukiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegraz@ @ 2009 08 22, 16:26)
Noriu paklausti, nes jau kaip matau patirti turi mirksiukas.gif As traukiu piena karta nakti, o kartais taip norisi miego doh.gif  nes po pirmo atsibudimo nakti ji labai daznai keliasi, o dar dabar pradejo apie 3-4 h ryto kelitis ir visa valanda buna aktyvi, tai sneka, tai zirzia, nei buteliuko neima, nei soskes, nezinau jau ka daryt, nu bet po valandos apsiramina, jau gal pora savaiciu toki cirkai nakti doh.gif tuoj priprasiu  lotuliukas.gif tai va, jei as nakti netraukciau, o toliau visus kartus kaip iprastai? Ar nesumazes man pienuko? Ar kol pati nepabandysiu, tol nesuzinosiu smile.gif g.gif  o gal kuri atsisake naktinio traukimo ir viskas gerai? Ar turbut teks paciai kada pabandyt, vis sakau netrauksiu netrauksiu ir traukiu  lotuliukas.gif

Aš pačioje pradžioje traukdavau kas 3 val., tai tekdavo naktį 2 k. traukti. Bet labai greitai pavargau nuo tokio režimo. Kartais taip norėdavau miego, kad duodavau mišinuko, o pati eidavau miegoti. Kai dukrytė pradėjo išmiegoti visą naktį, tai nusitraukdavau apie 1 val., o rytą 7 val. kartais ir vėliau. Ir man to pienelio nesumažėjo. Jei matydavau, kad mažiau pritraukiu, tai traukdavau ilgiau, kol gaudavau reikiama kiekį. Pirmą mėnesį dažnai tekdavo duoti mišinuko, o antrą, trečią, ketvirtą vien MP valgė. Nuo penkto mėnesio 1 MP pakeičiau mišinuku. Nuo 5,5 mėn. pradėjau duoti košę, tai mišinuko vėl nebereikėjo. Po to ir mano pieno nebenorėjo. Tai sumažinau traukimus iki 3 k. per parą. Dabar išvis tik 2 k. betraukiu.
O jūs galite pabandyti naktį netraukti, bet nesumažinkite traukimų skaičiaus, juos proporcingai išdalinkite dieną. Jei pastebėsite, kad sumažėjo MP, tada vėl naktį traukite. Bet gali ir nesumažėti ( bent jau man nesumažėjo). Sėkmės! smile.gif
Atsakyti
Aciu Deiva1212 uz atsakyma mirksiukas.gif oi as pradzios net nepamenu, kaip as ten traukiau, jokio rezimo neturejau doh.gif bet misinuko as dar ne karto nedaviau, o traukiu as kas 6h(4 kart per para), nu taip, kazada buvo apmazeje, tai traukiau tol kol pritraukiau iki reikiamo kiekio ir atsistate thumbup.gif nu manau,kai sueis 4menesiai ir nebetrauksiu nakti, ziuresim kaip seksis, jei ka, tai tada kaip ir minejai vel trauksiu nakti smile.gif beto dar kameroj turiu, jeigu kas unsure.gif ne tiek jau daug ir liko, tada galesiu parasyt, ar sumazejo ar nea, gal kam pravers info biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegraz@ @ 2009 08 22, 19:30)
Aciu Deiva1212 uz atsakyma mirksiukas.gif oi as pradzios net nepamenu, kaip as ten traukiau, jokio rezimo neturejau doh.gif bet misinuko as dar ne karto nedaviau, o traukiu as kas 6h(4 kart per para), nu taip, kazada buvo apmazeje, tai traukiau tol kol pritraukiau iki reikiamo kiekio ir atsistate thumbup.gif nu manau,kai sueis 4menesiai ir nebetrauksiu nakti, ziuresim kaip seksis, jei ka, tai tada kaip ir minejai vel trauksiu nakti smile.gif beto dar kameroj turiu, jeigu kas  unsure.gif ne tiek jau daug ir liko, tada galesiu parasyt, ar sumazejo ar nea, gal kam pravers info biggrin.gif

Trauki kas 6 val., o kiek laiko trunka vienas seansas?
Atsakyti