Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

As naudoju Avent elektrini. Man labai geras.
Atsakyti
Sveiki,
as isigijau elektrini Medelos Swing pientrauki, naudoju jau dvi savaites ir esu patenkinta smile.gif . Negaliu palyginti su kitu firmu siulomais pientraukiais (nes nei vieno is ju neturejau), taciau manau, kad tai neblogas mano pasirinkimas. Zinoma kiek brangokas, bet kai yra problemu su krutimis, kito pasirinkimo nebelieka. Del savo vaikelio norisi padaryti viska, kad tik kuo ilgiau jis gautu motinos pieneli. smile.gif Sekmes visoms smile.gif
Atsakyti
pirmasias 5 savaites teko nusitraukinet pieneli kas 2-3 valandas ir diena ir nakti. is pradziu turejau rankini tommy tippy (ar kaip jis rasosi smile.gif ) bet paskui vyras nupirko elektrini medela. as tik uz elektrini thumbup.gif su rankiniu reikia teisingai prispausti, jei tik kiek pasimuistai, per visur bega, varva. jei trumpai, retkarciais naudoti, tai rankinis tiktu, bet daznai ir naktim man buvo per didele terlione schmoll.gif medela siaip geras, bet mamau, geriausias butu tas, kuris tuo pat metu traukia is abieju krutu g.gif laiko susitaupytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(baronkyte @ 2011 02 10, 16:55)
pirmasias 5 savaites teko nusitraukinet pieneli kas 2-3 valandas ir diena ir nakti. is pradziu turejau rankini tommy tippy (ar kaip jis rasosi smile.gif ) bet paskui vyras nupirko elektrini medela. as tik uz elektrini  thumbup.gif  su rankiniu reikia teisingai prispausti, jei tik kiek pasimuistai, per visur bega, varva. jei trumpai, retkarciais naudoti, tai rankinis tiktu, bet daznai ir naktim man buvo per didele terlione  schmoll.gif  medela siaip geras, bet mamau, geriausias butu tas, kuris tuo pat metu traukia is abieju krutu  g.gif laiko susitaupytu  g.gif

as va tokia naudojau http://www.medelabre...hony-breastpump
nepakeiciama!!!! biggrin.gif
Atsakyti
gal galit patart ka daryt,kartais labai suskausta krutis,toks jausmas lyg trauktu meslungis ar suakmenetu jos verysad.gif


as taipat naudojau avent rankiny,nusiskundimu juo neturiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuke:) @ 2011 02 11, 09:13)
gal galit patart ka daryt,kartais labai suskausta krutis,toks jausmas lyg trauktu meslungis ar suakmenetu jos verysad.gif
as taipat naudojau avent rankiny,nusiskundimu juo neturiu smile.gif

gali gresti mastitas unsure.gif reikia pieniuka nusitraukti ir masazuot kruti 4u.gif
Atsakyti
Aš kai pasižiūriu į pientraukių kainas , tai man plaukai ant galvos stojasi sad.gif o dar klausimas ar jo prireiks, juk nežinau dar to doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(debeselis1979 @ 2011 02 10, 20:09)
Sveiki,
as isigijau elektrini Medelos Swing pientrauki, naudoju jau dvi savaites ir esu patenkinta smile.gif . Negaliu palyginti su kitu firmu siulomais pientraukiais (nes nei vieno is ju neturejau), taciau manau, kad tai neblogas mano pasirinkimas. Zinoma kiek brangokas, bet kai yra problemu su krutimis, kito pasirinkimo nebelieka. Del savo vaikelio norisi padaryti viska, kad tik kuo ilgiau jis gautu motinos pieneli. smile.gif Sekmes visoms  smile.gif


Labas

As irgi turiu Medelos Swing elektrini pientrauki. Naudojau nedaug bet esu labai patenkinta. thumbup.gif
Seniau esu turejusi Avent rankini, tai rankos nebejausdavau nuo spaudinejimo. Buvo ranka kaip surankinta.
Jei daznam nusitraukinejimui, tai geriau nepagaileti ir pirkti elektrini pientrauki.
Atsakyti
Sveikos,

Aš turėjau net 3 pientraukius. Visų pirma pirkau rankinį paprastą iš kurio naudos nebuvo jokios, tada Avent rankinį, tačiau nutraukinėti pieną kas tris valandas su rankiniu tinkrai sunku ir galų gale nusipirkau Medela. Negalėjau atsidžiaugti greitai ir gerai nutraukdavo...
Atsakyti
QUOTE(women007 @ 2011 01 18, 21:27)
Avent geras rankinis smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
abai padejo MEDELA SWING Aelektrinis. ismaitinau vaikuti su juo net 7 menesiukus. super smile.gif
Atsakyti
AVENT rankinis geras thumbup.gif
Atsakyti