Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Ačiū už patarimus wink.gif
Atsakyti
turiu rankini Tommy Tippy pientrauki, man jis puikiai tiko, nes naudojau gal tik kelis kartus biggrin.gif daugiau neprireike biggrin.gif db laukiu kol drauge pagimdys, jai atiduosiu, man speju ir nebeprireiks , puikiai zindau krutimi thumbup.gif
Atsakyti
kai nieko neturi, tai nieko ir nereikia:)

QUOTE(zuvixxe @ 2012 12 01, 10:34)
turiu rankini Tommy Tippy pientrauki, man jis puikiai tiko, nes naudojau gal tik kelis kartus biggrin.gif daugiau neprireike biggrin.gif db laukiu kol drauge pagimdys, jai atiduosiu, man speju ir nebeprireiks , puikiai zindau krutimi thumbup.gif

Atsakyti
As taip pat naudojau Tomme Tippy pientrauki. Geras dalykelis smile.gif
Atsakyti
Man prireikė viso 2 kartus-bet prireikė... naudojau Avent rankinį. Iš tikro taisyklingai nusitraukti yra menas, reikia žinot kaip galima ir ko negalima daryt.
Atsakyti
Aš naudoju avento rankinį pientraukį, aš ir mano draugės mamytės turinčius tokius pačius pientraukius negalim atsidžiaugti ax.gif bet turbūt, jei turėčiau elektrinį irgi džiaugčiausi smile.gif
Atsakyti
neseniai ir as isigijau rankini pientrauki, bet man kazkaip nepatiko arba nemoku naudotis:) pienas normaliai nenuteka i buteliuka, daugiau man nusitraukti iseina su rankom, kakziap atrodo kad trauka maza is to pientraukio, nieko neistraukia
. Pirkau padeveta, gal koks sugedes...
Atsakyti
as tai niekad nesulyginciau rankinio su elektriniu schmoll.gif
Atsakyti
Su kuriuo pientraukiu greiciau nusitraukti piena - su elektriniu ar rankiniu? Ar panasiai su abiem uztrunka?
Atsakyti
QUOTE(Archideja @ 2013 01 06, 02:06)
Su kuriuo pientraukiu greiciau nusitraukti piena - su elektriniu ar rankiniu? Ar panasiai su abiem uztrunka?

elektriniu 4u.gif
Atsakyti
Su elektriniu pientraukiu zymiai greiciau nusitraukia pienas nei su rankiniu? ar tik siek tiek greiciau?
Ir jei galite, parasykite bent preliminariai kiek uztrunka min. Nes as net neisivaizduoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Archideja: 06 sausio 2013 - 22:36
QUOTE(Archideja @ 2013 01 06, 14:35)
Su elektriniu pientraukiu zymiai greiciau nusitraukia pienas nei su rankiniu? ar tik siek tiek greiciau?
Ir jei galite, parasykite bent preliminariai kiek uztrunka min. Nes as net neisivaizduoju...

as su elektriniu, kasdien po 3 kartus po 20 min. traukdavausi 4u.gif tai kaskart po buteliuka ish kiekvieno pritraukdavau 4u.gif turejau pientrauki Medela symphony 4u.gif su rankiniu pabandziau, tai uzsizaidziau ir tek.....
Atsakyti