Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

sveikos, merginos,

va ccia radau ivairiu pdevetu pientraukiu, gal kam prvers
http://www.mamosturg...es/pientraukiai

sekmes
Atsakyti
as naudojau paprasta mechanini, bet galiausiai, kad ir kaip gerai nutrauktu pientraukis visikai viska ismokau nusitraukti tiesiog rankomis, kad ir kaip baisiai tai skambetu... man niekas taip gerai neistraukdavo ir nieko nebuvo patogiau...
Atsakyti
turiu rankini Avent ir si karta ji irgi naudosiu thumbup.gif , bet noreciau siaip elektrinio blush2.gif ... tik sazine pirkt neleidzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(waterloo @ 2011 03 22, 11:53)
turiu rankini Avent ir si karta ji irgi naudosiu  thumbup.gif , bet noreciau siaip elektrinio  blush2.gif ... tik sazine pirkt neleidzia smile.gif


O as turiu rankiny AVENT pientrauky, bet ar as nemoku su juo naudotis ar kas, bet neisbega nei lasas su juo... patarkit gal nemoku kaip prisidet? blush2.gif g.gif
Papildyta:
o va as turiu AVENT rankiny pientrauky, tik va nezinau ar as naudotis juo nemoku ar kas, bet nei laso nepaima mano pientraukis.. patarkit ka daryt, gal kaip naudotis specialei?
Atsakyti
Turiu Avent rankini. Tiesiog greitai prireike ir nebuvo kada cia rinktis, reikejo jau pirkti. Bet esu visai patenkinta. Normalus daiktas smile.gif Nezinau kaip su mechaniniu gal darbas vyskta greiciau smile.gif
Atsakyti
naudojau avent tiko ir patiko smile.gif
Atsakyti
Va cia Medela swing pientraukis zyyyyymiai pigiau
http://www.viskasvai...entraukis-swing
Atsakyti
QUOTE(KristeP. @ 2011 02 13, 12:28)
Aš kai pasižiūriu į pientraukių kainas , tai man plaukai ant galvos stojasi sad.gif o dar klausimas ar jo prireiks, juk nežinau dar to  doh.gif  doh.gif

Tikrai neverta pirkti iš anksto wink.gif
QUOTE(Minėja @ 2011 02 18, 11:52)
<...> Jei daznam nusitraukinejimui, tai geriau nepagaileti ir pirkti elektrini pientrauki.

Ir aš manau, kad elektriniai pientraukiai reikalingi tik dažnam nusitraukinėjimui - toms, kurios pačios dėl kažkokių priežasčių nemaitina vaikučių iš ( . ) ( . ) ax.gif

Man, pvz, pientraukis (rankinis, "skolintas" iš giminaitės) reikalingas tik tuomet, kai ilgesniam laikui palieku dukrytę su tėtuku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 31 kovo 2011 - 13:31
QUOTE(Izabele2010 @ 2011 01 15, 11:58)
Maciau el.parduotuveje vaikutakas.lt Tommee Tippee pientraukius.


turiu tommy tippy rankini ir esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sagute2 @ 2011 03 31, 13:22)
Va cia Medela swing pientraukis zyyyyymiai pigiau
http://www.viskasvai...entraukis-swing


nepatariu pirkti is sio puslapio
atsiprasau uz klaidinga rekomendacija. Gavau pientrauki nenauja arba su defektu (neaisku dar), nors niekur nebuvo nurodyta, su garantija tik 3 men verysad.gif apgavikai
Atsakyti
Aš naudojau Avent rankinį, tai jis man tikrai liuks daiktas buvo thumbup.gif paskui pasiskolinau Medelos elektrinį, bet man nepasiteisino, neištraukdavo taip gerai pieno kaip rankinis, savaitę pabandžiusi grįžau prie senojo smile.gif
Atsakyti
As jau 5 men naudoju pati paprasciausia rankini pientrauki NUK ir tikrai neturiu nusiskundimu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti