Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

QUOTE(Agatka @ 2010 12 03, 10:51)
elektriniame pientraukyje pvz Avent tas elektrinis dalykas uzsideda ant rankinio pientraukio ir ta elektrine dalis nesiliecia su pienuku, jo aisku nereikia sterilizuot bet jis mikrobu pavojaus nekelia, o rankini labai lengva isrinkt ir issterilizuot, ir nieko sunkaus ten nera, o instruksijoj parasyta kad butina viska isrinkt po kiekvieno naudojimo ir sterilizuot. surinkimas po 5 karto uztrunka 30sec smile.gif

Prasom nemeluoti - surinkti uztrunka max 10 sekundziu mirksiukas.gif

QUOTE(aš+jis @ 2010 12 09, 06:43)
Sveiki,
Gal galetume pasidalinti patirtimi 4u.gif
Ar esate patenkinti elektriniu Tommee Tippee pientraukiu? Ar gerai istraukia pienuka?
Nes noriu pirkti, tai butu idomu suzinoti nuomone zmoniu, kurie ji naudoja.
Taip pat gal zinote kur ji galima isigyti Vilniuje?
Dekui

as naudoju el. Avent ir esu juo 100% patenkinta. Anglijoje Tommee Tippee yra tokie pat populiarus. Pati jo nebandziau. Baby show prie abieju stendu teiravausi , kuris is ju geresnis ir kuo, tai nei vienas nei kitas atstovas man skirtumo nesugebejo isaiskinti smile.gif Avent buvo geresnis pasiulymas, tad ji ir nusipirkau, kuo labai dziaugiuosi.
Bet ikloteliai i lemenele yra zymiai geresni Tommee Tippee, nei Avent.

Nzn ar Lt yra tos firmos, bet Uk visur pardavineja.
Atsakyti
Sveikos,
Jau 2 mėn. naudoju mechaninį pientraukį AVENT, iki 150 ml pieno nusitraukti užtrunka apie 10 min. Šiaip esu patenkinta, nors jau naudoju paskutinę "baltą knopkytę" iš atsarginių detalių. Domiuosi, kokiu pientraukiu geriau pakeisti, kai susidėvės AVENT.
Peržiūrėjusi šią temą, randu kad geriausi elektriniai yra Medela, bet brangoki šiaip. Niekaip neapsisprendžiu, ar geriau elektrinis, ar mechaninis... Nes kainuoja jie nemažai, o pabandyt nėra kaip. Ar nebus taip, kad su elektriniu nusitraukimas užtruks ilgiau??
Parašykite savo nuomonę apie Tommee Tippee pientraukius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimaci: 04 sausio 2011 - 14:09
mano geriausias pientraukis buvo mano rankos, puikiai istraukdavau lotuliukas.gif
Atsakyti
Turiu pientrauki MEDELA-Mini Electric...traukia greitai, bet jis man viso pienuko neistraukia unsure.gif Tenka dabaigt traukima rankiniu AVENT pientraukiu unsure.gif Ir nesuprantu kame reikalas g.gif Kodel palieka pienuko krutineje g.gif Kazi pakeitus krutines gaubteli gal ta problema issisprestu g.gif Gal kuri mamyte galetu patart, koks krutines gaubtelis yra tinkamas....Hyperfarmoj maciau SOFT FIT, COMFORT ir PERSONAL FIT gaubtelius. Kuom jie skiriasi? Ir kazi ar nuo ju priklauso kiek man to pienuko issitrauks unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 08 sausio 2011 - 10:42
Kadangi pati vakar uzklausiau apie Medela mini electric pientraukiu krutines gaubtelius, tai pati pasidalinsiu savo atradimu biggrin.gif Pasirodo tikrai del gaubtelio man pienukas visas neissitraukdavo....jis tiesiog mano (.)(.) buvo per didelis (cia kalbu apie Personal fit su 24mm skersmeniu speneliui). Uzdejau sianakt ant to gaubtelio gumini gaubtelio prieda nuo Avent rankinio pientraukio...pasirodo tiko bigsmile.gif Ir dydi sumazino ir krutine tinkamai dabar "masazuojama" ir pienukas visas issitraukia thumbup.gif O jau buvo galvos skausmas koki gaubteli pirkt , kad tiktu , nes visiskai nesupratau ar jis man didelis, ar mazas ar isvis kazkokio kitokio reikia biggrin.gif
Gal pravers kokiai mamytei mano patirtis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 09 sausio 2011 - 08:15
Turiu rankini pientrauki Avent, bet jo beveik nenaudojau, nes negalejau istraukti pieno, vs keli mililitrai issitraukdavo. Su rankom daug geriau pavykdavo. Nors man buvo paskoline naudota, bet jo naudoti negalejau,man tas nepriimtina schmoll.gif Todel pirkausi pati, bet tik be reikalo pinigus isleidau
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2011 01 10, 18:14)
Turiu rankini pientrauki Avent, bet jo beveik nenaudojau, nes negalejau istraukti pieno, vs keli mililitrai issitraukdavo. Su rankom daug geriau pavykdavo. Nors man buvo paskoline naudota, bet jo naudoti negalejau,man tas nepriimtina  schmoll.gif  Todel pirkausi pati, bet tik be reikalo pinigus isleidau



O man Avent rankinis pientraukis labai gerai buvo thumbup.gif
Aisku pradzioje sunkokai traukesi, kol ismokau, bet po to - vieni juokai.

Dabar vel naudoju ta pati rankini Avent, bet galvoju isigyti elektrini, tik ar neskauda speneliu, kai negali reguliuoti pats greicio? g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal pasidalinsite patirtimi, kuris pientraukis geresnis avent rankinis ar avent elektrinis?

Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoonlightStar @ 2011 01 12, 14:30)
Sveikos smile.gif

Gal pasidalinsite patirtimi, kuris pientraukis geresnis avent rankinis ar avent elektrinis?

Aciu. 4u.gif


Ju veikimo principas vienodas, taciau elektrinis patogiau ir greiciau. Pirkdama elektrini, su juo gausite ir rankini.
Atsakyti
nebuvo reikalingas
Atsakyti
Avent geras rankinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(women007 @ 2011 01 18, 22:27)
Avent geras rankinis smile.gif

Pritariu 100 proc smile.gif thumbup.gif
Atsakyti