Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

sveikutes...

gal kas gales man padeti?
as pienuka n usitraukineju rankiniu pientraukiu, nes mazasis is kruties nevalgo.
bet susidare skausmingi sukietejimai, ir kai krutine pasisuka i ta sona kur sukietejo labai skauda ir tempia.
skambinau pagalbos, tai pasake, kad nieko nepakeisi reikia istraukti tuos guzus, gimdymo namuose sako duokit vaikui, tipo turi imti...o ka duoti, jei jis neima o verkti pradeda..
vienu zodziu...
norejau pakalusti gal elektrinis pientraukis istrauktu geriau? gal kam buvo ir istrauket? prasau patarkit...
Atsakyti
QUOTE(kroha @ 2009 08 01, 13:45)
sveikutes...

gal kas gales man padeti?
as pienuka n usitraukineju rankiniu pientraukiu, nes mazasis is kruties nevalgo.
bet susidare skausmingi sukietejimai, ir kai krutine pasisuka i ta sona kur sukietejo labai skauda ir tempia.
skambinau pagalbos, tai pasake, kad nieko nepakeisi reikia istraukti tuos guzus, gimdymo namuose sako duokit vaikui, tipo turi imti...o ka duoti, jei jis neima o verkti pradeda..
vienu zodziu...
norejau pakalusti gal elektrinis pientraukis istrauktu geriau? gal kam buvo ir istrauket? prasau patarkit...



Turėk kantrybės ir pabandyk mažiuką dėti prie krūties. Nors aš ir pati maitinau, bet pieno buvo per daug, tai ir nutraukinėjau, ir skaudėjo ( net temperatūra buvo pakilus), bet laikyti pieno krūtyje negalima, bandyk nutraukinėti, o dar geriau pati maitink mažiuką ir per 2-3 mėn. pieno kiekis susireguliuos ir nebus guzelių.
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2009 08 01, 15:44)
Turėk kantrybės ir pabandyk mažiuką dėti prie krūties. Nors aš ir pati maitinau, bet pieno buvo per daug, tai ir nutraukinėjau, ir skaudėjo ( net temperatūra buvo pakilus), bet laikyti pieno krūtyje negalima, bandyk nutraukinėti, o dar geriau pati maitink mažiuką ir per 2-3 mėn. pieno kiekis susireguliuos ir nebus guzelių.


Aš - menka patarėja, nesu tikra, bet, rodos, per kursus sake, kad geriau rankom pieną nutraukinėt, ir tuo metu guzus išmasažuoti. O gal prisapnavau?
Atsakyti
taip puikiai zinau, kad geriausiai kai vaikutis istraukia, bet manasis nevalgo ir jau nevalgys is kruties, noras tikrai bandau ir dedu...

bet as prasau patarimo ne apie tai...
gal kuri turejo guziuku ir pavyko su elektriniu pientraukiu istraukt?
ar elektrinis traukia taip pat kaip ir rankinis, tik kad rieso nereikia varginti?

prasau atrasykit kas turit patirties su abiems pientraukiais, nes elektriniai nemazai kainuoja, ir nesinori veltui pinigus svaistyti...

aciu 4u.gif
Atsakyti
kroha
mano abu vaikai is krutines nevalge, nes netureja tiek kantrybes valanda maitinti atsigulusi doh.gif tai nusitraukdavau ir maitindavau is buteliuko. su pirmaja nusitraukinejau rankom tai gana ilgai varkdavau kol puse litro nutraukdavau, dabar turiu avent elektrini pientrauki stebuklo nera traukia bet nelabai gerai tai dar gale su rankom nutraukiu. o del guziuku tai galiu is savo patirties patarti cia tik rankom juos ismasazuosi ir svarbiausia nestresuok kad krutine atsipaliduotu gali silta ranksluosti uzdet ant krutines ir isleto nusitraukinet nemaigyk iki pamelynavimo,o po tu kai nusitaruki gali salta ranksuosti o man geriausiai padedavo saltas kopusto lapas ant skaudamos vietos tikiuosi kuo nors padejau sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fani20: 02 rugpjūčio 2009 - 16:03
QUOTE(kroha @ 2009 08 02, 16:29)
taip puikiai zinau, kad geriausiai kai vaikutis istraukia, bet manasis nevalgo ir jau nevalgys is kruties, noras tikrai bandau ir dedu...

bet as prasau patarimo ne apie tai...
gal kuri turejo guziuku ir pavyko su elektriniu pientraukiu istraukt?
ar elektrinis traukia taip pat kaip ir rankinis, tik kad rieso nereikia varginti?

prasau atrasykit kas turit patirties su abiems pientraukiais, nes elektriniai nemazai kainuoja, ir nesinori veltui pinigus svaistyti...

aciu  4u.gif


Laba, as turejau guziuku, tai rankinis negelbejau, taciau issinuomojau 3 parom elektrini ir tikrai efektyviai guziukus lauks isstraukiau, o siaip tai dedavau siltus kompresus ir merinosu vilnos padelius.
Atsakyti
Naudojau Avent ir labai patiko,nenuvyle smile.gif
Atsakyti
labai aciu mamytems uz patarimus ir pagalba... isbandysim viska 4u.gif kad tik maziukas mano pienuko gautu ax.gif
Atsakyti
Aš ir su Avent rankiniu pientraukiu guziukus išsivarinėdavau.
Atsakyti
Turėjau ir aš avent'ą, tai galiu pasakyti, kad sunkiai su juo susidraugavau. Kol pradėdavo traukt, tai kokį pusvalandį tekdavo su juo žaist: derintis, bandyti, vėl derintis, vėl bandyti... Nesuprantu, gal ten oras kaip nors patekdavo į tarpines ar dar kas... Na, nepatiko, žodžiu. Laimė, neilgam reikėjo...
Atsakyti
Paminu jau i ligonine atsiboginau lotuliukas.gif bet nebuvoa dar tiek pieno tai ji reliai galejau panaudot tik po 1 men
Atsakyti
Sveikos, pientraukininkes! mirksiukas.gif
Ka tik kalebjau su drauge is Amerikos. Ji man akyse sviesos ipute: suzinojau tundra, kad yra elektr. pientraukiai, kur mp prisiurbia per 8-10 min. Taip ji savo 2 mergytes 6 men maitino. O as melzdavausi su Avento Isis po 30-40 min (nakti- siaubas kazkoks!Visis miega, o tu pumpuoji 2 x besikeldama)
Norejau padekoti uz tema ir informacija, nes jau landziojau po skelbimus, kas parduoda elektrini. Pasirodo, cia kaip kam...Man asmeniskai netrukdo, kad rankinis, kad is vienos kruties. Greitesnio rezultato tik noretusi nei pusvalandis. Zodziu: po 10 dienu prasides arba kosmarai arba normalus mp reikaliukai. Jei, ka kreipsiuos, kas nores elektrini parduot. Turekit omeny
Atsakyti