Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

o kur isigyt medelai swing ta soft fit gaubteli? nes randu tik personal fit vaikutakas.lt o soft fit sake nebeturi ir nebetures. kur jus perkat ?
Atsakyti
naudoju rankini Avent pientrauki, man jis nepamainomas thumbup.gif ant vienos kruties spenelio turejau jau net atvira zaizda, kuria tik pientraukio pagalba susigydziau.
Atsakyti
QUOTE(bantukas @ 2012 07 19, 13:16)
naudoju rankini Avent pientrauki, man jis nepamainomas  thumbup.gif  ant vienos kruties spenelio turejau jau net atvira zaizda,  kuria tik pientraukio pagalba  susigydziau.



Ir man AVENT pientraukis pats geriausias. Neskausmingai istraukiu piena jei suisdaro sastovis. O su kitais bandziau traukti, tai kazkas netaip.
Atsakyti
Naudoju tik AVENT (rankinis). Labai liuks daiktas smile.gif
Atsakyti
naudoju Avent rankinį pientraukį, man pats geriausias thumbup.gif
Atsakyti
naudoju Avent rankinį pientraukį,labai patinka
Atsakyti
sveikos mamytes,
noriu paklausti ar verta pirkti dabar el.pientrauki jai jau dukrai 5men.
o man pieno pradejo mazeti jau neuztenku per nusitraukima,tenka imti saldyta piena,o naudoju rankini avento,jis neka jau istraukia 120ml is abieju
aciu uz atsakymus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingzuki @ 2012 10 11, 22:55)
sveikos mamytes,
noriu paklausti ar verta pirkti dabar el.pientrauki jai jau dukrai 5men.
o man pieno pradejo mazeti jau neuztenku per nusitraukima,tenka imti saldyta piena,o naudoju rankini avento,jis neka jau istraukia 120ml is abieju
aciu uz atsakymus rolleyes.gif


as turiu rankini avent, tai man toks normalus pasirode. Aisku kitokiu nebandziau. Mano drauge vis stengiasi kuo kruciau nusipirkt ka nors, tai isigijo elektrini Tomee Tippie, tai jai nelabai patiko. Daviau pasibandyt su savo rankiniu, tai sake 100k geriau ir lengviau nusitraukia.
Atsakyti
Aš irgi rankinį AVENT naudojau, reikėjo gal porą kartų ir tik ligoninėje, o namučiuose per tuos rūpesčius greitai netekau pienelio.
Atsakyti
Avent rankinis tiko kuo puikiausiai. Naudojau mazai, bet praverte svarbiomis akimirkomis, kol nugrauzta krutine gijo biggrin.gif
Atsakyti
Chocco rankinis
Atsakyti
Esu naudojus elektrinį ligoninėj, o namuose Avent rankinį. Kažkodėl galvoju, kad pientraukio naudojimas prisidėjo prie to, kad pienas baigės ankstokai. O gal buvau per daug nepatyrus, per daug streso buvo. Šiaip ar taip, su antru neteko išsitraukt pientraukio ir maitint pavyko iki pusantrų metų.
Atsakyti