Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Sveika, mano manymu per viena karta tikrai neprikaupsi reikiamo pienelio kiekio atsargai, nes tuomet tektu paaukoti viana kudikio maitinima, tai turesi padaryti per kelis kartus. Jeigu tavo kudikis tau pilnai neisvalgo kruties gali likusi pieneli nutraukti pientraukiu po maitinimo, na ir taip po truputi prikaupsi reikiama kieki. Reikiamas pienuko kiekis (ml) priklausys nuo to kiek menesiu tavo vaikeliui, bet vistiek tubut kokius 150-200 ml reiketu sukaupti, jei zadi praleisti viena maitinima. Nutraukta pieneli galima laikyti saldytuve sandarioje taroje (+4 laipsniu temperaturoje iki 3 paru, o jei saldiklyje -18 tuomet iki puses metu, prie -25 iki metu). Sekmes smile.gif
Papildyta:
O gal tau sis rankinis pientraukis tiesiog netinkamas, gal per silpnas. As taip pat buvau atsidurusi panasioje situacijoje, kadangi pas mane kietokos krutys. Taigi teko isigyti Medelos elektrini pientrauki, kuriuo esu patenkinta. smile.gif
Atsakyti
As turejau AVENT, is principo patiko. Tik ar as blogai traukdavau, ar ka - du kartus mastita turejau. Uzsikimse pieno latakeliai buvo.
Atsakyti
Noreciau paklausti mamyciu kurios naudoja medelos produkcija ar galima ja sterilizuoti mikrobanginiam sterilizatorije??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2011 07 23, 15:29)
Noreciau paklausti mamyciu kurios naudoja medelos produkcija ar galima ja sterilizuoti mikrobanginiam sterilizatorije??? g.gif


Koks pas jus mikrobanginis sterilizatorius?

Atsakyti
mano sesuo turėjo medelos elektrini, bet jis tikrai labai brangus... bet jai labai greit reikejo sprendimo. Na o man kuo puikiausias Tommee Tippe rankinis, kai ieškojau parduotuvėj, tai buvo pats priimtiniausias kainos ir kokybės santykis ir dar ten gauni papildomu dalių.. na avent gerokai brangesni, o kad kazkuo ypatingesnis nemanau mirksiukas.gif
Atsakyti
Naudojau rankini Medela pientrauki, pradzioje reikejo priprasti prie jo, bet trauke tikrai gerai, bandziau ir avent ir tommee tippee, bet medela geriausias 4u.gif
Atsakyti
Tikrai geri yra tie pientraukiai. Is pradziu turejau labai mazai pienuko. Liepe traukti pienuka ir duoti mazei. Dar priduriau misiniuku. Ir ka po dvieju men. maitinu tik (.). Maitinu ir dabar. Jei nebuciau traukusi pienuko su pientraukiu, tai mazyle butu valgusi misiniuka unsure.gif Taip buvo su pirmu kudikeliu, liepe traukti. Su rankom ilgai neprauksi, taip buvo man. Ir dar nesaziningai traukiau naktimis blush2.gif Su antru isitaisiau pientrauki rankini Avent. Tikrai geras daiktas, lengvai traukiasi. Turejau pabandymui vakumini pientrauki, tai kaip skaudejo visur verysad.gif O su Avent , atrodo, kad pats kudikelis valgo, kad tik reikia laiko.



 ! 
Skelbimams skirta "Skelbimų lenta!"

Moderatorė HappyAngel
Atsakyti
musu mazylei kai suejo menesiukas, tai pradejo tingeti pati traukti, traukia ir rekia, gal kuriai taip buvo? pastebejau, kad pradejo neaugti svoriukas, todel damaitinu misinuku, bet pienelio turiu daaaaaug doh.gif taigi siandien vyras nupirks medelos Swing pientrauki, tikiuosi labai, kad pasiteisins jis man ir nebus ismesti pinigeliai smile.gif
Atsakyti
mamytes,

as pagaliau turiu savo Medela Swing biggrin.gif nu man tai kazkas nerealaus thumbup.gif esu be galo patenkinta, nes buvau susidurusi su problema, kad mazylei uzplaukia ir neima kruties, kartais noriai valgo, priezasties niekaip neradom, todel Medela Swing man issigelbejimas, nes pienuko turiu daug thumbup.gif dabar eina nauja kazkokia pakuote su buteliuku, kurio soske grynai kaip mamos spenys, tikrai tokio buteliuko nebuvau macius, valgant per ji leliukai neatpranta nuo mamos kruties, nes ten reikia sunkiai traukti, galvojau, kad mazyle jo neims, bet ima mieliau nei mano kruti blink.gif bet kaip man aiskino, tai svarbiausia pries tai isbandyti, nes ne kiekvienai elektriniai tinka, kitoms neistraukia pienuko.
Atsakyti
O ar skauda, kai nusitraukineji su el.pientraukiu? Su rankiniu tai man baisiai skauda...
Atsakyti
QUOTE(Lindre @ 2011 08 17, 23:04)
O ar skauda, kai nusitraukineji su el.pientraukiu? Su rankiniu tai man baisiai skauda...


cia manau labai individualiai yra, manau butina isbandyti pries perkant, nes jie brangus. Man pradzioje su rankiniu irgi skaudejo, po to jau nebe, taciau man jis nieko netrauke doh.gif
Atsakyti
Aš naudojau Avent rankinį, tai jis man tikrai tikrai daiktas geras
Atsakyti