Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Su pirmu turėjau AVENT rankinį, nes dažnai turėjau nusitraukinėti, o dabar neturiu jokio, kadangi vaikutis gerai ima krūtį ir nusitraukinėti nereikia smile.gif
Atsakyti
man pientraukio neprireikė, bet buvau kažkaip nusprendus pirkti tommee tippe rankinį - kokybė ir kaina tikrai geriausi ir dar visokių aksesuarų pakuotėje
Atsakyti
QUOTE(Širdele @ 2010 12 04, 02:07)
Aš naudojau AVENT -rankini. Ir greitai ir patogu.

drinks_cheers.gif

QUOTE(rimute 27 @ 2011 03 22, 20:08)
O as turiu rankiny AVENT pientrauky, bet ar as nemoku su juo naudotis ar kas, bet neisbega nei lasas su juo... patarkit gal nemoku kaip prisidet? blush2.gif  g.gif
Papildyta:
o va as turiu AVENT rankiny pientrauky, tik va nezinau ar as naudotis juo nemoku ar kas, bet nei laso nepaima mano pientraukis.. patarkit ka daryt, gal kaip naudotis specialei?

Man irgi taip buna, tiesiog reik ilgiau papumpuot, kokias 5-10 min. tada bega laisvai
Atsakyti
As irgi rankini Avent naudojau. Staigiai prireike, nebuvo kada gilintis kuris geriau, bet nenuvyle visiskai!
Kai pirma karta bandziau nusitraukineti pamenu man irgi nebego, susinervinau, uzsistresavau (nes reikejo kuo daugiau prikaupt per para, kadangi ruosiausi dienai i ligonine pradingti). Tada vyras labai pagelbejo. Pirmiausia liepe padet viska i sona ir nusiraminti, tuo tarpu pats isstudijavo visas instrukcijas ir rekomendacijas. O tada jau mane apmoke, ir viskas gavosi super thumbup.gif Pirmais bandymais svarbiausia nestresuot ir nusiteikti kad tai gali uztrukt. Kiti kartai jau daug lengvesni. 4u.gif
Siaip tikrai daiktas pasiteisino.
Atsakyti
naudojau avent elektrini pientrauki ,labai geras daiktas jei pienuko yra .... thumbup.gif
Atsakyti
As naudoju Tommee Tippee rankini, labai geras daiktas, neturiu jokiu problemu su juo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveco @ 2011 05 18, 05:14)
naudojau avent elektrini pientrauki ,labai geras daiktas jei pienuko yra .... thumbup.gif

thumbup.gif as irgi uz Avent rankini, isbandytas - nenuvyle
Atsakyti
turėjau rankinį avent'o pientraukį-nepatiko,gal todėl,kad pas mane pienas sunkiai nusitraukdavo schmoll.gif
Atsakyti
As avento turejau rankini.Pientraukis geras, bet dabar gal ieskociau elektrinio, nes laiko noreciau sutaupyt
Atsakyti
As turejau AVENT rankini pientrauki reikia siek tiek su juo pasidarbuoti pradziai kad kaip sakant "uzpompuotu" kruti o po kazkurio laiko einasi kaip per sviesta smile.gif
Atsakyti
buvau patenkinta AVENT
Atsakyti
4u.gif Sveikutės merginos, norėčiau Jūsų paklaust, nuo ko pradėt nutraukinėt pienuką, iš kurios krūties, ar kai nutrauksiu, mano mažiukui užteks ir kaip jį laikyt bei kokio kiekio užtenka vienak kartui, mat norėčiau savo vaikiuką keliom valandėlėm palikt na ir pienuųko žinoma atitinkamai.. ax.gif
Atsakyti