Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Turejau Avent rankini pientrauki, ranka labai pavargdavo kai reikedavo pritraukti pieno ir labai daug laiko uzimdavo pats pieno traukimo procesas. Dabar sakiau pirksiu tik elektrini pientrauki.
Atsakyti
Gal žinot kur galima įsigyt Medela pientraukių pigiausiai, ieškau elektrionio, naujo, turiu pasiskolinta Medela Mini Elekctric, tai man visai patinka, bandau ieškotis naujo, nes su senu bijau,kad nebūtų pagedęs
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2012 04 29, 12:25)
Gal žinot kur galima įsigyt Medela pientraukių pigiausiai, ieškau elektrionio, naujo, turiu pasiskolinta Medela Mini Elekctric, tai man visai patinka, bandau ieškotis naujo, nes su senu bijau,kad nebūtų pagedęs


Skelbimų lentoje yra temukė "Maitinančioms ir besilaukiančioms". Ten pasižiūrėkite. Mamytės visokį turtą pardavinėja. Būna ir naujų pientraukių už labai neblogas kainas mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2012 04 29, 13:25)
Gal žinot kur galima įsigyt Medela pientraukių pigiausiai, ieškau elektrionio, naujo, turiu pasiskolinta Medela Mini Elekctric, tai man visai patinka, bandau ieškotis naujo, nes su senu bijau,kad nebūtų pagedęs


Bandziau ir mini electric, bet swing nepalyginamai kokybiskiau..nauja pigiai kazin ar gausit.
Nebijokit pirkti panaudoto, nelabai ten kam yra gesti smile.gif as SM neradau ko man reikejo, uztat *infected* yra is UK atveztu.
Na arba jei netingit ir mokat - ebay tikrai turetumet rasti 4u.gif
Atsakyti
Aš turiu naudotą Mini electric, tai kažkas vis genda varikliukį, nelieka traukimo stiprumo, kai kada traukia labai gerai, kai kada kažkas atsijungia varikliukį ir traukia vos vos, tai bijau su tokiu gedimu nusipirkt
Atsakyti
Gal kuri naudojosi Toomee Tippee elektriniu pientraukiu?
Atsakyti
QUOTE(spyglinis @ 2012 04 26, 12:40)
Su abiem vaikais naudojau avent rankinį pientarukį, paskutinį kartą 10 mėn...ir ištarukė gerai, ir pieno nemažėjo.


sutinku, avent geras pientraukis thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, ar verta isigyti Medela Mini electric? g.gif
man reikes pientraukio gal 2-3 k per savite tai daug pinigeliu investuoti nenoriu
galvoju ar geriau rankini avento pirkti (kaip supratau jis is rankiniu geriausias), ar elektrini Mdela Mini electric?
kiek apie mini skaiciau tai trukumas kad labai garsiai dirba
o kaip kazin traukia pieneli? ar labai grubiai (nu ima ir lupa kruti is karto) ar gerai istraukia ir pan? ax.gif
Atsakyti
Avent rankini ir labai patenkinta.Labai lengva isardyti ir vel surinkti gerai plaunas - nera neprieinamu vietu. bigsmile.gif Ir nusitraukimas vyksta greitai ir gana lengvai.
Atsakyti
aš turiu MEDELA dviguba pientraukį thumbup.gif . Bent man jis ištraukia gerai, tiesa viena geriau išsitraukia, bet mano manymu, kad viena krūtinė yra minkštesnė, kita kietesnė, traukia labai švelniai, nieko nesijaučia. Geras dalykas, jei ne jis, senai mišinuku būčiau pradėjusi maitinti.
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2012 06 25, 19:54)
Mergaites, ar verta isigyti Medela Mini electric?  g.gif
man reikes pientraukio gal 2-3 k per savite tai daug pinigeliu investuoti nenoriu
galvoju ar geriau rankini avento pirkti (kaip supratau jis is rankiniu geriausias), ar elektrini Mdela Mini electric?
kiek apie mini skaiciau tai trukumas kad labai garsiai dirba
o kaip kazin traukia pieneli? ar labai grubiai (nu ima ir lupa kruti is karto) ar gerai istraukia ir pan?  ax.gif

manau verta. aš pirkau naudotą. man rankinis avent visai netraukė, o medela mini elektrinis traukė.
Atsakyti
man Medela neturi konkurentu schmoll.gif Verta!
Atsakyti