Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

As turiu Campol babies rankini ir man jis tikrai labai patiko beje jis ir nebrangus smile.gif
Atsakyti
Avento rankini pientrauki turiu 4u.gif Pritariu pirma reikia uzpumpuoti, o po to puikiai smile.gif Patenkinta esu, dar ir dabar naudoju, kai reikia kazkur isbegti ilgsniam laikui thumbup.gif
Atsakyti
ar nuo pientraukio labiau nepakrenta krutine?
Atsakyti
QUOTE(felija @ 2012 03 03, 23:55)
ar nuo pientraukio labiau nepakrenta krutine?

Krūtinė kinta nėštumo metu (baigia bręsti) . Ar žindysi, ar nutraukinėsi pieną ar iš vis- nemaitinsi- "šaukštai po pietų".
Jei norima išsaugoti krūtinę- išeitis- nepastoti mirksiukas.gif
Ale sanatvė- neišvengiama... Visagalė fiziologija ir gamta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(felija @ 2012 03 03, 22:55)
ar nuo pientraukio labiau nepakrenta krutine?

Aš naudoju elektrinį pientraukį,tai jis gi tik apie spenelį sukuria vakuumą,o oda nėra tampoma,gal rankom nusitraukinėjant oda labiau išsitampytų... g.gif
Atsakyti
Maitinu jau beveik 13men ir neturiu jokio pientraukio, neturejau ir nezinau kam jis man reikalingas butu biggrin.gif
Atsakyti
As naudoju pientrauki Avent,rankini. Labai patiko nera labai sunku plauti. wink.gif
Atsakyti
Isigyjau MEDELA SWING pientrauki is vienos kruties istraukiau normaliai, bet is kitos beveik nei laso, nors pabandzius su rankiniu AVENT'u normaliai issitraukia. Kokia gali buti to priezastis?
Atsakyti
Merginos, isigyjau Medela Swing pientrauki, bet deja istraukia tik is vienos kruties. Is kitos beveik nei laso, o pieno tikrai yra, nes panaudojus Avent rankini issitraukia.
Kame gali buti priezastis?? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2012 04 23, 21:54)
Isigyjau MEDELA SWING pientrauki is vienos kruties istraukiau normaliai, bet is kitos beveik nei laso, nors pabandzius su rankiniu AVENT'u normaliai issitraukia. Kokia gali buti to priezastis?


Gal kas is mamyciu ir naudoja si pientrauki? Mane domina kruties gaubtelis, pas mane jis M dydzio, bet man kazkaip atrodo, kad jis mazokas ir galbut del to neistraukia reikiamo kiekio pienuko. Ar kas nors susidurete su sia problema?
Ar naudojate kartu su kruties gaubteliu "Personal Fit" dar ir "Soft Fit"?
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2012 04 24, 12:34)
Gal kas is mamyciu ir naudoja si pientrauki? Mane domina kruties gaubtelis, pas mane jis M dydzio, bet man kazkaip atrodo, kad jis mazokas ir galbut del to neistraukia reikiamo kiekio pienuko. Ar kas nors susidurete su sia problema?
Ar naudojate kartu su kruties gaubteliu "Personal Fit" dar ir "Soft Fit"?


Semi Sweet, as naudoju tik Soft Fit, net nezinojau, kad galima det ta kita gaubteli... ax.gif
Mane tik nervuoja, kad jis "susinesioja", susirauksleja, pasensta, pagelsta,deformuojasi ir vis reikia nauja isigyt.
Kazkaip nemanau, kad del skirtingo dydzio neistraukia pienuko. Ar jis gerai prisiglaudzia prie kruties? Jei taip, tai tikrai ne gaubtelyje beda, o tuo labiau, kad is kitos istraukiate..As asmeniskai nei is vienos neistraukciau pieno, jei nusitraukinedama nemasazuociau su ranka ir nepadeciau geriau isbegti pienukui...
Atsakyti
Su abiem vaikais naudojau avent rankinį pientarukį, paskutinį kartą 10 mėn...ir ištarukė gerai, ir pieno nemažėjo.
Atsakyti