Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Bet rankinis yra rankinis, cia jau reikia daug paciai vargti, o elektrinis viska be vargo pats padaro, gali sedeti ir televizoriu ziureti.Grynai primena naturalu kudikio zindyma. Ir dar plius skatina pieno gamyba masazuodamas pries traukima. Taip tarsi apgauna smegenis, kad tai vaikiukas.
Atsakyti
o sweing tas cia tas mini elektric ar tie didesni elektriniai pientraukiai is sios rusies firmos smile.gif?
Atsakyti
Va , as sita turiu, pasiziurek sioje nuorodoje: http://www.medelabre...wing-breastpump
Atsakyti
Aš turėjau rankini Canpol pientrauki, toki
user posted image
pientrauki pirkom, nes maniau, kad jis labai pravers, kai nestuke.gif buvau visur skaitinėjau ka turėtu mama turėti nusipirkus ir t.t. galiausiai ta pientrauki panaudojau vos pora kartu, man buvo patogiau bei paprasčiau nusitraukti su ranka. Nežinau kaip kiti pientraukiai, bet man šis buvo nepatogus, unsure.gif labai daug žaidimo su juo doh.gif Tikrai nesiulyčiau toki pirkti blush2.gif
Atsakyti
Kai auginau pirmą vaiką turėjau rankinį Avent pientraukį. Gal jis dabar patobulintas, bet tuo metu tai man labai nepatiko su juo nutraukinėti pieną. Pagimdžius antrą vaiką, tikėjausi, kad gal nebereiks pientraukio, tačiau neišsipildė mano norai. Tai kai siunčiau vyrą pirkti pientraukio, prašiau, kad tik nepirktų Avent.
Nupirko Canpol Babies, esu labai patenkinta, tačiau nors pirmas vaikas nepriprato prie gėrimo iš buteliuko ir noriai visada imdavo krūtį, tai dabar visiškai priešingai,- paragavo iš buteliuko ir dabar dienos metu dažniausiai tenka nusitraukinėt ir duoti gerti iš buteliuko. Taigi nusipirkau Medela Swing elektrinį pientraukį. Man asmeniškai kiek labiau patiko rankinis Canpol Babies; Medela traukia kiek silpniau, tačiau privalumas, kad nebereikia varginti rankų, blush2.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimų lenta čia http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showforum=177
Atsakyti
Turėjau pietraukius kelis, bet kadangi dideli (.)(.), man netiko, buvo nepatogu..Geriausias pientraukis yra 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikolia @ 2013 01 22, 16:15)
smile.gif kai zmogus zindymo temose visur kur rasineja tik apie tai, koks nuostabus ir nepakartojamas yra tokios tai firmos pientraukis..tai keista..ir labai reklamiska..ypac jei jis prisijunges keliu dienu begyje ir nieko apart Medela pokalbiuose nemini..

jums zinoma nekeista..tamsta mokytoja su vardu kaip is geliu darzelio.
kita vertus..eilini karta turejot kur paadvokatauti, papasakoti kazka is savo garbingos zindymo istorijos..smagu, kad net telikas tame turi savo vaidmeni  lotuliukas.gif

kai laukiausi nusipirkau nebrangu rankini Tommee tipee pientrauki. Na nezinojau reiks, nereiks maza ka. Na ir po dvieju dienu vaziavau pirkti elektrinio, nes mazoji atsisake kruties. O maitinti savo pieneliu norejau, o ne sintetiniu s.. Nieko apie tas firmas nezinojau ir po ranka pasitaike medela firmos pientraukis, na brangus, bet tada tai nerupejo. Nusipirkau vienguba (toks tik buvo) su stimuliavimo funkcija pries traukima. Vaikeliui astuoni menesiai ir geria mamos pieneli. Tai ne reklama, tiesiog mano istorija. Ligonineje taip pat buvo medelos pientraukiai ir buteliukai. (gimdziau ne lietuvoje)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _aitra_: 18 vasario 2013 - 23:15
QUOTE(_aitra_ @ 2013 02 19, 00:14)
kai laukiausi nusipirkau nebrangu rankini  Tommee tipee pientrauki. Na nezinojau reiks, nereiks maza ka. Na ir po dvieju dienu vaziavau pirkti elektrinio, nes mazoji atsisake kruties. O maitinti savo pieneliu norejau, o ne sintetiniu s.. Nieko apie tas firmas nezinojau ir po ranka pasitaike medela firmos pientraukis, na brangus, bet tada tai nerupejo. Nusipirkau vienguba (toks tik buvo) su stimuliavimo funkcija pries traukima. Vaikeliui astuoni menesiai ir geria mamos pieneli. Tai ne reklama, tiesiog mano istorija. Ligonineje taip pat buvo medelos pientraukiai ir buteliukai. (gimdziau ne lietuvoje)

Būtent. Bet va kai kam vis reklamos vaidenasi thumbup.gif šaunu kad mamos randa būdą duoti savo vaikučiui MP wub.gif
Atsakyti
Naudoju Medela Swing, tikrai neblogas.
Atsakyti
QUOTE(Snieguota_Ela @ 2013 02 22, 20:08)
Naudoju Medela Swing, tikrai neblogas.

As taip pat jam 10 balu rasau 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat naudoju Medelos rankinį pientraukį thumbup.gif tik nusipirkau tokį pientraukį kur komplektacijoj nebuvo minksto gaubtelio tik kietas, gal žinote kur būtų galima atskirai įsigyti? g.gif
Atsakyti