Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

QUOTE(gyvates_sypsena @ 2012 02 14, 08:21)
Sveika,
Aš pirkau Medela freestyle,tai jis man nerealus ypač todel
1.Yra stimuliacija,to labai prisireikė kai dygo vaikui dantys ir jis valgydavo is kruties kokias 2 min,ko pasekoje sumažėjo pieno,tuomet ijungdavau stimuliaciją kokiom 30min,ir nors tuo momentu pieno nedaug tepritraukdavau,tačiau jau sekančią dieną pieno padaugėdavo,nes pasirodo yra labai svarbu ne tik kiekis išvalgomo pieno,bet ir laikas,kiek tas užtrunka
2.Galima vienu metu nutraukinėti iš abiejų krūtų
3.Turi specialius tvirtinimus prisegti prie liemenėlės skirtos žindymui-laisvų ranku įranga,
nutraukinėju piena vairuodama į darbą ir iš jo,nes dirbu kitame mieste
4.Yra keletas stiprumo režimų stimuliacijai ir nutraukimui
5.Čia kaip kaip ir minusas kaina,bet man jau atsipirko finansiškai per 4 mėn,nes galėjau maitinti tik savo pienu,nereikėjo mišinio smile.gif jau nekalbant apie kitą naudą thumbup.gif
Sugedęs nebuvo,garantija 2 metai



Sveiki 4u.gif na va šitas ir man atrodo labai geras ir patogus ir kad stimuliuojanti funkcija yra labai gerai...tačiau kaina ogaš doh.gif didžiulė verčia gerai apsvarstyt gal kartais žadat artimiausiu metu perparduot ar dar jums labai praverčia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rainiukė @ 2012 01 23, 12:54)
Turiu elektrini Medela Swing pientrauki. Pirkau naudota, pati naudojau 2 menesius, veike puikiai, bet dabar sugedo - veikia, bet traukia labai silpnai. Gal kas zinote, del ko taip gali buti ir ka daryti? Ar cia kaltas koks voztuvas, kuri galima pakeisti, ar kas nors rimtesnio? Net neisivaizduoju, kur taiso tokius prietaisus g.gif


Ar susitaiset? man kelis kartus taip yra nutike, tai as kiekviena detale apziurejau ar kur nepraleidzia oro ir kiekviena karta kazka tai atrasdavau. Tai slangute blogai ikista, tai membrana neprisisiurbia (pakeiciau nauja) ir viskas susitvarkydavo... 4u.gif

Beje atsiimu savo zodzius,kad pieno negausina blush2.gif dabar nebeturiu kur jo det doh.gif pilnas saldytuvas, kamera...tiek indeliu ir maiseliu neturiu..
svarbiausia nenusukinet nei trukmes,nei daznumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2012 02 15, 16:45)
Sveiki  4u.gif na va šitas ir man atrodo labai geras ir patogus ir kad stimuliuojanti funkcija yra labai gerai...tačiau kaina ogaš doh.gif didžiulė verčia gerai apsvarstyt gal kartais žadat artimiausiu metu perparduot ar dar jums labai praverčia 4u.gif

Ne, dar naudoju smile.gif
Bet manau galima išsiverst gal ir su tuo kur iš (.) nutraukinėja,bet turi stimuliaciją,nes ji sužadina pieno tekėjimo refleksą,nes aš asmeniškai iš abiejų pusių tuo pačiu metu nutraukinėju labai retai.Bet užtai patogu laisvų rankų įranga smile.gif
Atsakyti
turiu AVENT rankini pientrauki,bet nezinau,ar pientraukis blogas ar krutys tokios kad nieko jis man netraukia.labai silpnas man tas traukimas atrodo,ar cia pats aparatas blogas
Atsakyti
QUOTE(joka8 @ 2012 02 19, 14:37)
turiu AVENT rankini pientrauki,bet nezinau,ar pientraukis blogas ar krutys tokios kad nieko jis man netraukia.labai silpnas man tas traukimas atrodo,ar cia pats aparatas blogas


ar teisingai sudėjote visas pientraukio dalis?
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 02 19, 13:50)
ar teisingai sudėjote visas pientraukio dalis?


manau teisingai,na reiks dar karta paziureti i instrukcija.
kai uzsidedu pientrauki,ir kai nuspaudziu rankenele,krutis siek tiek isitraukia i kauselio vidu,bet kai tik rankenele atleidziu oras ispuciamas atgal,ir jis iseina pro kauseli atgal i lauka, nzn ar cia suprantamai parasiau ax.gif na gaunasi taip, kad atleidus rankena krutis kaip ir jau istumiamia is kauselio,ir pro kruties sona iseina oras.ar taip cia turi buti? nes del to manau nesusidaro pakankamas vakumas pienui istraukti.
Atsakyti
Nusipirkau ir as AVENT rankini pientrauki, dar kolkas neisbandytas,nes nepagimdziau, bet tikiuosi bus naudingas. O jus nakti kai keliaties maitinti, is kruties maitinat ar bunat nutrauke pienuko ir duodat is buteliuko?
Atsakyti
QUOTE(wetriuke @ 2012 02 22, 10:21)
Nusipirkau ir as AVENT rankini pientrauki, dar kolkas neisbandytas,nes nepagimdziau, bet tikiuosi bus naudingas. O jus nakti kai keliaties maitinti, is kruties maitinat ar bunat nutrauke pienuko ir duodat is buteliuko?


o kam nutraukinėti pieną ir girdyti iš buteliuko, jei vaikas puikiausiai valgo iš krūties? nepadarykit klaidos ir nepulkit nusitraukinėti, pirmoms bėdelėms užklupus, nes kai vaikas pripras prie buteliuko, atsisakys krūties, o tada vargas vargelis.. doh.gif
Naktį būtinai reikia maitinti iš krūties, jeigu tik vaikas atsibunda, kad nesustotų pieno gamyba, tikrai nereikia jokių buteliukų ruoštis.. schmoll.gif
Atsakyti
As naudojau Medela Swing. Labai patiko, patogus ir pienuko daug istraukdavau
Atsakyti
man labai patiko Lansinoh pientraukis, elektrinis dvieju daliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimaMai: 24 vasario 2012 - 15:01
As naudoju Tommy Tippe elektrini pientrauki. Nepatarciau, nes daug detaliu, nepatogu plauti, i oro slangute patenka dregme ir ten atsiranda pelesis sad.gif((( geri atsiliepimai apie Medelos pientrauki. Jis siek tiek brangesnis
Atsakyti

 ! 
Skelbimams skirta "Skelbimų lenta"
Atsakyti