Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

sveiki,papildomos membranos gali pirkt is vaiku takas.lt
imetu nuoroda http://www.vaikutaka...a...imas&lng=lt
smile.gif
Atsakyti
as turiu medela mini electric ir medela pump in style advanced.Tai lyginant abudu, medela pump in style yra panasesnis i vaiko traukima pienuko is krutines.Jis tinka daznam nutraukinejimui ir dirbancioms.Bet ir kaina atitinkama.Bet ir medela mini electric yra geras. mirksiukas.gif
Atsakyti
turejau problemu su krutine, kai gime vaikas, tai naudojausi tik peintruakiu...ir viskas normaliai... thumbup.gif
Atsakyti
Man pientraukio dar ligoninėj prisireikė. Tik pasibaigė priešpienis ir krūtys buvo pilnut pilnutėlės mp, net "degino".
Atsakyti
As uz Medela Swing thumbup.gif svelnus, nepalyginsi su rankiniu ( turejau Tomee Tipee). Rankinis iskart kraujus paleido, o su elektriniu ir zaizdas issigydziau naudodama silpna traukima biggrin.gif
tik vistiek turiu krutis pamaigyt,kad atrast pieno tekejima, taip kad abi rankos buna uzimtos traukimo metu. Ir pieno gamyba nuo jo man nepagausejo sad.gif na bet man ir vaikelis nepagausino...gal kitoms kitaip. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voveryyte: 18 sausio 2012 - 10:30
o man nei vienas bandytas rankinis pientraukis nieko praktiskai neistraukdavo:((dabar nusipirkau medelos mini electric..nutraukia trecdali pienelio, o visa kita darba vistiek turiu rankomis atlikt. bet siaip geras daiktas, nesigailiu smile.gif bandysiu nusipirkt kita antgali, gal bus geriau ax.gif
Atsakyti
Turiu elektrini Medela Swing pientrauki. Pirkau naudota, pati naudojau 2 menesius, veike puikiai, bet dabar sugedo - veikia, bet traukia labai silpnai. Gal kas zinote, del ko taip gali buti ir ka daryti? Ar cia kaltas koks voztuvas, kuri galima pakeisti, ar kas nors rimtesnio? Net neisivaizduoju, kur taiso tokius prietaisus g.gif
Atsakyti
Man abu vaikus labai gerai atitarnavo Avent rankinis pientraukis, dabar paskolintas draugei smile.gif
Atsakyti
Naudojau avent rankini pientrauki
Atsakyti
http://www.pradzia.o...mas-relaktacija
va, gal nereiks ir pientraukio pirkt
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2011 12 17, 18:38)
Sveikos mamytės  4u.gif
Kadangi šiuo klausimu esu visiškai dar "žalia", tai labai lauksiu Jūsų patarimų. Perskaičius visą temą, rinksiuosi elektrinį pientraukį, bet kurį rinktis nežinau  doh.gif  Juk jų kelių firmų, kelios rūšys yra. Gal galite pasakyti, kas bandėte bent vieną iš jų, kokie + ir - šių pientraukių, per kiek laiko ištraukia pienuką, kuris labiau tinka mažas krūtines turinčioms:

- AVENT iO UNO
- MEDELA Swing su stimuliacija
- MEDELA Mini Elektric
- MEDELA Mini Elektric plus

Ir labai įdomu, ar patogus yra dvigubas pientraukis, kur iškart vienu metu iš abiejų krūtų traukia pienuką?
Būsiu labai dėkinga už bet kokius pamąstymus  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveika,
Aš pirkau Medela freestyle,tai jis man nerealus ypač todel
1.Yra stimuliacija,to labai prisireikė kai dygo vaikui dantys ir jis valgydavo is kruties kokias 2 min,ko pasekoje sumažėjo pieno,tuomet ijungdavau stimuliaciją kokiom 30min,ir nors tuo momentu pieno nedaug tepritraukdavau,tačiau jau sekančią dieną pieno padaugėdavo,nes pasirodo yra labai svarbu ne tik kiekis išvalgomo pieno,bet ir laikas,kiek tas užtrunka
2.Galima vienu metu nutraukinėti iš abiejų krūtų
3.Turi specialius tvirtinimus prisegti prie liemenėlės skirtos žindymui-laisvų ranku įranga,
nutraukinėju piena vairuodama į darbą ir iš jo,nes dirbu kitame mieste
4.Yra keletas stiprumo režimų stimuliacijai ir nutraukimui
5.Čia kaip kaip ir minusas kaina,bet man jau atsipirko finansiškai per 4 mėn,nes galėjau maitinti tik savo pienu,nereikėjo mišinio smile.gif jau nekalbant apie kitą naudą thumbup.gif
Sugedęs nebuvo,garantija 2 metai

Atsakyti
O man ne vienas pientraukis isbandytas tiek pienuko nenutraukdavo, kiek pati su savo rankom pritraukdavau smile.gif
Atsakyti