Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

turėjom campol rankinį, bet užteko, vaikas pats ištraukdavo rolleyes.gif
Atsakyti
Avent rankinį naudoju nuo pat pradžių, man jis labai geras
Atsakyti
Aš naudoju AVENT elektrinį pientraukį,esu labai patenkinta,tikrai puikiai ištraukia pieną,pirmą kartą kai pabandžiau tai supratau geriau nebūna.
Pientraukiu nusitraukius pieniuką,bei vyrui palikus vaikiuką turi kuom pamaitinti,o pati galiu kelioms valandoms išvažiuoti į parduotuvę. biggrin.gif
Atsakyti
Naudoju Avent rankini 6kartus per para jau 3men. atsibodo, pavargau, bet pientraukiu nesiskundziu.
Privalumai:
pati pasireguliuoju greiti
spaudimo stipruma
galiu pasikelti pieno lygi, kai to prireikia smile.gif
nusitraukiu mazdaug per 30min. (kai daug pieno 250/230ml.)
Trukumai:
plovimas po kiekvieno traukimo juodai uzkniso aggressive.gif , rankos ziauriai issausejo net kremai nepadeda.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Prasau pagalbos , nes nusipirkau Avent Isis rankini pientrauki (naudota), panaudojau dvi dienas, buvo super, bet po to nebetraukia, bandziau aiskintis kodel, perrinkau kelis kartus, man regis del to netraukia, nes betraukiant pribega pieno uz tos apvalios gumutes, kur prie kruties dedasi ir nebesusidaro vakumo verysad.gif Nezinau, gal ne taip traukiu blink.gif Instrukcijos nebuvo, todel nezinau, ka darau ne taip.
Atsakyti
QUOTE(pati22 @ 2010 11 25, 14:50)
Sveikos mamytes,
Prasau pagalbos , nes nusipirkau Avent Isis rankini pientrauki (naudota), panaudojau dvi dienas, buvo super, bet po to nebetraukia, bandziau aiskintis kodel, perrinkau kelis kartus, man regis del to netraukia, nes betraukiant pribega pieno uz tos apvalios gumutes, kur prie kruties dedasi ir nebesusidaro vakumo  verysad.gif  Nezinau, gal ne taip traukiu  blink.gif Instrukcijos nebuvo, todel nezinau, ka darau ne taip.


O! Pažįstama problema!
Ten įtrūksta ta žvaigždutė guminė. Su dukrele nuolat kamavausi, pasiskambinau avent importuotojams - jie žino šią bėdą - mano pientraukis dar buvo garantinis, man atsiųsdavo tas žvaigždutes nemokamai. Jūs pasiskambinkit. Manau, parduos. Bet šiaip ši problema avent pientraukių - užknisanti. Ne visiems taip būna. Gal priklauso nuo anatominių mamos savybių, nuo pieno tėkmės, neįsivaizduoju. Bet dėl to avent isis aš prakeikiau. Antrąjį kai maitinau, įsigijau elektrinį medela swing, ir juo nenusivyliau.
Atsakyti
QUOTE(saulyte_gelyte @ 2010 11 25, 13:16)
O! Pažįstama problema!
Ten įtrūksta ta žvaigždutė guminė. Su dukrele nuolat kamavausi, pasiskambinau avent importuotojams - jie žino šią bėdą - mano pientraukis dar buvo garantinis, man atsiųsdavo tas žvaigždutes nemokamai. Jūs pasiskambinkit. Manau, parduos. Bet šiaip ši problema avent pientraukių - užknisanti. Ne visiems taip būna. Gal priklauso nuo anatominių mamos savybių, nuo pieno tėkmės, neįsivaizduoju. Bet dėl to avent isis aš prakeikiau. Antrąjį kai maitinau, įsigijau elektrinį medela swing, ir juo nenusivyliau.


Atsiprasau, bet ar ta zvaigzdute turit galvoje, kur tokia balta mazyte? Apziurejau, jai lyg ir nieko nera blink.gif Man praleidzia ta silikonine, kur prie kruties dedama. Kai grynai pasileinkus traukiu, kad pienas teketu zemyn i vamzdeli, tada viskas gerai, o taip tai pienas iskart subega tarp tos gumutes ir plasmases ir tada viskas doh.gif
Atsakyti
pas mane taip pat buna,kad kur krutine apima gumyte pribegdavo pienuko,bet niekis...
blogiausia kai trauka buna didele plasmasinis baltas kamstukas is buteliuko puses i traukdavo i permatoma guma...
man pradejo taip itraukinet tik nuo 3,5men. gal,kad krutine pasikeicia ar kas?
nes dedelis spaudimas pasidaro,nes speniukas ilenda daugiau nei seniau.... ax.gif
bet kai as prisaugau viskas gerai buna mirksiukas.gif
Atsakyti
as naudojau avent firmos - rankini. Neblogai, bet paciai rankomis nusitarukti paprasciau ir daugiau nusitraukia. ( bent man taip) smile.gif
Atsakyti
gavau Avent. nauja isemiau pridejau prie kruties lb stipri siurbele pasirode. poto isploviau surinkau ir nk netraukia, jokio spaudimo...rankena laisvai plevesavo. instrukcija isstudijavau lyg viska teisingai surinkau, tada pradejau tyrineti ir pastebejau kad reik kad ta zvaigzdute iki galo ikista butu tada traukia gerai, bet ji vel atsilaisvina.. tada padeda elementarus pabaksnojimas per buteliuko dugna i virsu, zvaigzdute ilenda tada traukia. tik pacioj pradzioj padauzau taip o poto isibegeja ir viskas gerai, traukia be perstojo ir gan greitai. buna ir man pribega uz tos gumos kur prie kruties, bet tai jokios itakos nedaro
Atsakyti
QUOTE(pati22 @ 2010 11 25, 13:50)
Sveikos mamytes,
Prasau pagalbos , nes nusipirkau Avent Isis rankini pientrauki (naudota), panaudojau dvi dienas, buvo super, bet po to nebetraukia, bandziau aiskintis kodel, perrinkau kelis kartus, man regis del to netraukia, nes betraukiant pribega pieno uz tos apvalios gumutes, kur prie kruties dedasi ir nebesusidaro vakumo  verysad.gif  Nezinau, gal ne taip traukiu  blink.gif Instrukcijos nebuvo, todel nezinau, ka darau ne taip.


O as niekaip nesuprantu, kaip nebijot pirkt naudota pientrauki. Juk pasiskaitykit medicinos straipsniu, kad naudojant jau naudota pientrauki
- Yra pavojus uzkresti kudiki virusinemis infekcijomis: ZIV, hepatitai ir pan.
- Pavojus uzkresti motina;
ir t.t.
Juk tai asmeninio naudojimo prietaisas.
Atsakyti
QUOTE(dita09 @ 2010 12 01, 17:29)
O as niekaip nesuprantu, kaip nebijot pirkt naudota pientrauki. Juk pasiskaitykit medicinos straipsniu, kad naudojant jau naudota pientrauki
- Yra pavojus uzkresti kudiki virusinemis infekcijomis: ZIV, hepatitai ir pan.
- Pavojus uzkresti motina;
ir t.t.
Juk tai asmeninio naudojimo prietaisas.


pilnai sutinku, bet kad lietuvoje naujas kainuoja 130lt, naudotas 50. gerai kas turi galimybe is uzsienio pigiau nauja gaut, bet nemaza dalis mamu perkasi naudotus kuriuos pries pirma kart naudojantis isstrelizuoja. neskubekit teisti.
Atsakyti