Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

as nusipirkau elektrini Baby one pientrauki, vat toki http://www.epolis.lt...reke/id/147915/
man patiko, be jokio vargo pienuka galiu savo vyrukam palikti smile.gif

kai pirkau, prie pientraukio buvo dovana, dezute iklotuku i liemenele thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi turejau ir rankini ir elektrini, tai as uz elektrini, kadangi viskas zymiai greiciau ir lengviau 4u.gif
Atsakyti
Turejau rankini Avent ir elektrini Medela , va cia tai geris - greitai ir gerai traudavo, o rankinis tai nekas palyginus. 4u.gif
Atsakyti
naudoju elektrine medela simpfony abiem papukam..super daiktas,tylus,svelnus,viskas reguliuojama smile.gif
Atsakyti
Nu nerealus daiktas- AVENT pientraukis, kurį parduodu už 70 Lt
Rankinis pientraukis (naudotas 2 mėn.) su žiedlapių formos masažinėmis ertmėmis, jį naudojus pienas nutraukiamas tiesiai į pienui laikyti skirtą buteliuką, kuris, uždėjus žinduką, naudojamas maitinti. Pridedu atsarginių dalių komplektą. Kaina-70 Lt.
Tel. 867656006 Vilnius, staringtime@gmail.com-nuotraukos: http://staringtime.skelbiu.lt/
Atsakyti
QUOTE(augustinos_mama @ 2010 11 01, 21:31)
Nu nerealus daiktas- AVENT pientraukis, kurį parduodu už 70 Lt
Rankinis pientraukis (naudotas 2 mėn.)  su žiedlapių formos masažinėmis ertmėmis, jį naudojus pienas nutraukiamas tiesiai į pienui laikyti skirtą buteliuką, kuris, uždėjus žinduką, naudojamas maitinti. Pridedu atsarginių dalių komplektą. Kaina-70 Lt.
Tel. 867656006 Vilnius,  staringtime@gmail.com-nuotraukos: http://staringtime.skelbiu.lt/

Skelbimu lenta tam yra
Atsakyti
Turiu NUK rankini, bet jau niekam nerekomenduoju..naudojau pora menesiu, galvojau liux, bet pradejo nebetraukti..pakeite i nauja ir praejo menuo su trupuciu ir traukos strikrintuvas nebeveikia, gaunasi jog truki vienodai svelniai..manau per mazai istraukiu ir gai buti, jog pienas dings greiciau, tai ve eisiu aiskintis, nes pabodo..
Atsakyti
Aš buvau nusipirkus Avent rankinį, bet mano buvo nugraužti speneliai,tai su pientrakiu labai žiauriai skaudėjo ir nutraukinėjau rankomis. Taigi aš jį pabandžiau tik vieną kartą.
Atsakyti
Superinis daikciukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image

jo deka mano dukryte wub.gif iki 1m 6 men nezinojo, kad buna kitas pieniukas bigsmile.gif I visas tyreles, kosytes dejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2010 11 06, 18:19)
Superinis daikciukas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

user posted image

jo deka mano dukryte  wub.gif  iki 1m 6 men nezinojo, kad buna kitas pieniukas  bigsmile.gif I visas tyreles, kosytes dejau  blush2.gif

su pirmu vaiku gyvenau su pientraukiu o su antru net nepanaudojau nors buvau nusipirkus.ismokau duoti is kruties smile.gif jau 9men maitinu.
Atsakyti
pirkau rankini avento nes planavau nutraukt pienuka kai eisiu i paskaitas, o atsitiko taip kad mazoji nevalgo is (.)(.) tai tenka nusitraukinet pastoviai, tai labai gailiuos kad nepirkau elektrinio nes dabar vargstu su tuo rankiniu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesa9: 13 lapkričio 2010 - 19:44
naudoji avent rankini tai super daikciukas, nei minutei nesigailejau kad pirkau, aisku kartais ir ranka tenka kruti pamasazuot kad geriau trauktu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti