Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Avent isis nors neilgai man jo reikejo doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, norejau paklausti, gal kuri naudojat Tommee tippee pientrauki elektrini?.. Perskaiciau visa tema, bet atsiliepimu apie ji ne labai gausiai, gal vienas tik buvo.. g.gif
Atsakyti
naudoju Tommee Tippee rankini, tai visai neblogas mirksiukas.gif
Atsakyti
Bandžiau Avent rankinį pientraukį, tai visiškai nepavyko ištraukti pienelio verysad.gif esu girdėjus kad avent pientraukiai labiausiai tinkami mažesnę krūtinę turinčioms moterims g.gif
Atsakyti
QUOTE(eltique @ 2010 08 25, 08:02)
as turejau canpol paprasta rankini,bet sis labai greit suluzo,tai pirkau medela elektrini,bet deveta nes nauji brangus tai nera net ko lyginti galima su baterijom,arba su laidu labai greit nutraukia pienuka be jokio vargo!verta investuoti i si daikta smile.gif  thumbup.gif

man tai Medela - nepakeiciama schmoll.gif thumbup.gif
Atsakyti
Medela swing naudojau thumbup.gif superinis,jei reikia galiu perleisti thumbup.gif
Atsakyti
Šiaip valgo iš krūtinės, bet kai kartą užguzavo-nubėgau į vaistinę ir nusipirkau paprastą, tai vargo vakarienė ten su juo...
Atsakyti
Su pirmu naudojau Avent metus atitarnavo ir tikiuos antram užteks smile.gif
Atsakyti
Avent rankini jau 6 men intensyviai naudoju, nes vaikiukas pats nezinda. Viskas puikiai veikia, pavyko is pirmo karto nusitraukti thumbup.gif
Atsakyti
As tai turejau Avent rankini. MAn jis buvo nepakeiciamas, kai krutine prejo 'degti'. Su rankiniu galejau reguliuoti stipruma, nes labai skaudejo
Atsakyti
turiu elektrini AVENT ... aisku teko tik pabandyt ax.gif nes neprireike... bet kai turejau su pirmu rankini... tai elektrinis thumbup.gif o kas gerai, tai kad perki elektrini turi iskart du mirksiukas.gif nes ji gali naudot kaip rankini ir kaip elektrini wink.gif
Atsakyti
Bandziau Avent mechanini pientrauki - visiskai nieko, laukiu kol parves Medela, pranesiu ar su juo pavyks smile.gif
Atsakyti