Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

cha, net juoku nesuprantat del mastito smile.gif))))))
ir jei nezinojot tai tikrai yra Lietuvoje kudikiu gerenciu ne tik savo mamos piena.

o forumas skirtas butent reiksti subjektyvias nuomones paremtas asmenine patirtim, taip kad neciaupkit manes. mano nuomone gali but tiek subjektyvi, kiek jusu nuomone, kad hepatitais uzsikreciama per issterilizuotus pientraukius tiek, kad negalima ju pirkti naudotu...
baigiam sita mokyklini kara.

o del konkreciai sio forumo temos, tai gal ir avent meluoja reklamose, bet sis pientraukis man ne karta yra pagelbejes.
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2010 12 05, 12:03)
cha, net juoku nesuprantat del mastito smile.gif))))))
ir jei nezinojot tai tikrai yra Lietuvoje kudikiu gerenciu ne tik savo mamos piena.

o forumas skirtas butent reiksti subjektyvias nuomones paremtas asmenine patirtim, taip kad neciaupkit manes. mano nuomone gali but tiek subjektyvi, kiek jusu nuomone, kad hepatitais uzsikreciama per issterilizuotus pientraukius tiek, kad negalima ju pirkti naudotu...
baigiam sita mokyklini kara.

o del konkreciai sio forumo temos, tai gal ir avent meluoja reklamose, bet sis pientraukis man ne karta yra pagelbejes.



Ligoninėse anksčiau naudojo daugkartinio naudojimo švirkštus (stiklinius). Viesiems gerai buvo... Bet pasakykit ar čia negali būti žmogiškojo faktoriaus, pavyzdžiui neasakingo darbuotojo klaidos arba sterilizavimo įrangos gedimo? Kas tada kaltas? Ir kada tu pasekme pastebėsi? Iš karto? Pvz. hepatitas dažnai būna be simptomų, žmogus gali sirgti kelis metus, o sužino tik atsitiktinio kraujo tyrimo metu. Tas pats galioja ir kitoms asmeninio naudojimo priemonėms.

Kiekvienas žmogus turi teisę pasirinkti, bet pirmiausia turėtų žinoti, kuo rizikuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Expert1: 05 gruodžio 2010 - 12:49
Naudoju Avent rankini, pradzioje naudojau Avent elektrini. Jokio skirtumo nera, isskyrus, kad elektrinis garsiai dirba, tai mano maziukai jau zinojo garsa ir pradedavo nervuotis doh.gif O rankinis tyliai, taip pat gerai istraukia, nereikia rozetes ieskoti ar elementus ieskoti netiketai pasibaigus.
Atsakyti
is pradziu naudojau avent rankini, bet turejau daug pienuko isigyjau medela swing elektrini (tikrai labai geras), lieka viena ranka laisva galima internete pasiskaitineti smile.gif
Atsakyti
Naudojau Avent rankinį thumbup.gif Bet galvoju gal elektrinis patogiau g.gif
Atsakyti
Tik elektrinis... turejau rankini, dziaugiausi kol nepabandziau elektrinio ax.gif ranka nepavargsta, gali nusistatyti koki nori greiti....Avent turiu mirksiukas.gif jau antra teko pirkti doh.gif nusipirkau pirma, panaudojau mazai, pamaniau nereik man... pardaviau... ir po savaites krutines uzdegimas, lelyte neistraukia pieno... tai ka jus galvojat...nusiunciau vyra kita pirkti doh.gif tai ant pientraukiu paklojau..bet nesigailiu...
Atsakyti
naudojau rankini Avent ISIS, nepatinka jis man, blogai pumpuoja, nepadaro tinkamo vakumo.
Atsakyti
Sveiki,
Gal galetume pasidalinti patirtimi 4u.gif
Ar esate patenkinti elektriniu Tommee Tippee pientraukiu? Ar gerai istraukia pienuka?
Nes noriu pirkti, tai butu idomu suzinoti nuomone zmoniu, kurie ji naudoja.
Taip pat gal zinote kur ji galima isigyti Vilniuje?
Dekui
Atsakyti
naudojau Madela elektrini, su vienu antgaliu. Buvau labai patenkinta, nes turejau siek tiek problemu su uzsistovinciu pieneliu, tai rankom niekaip nebuciau nusitraukus, o elektrinis buvo super ypac naktimis, kai nebuvo jegu tai tik sedi ir viskas, pientraukis savo darba daro... va. rekomenduociau))
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2010 12 05, 03:26)
beje dar Expert klausiate ar matau mikrobus ir panasiai... jusu paklausius tai ir autobuse negalima prisiliest prie nieko, visur juk hepatitai ir ziv norintys mus atakuoti, o jau pientraukis o dar ir elektrinis tai taip ir pernes kitos mamytes ligas... boring, baigiam su jumis diskusija.

del autobusu - tai taip, labai daug kuo galima uzsikresti, ypac tbc (mediku nuomone, ne asmenine)
o siaip tai i gincus nesivelsiu
tiesiog norejau pasidziaugti nusipirkus medela swing elektrini pientrauki. pries tai is gimines buvau skolinusis avent rankini pientrauki, jis man netiko - netrauke pieno, ar nesandarus buvo. sis elektrinis traukia geriau, aisku, ne is tolo ne taip gerai, kaip vaikas, bet neblogai. tik vienas minusas - pienas gerai bega tik tada, kai mazoji valgo, o kadangi pientraukis vibruoja, tai laikas nuo laiko labai juo susidomi, ir maistas nebeidomus. i kosyte kiek reikia pieno - nusimelziu rankomis, bet didesniam kiekiui - tinkamas daiktas.
Atsakyti
As naudojau Canapol firmos pientrauki, likau labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
o Jus matete mergaites kad dabar Kotrynoje pientraukiai su 30 proc nuolaida , gal spejot nusipirkti ? as dar snd zadu nulekti greitai , dovana pasidaryt sau smile.gif ka jus apie jos manot ? gal kas ir jau turi ?
Atsakyti