Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Sveikos,

Gal kuri turejote elektrini Avent pientrauki? ar patiko? Neapsisprendziu koki pirkti rankini ar elektrini ? g.gif
Atsakyti
turiu Avent rankini, geras dalykas smile.gif
Atsakyti
Man geriausias Medela (turiu Medela mini elektric).

user posted image

Jei ką sudomino naudotas - brūkštelkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2012 10 22, 14:56)
Man geriausias Medela (turiu Medela mini elektric).

user posted image

Jei ką sudomino naudotas - brūkštelkit  4u.gif

Medelos geras tik ne mini, bent jau tokie atsiliepimai. Nusipirkau Avent elektrini, ziuresim ar prireiks ar geras bus g.gif
Atsakyti
Gal kuri mamytė galėtų pasidalinti atsiliepimais apie šį BabyOno Naturel pientraukį (http://www.9menesiai.lt/pientraukiai?product_id=86) ?
Atsakyti
Sveikos mamos. Gal kas pasakys is jusu, ar galima medela swing pientrauki deti i avento sterilizatoriu? Ir kokias dalis? Tikriausiai visas isskyrus krovikli biggrin.gif
Atsakyti
geriausias tai elektrinis, nes papildomai stimuliuoja speneli. O rankiniai is bedos irgi tinka. As puikiai ir su tokiu verciausi. Manau daugumos firmu geras. Kazkaip su draugemis visos skirtingu firmu turejom ir ne viena nesiskundem biggrin.gif
Atsakyti
Man visai patiko Avent rankinis pientraukis
Atsakyti
Mergaitės, patarkite, didelei krūtinei (jau prieš nėštumą D dydis) koks pientraukis geresnis - rankinis ar elektrinis? Ir kokios firmos? Nes girdėjau, kad nevisi tokie geri didelei krutinei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melancholy @ 2012 11 29, 20:23)
Mergaitės, patarkite, didelei krūtinei (jau prieš nėštumą D dydis) koks pientraukis geresnis - rankinis ar elektrinis? Ir kokios firmos? Nes girdėjau, kad nevisi tokie geri didelei krutinei smile.gif

Vaikučiui idealiausia tiesiogiai pienuką gauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na taip, bet jei nori kur nors išeiti, tai reikia ir nusitraukti pienuko, dėl to ir klausiu.
Atsakyti
QUOTE(Melancholy @ 2012 11 30, 21:16)
Na taip, bet jei nori kur nors išeiti, tai reikia ir nusitraukti pienuko, dėl to ir klausiu.

Tikslingiau ištraukti pienuką rankomis, taip jaučiami krūties segmentai.
Visko neprisipirk 4u.gif
Čia kaip su ramentais- o jei prireiks mirksiukas.gif
Atsakyti