Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Turejau rankini Avent pientrauki, po poros savaiciu nusipirkau elektrini Medela, kuriuo galejau nusitraukti piena iskart is abieju kurciu, tai buvo zymiai greitesnis procesas. 4u.gif
Atsakyti
Turiu Aventa, aisku su elektriniu greiciau procesai vyksta, bet buvo neblogai ir su tuo smile.gif
Atsakyti
Man su rankiniu visiskai neiseina istraukt. doh.gif
Atsakyti
zinot man ispradziu juokingai buvo nutike as nusipirkus padeveta rankine NUKE galvojau patrauksiu ziuriu nekas susinervinau i numeciau isona tai supirkau rusiska nei na sau koks kaudu rusiskas negaliu nebenaudojau tai po to tai buvo uzdegusios nebezinojau ka daryt tai mano draugai paiskino,kad viena toki balta detale reikejo deti is apacios,o ne is virsaus.nes juk virinausi ir isardziau galvoju kaip islaikys,kad desiu is apacios toki maziuka pipsiuka ir isvirsaus kaip idejau tai tokio siurbimo nebuvo..
siuo metu visai nieko kai neturi nusipirkt elektrini galimybes tai gerai ir rankinai...


jei tau neiseina istraukt tai su rankena spausk(aparato) ir krutine su kita spausk ranka reik kartais ismasazuoti taip po to lencviau ir taip nuo vienos prie kitos krutines........ po to su dviejom rankom masazuok krutine ..
man taip padejo pabandykit..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bernadeta274: 11 rugsėjo 2010 - 12:22
Turiu canpol, bet nieko su juo nepavykdavo.Pora kartu pabandziau ir viskas.Tai kai reikedavo paprastai rankytem pasidarbuodavau ir geriausias nutraukimas budavo ax.gif Si karta tikrai nezadu naudotis pientraukiu...
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2010 04 16, 18:44)
Sveikos,

as dabar naudoju pakaitom AVENT rankini ir Medela Swing el. pientraukius. Norejau paklausti, kas ILGAI nusitraukinejat pienuka, ar nusitraukinejant vien tik elektriniu pientraukiu nemazeja pieno arba isvis neskatina dingimo? unsure.gif As is kazkur prisisvaigus, kad jei nusitraukinesiu vien elektriniu, tai dings pienas, neva rankiniu geriau  doh.gif Nors su el. zymiai patogiau, pasikabini pientraukiu ir gali dar kita ranka kazka paveikti  blush2.gif

Beje, kazi kuris geresnis, ar Medela Swing ar AVENT'o elektrinis? unsure.gif Kazkaip baisiai traukia pire Avent'o, bet kad atsitaisiau jau Medela sad.gif


Itakos kokiu trauksi tai tikrai netures pienui mirksiukas.gif Pati 3 men. traukiau su el. Avent pientraukiu (dabar parduodu, nes maniske ismoko valgyt pati thumbup.gif ). Tiesiog kaip tu ir sakai, su el. gali dar kazka paveikti, vaika nuraminti ir t.t. O pvz. as turejau abu Avent ir elektrini ir rankini, tai skirtumas toks: su rankiniu zymiai greiciau gali nusitraukti ta pati kieki, bet bent jau man tai skaudedavo, nuo stipraus susidarancio vakumo. O elektriniu buvo viskas ilgiau, bet uztai svelniai ir komfortabiliai ax.gif
Atsakyti
Aš jau 2 mėnesius sėkmingai kiekvieną dieną nusitraukinėju pienuką elektriniu avent pientraukiu, ir esu begalo patenkinta, aišku geriau būtų tas kur iš abiejų krūtų pieną nutraukinėja vienu metu. Bet aš vienu metu puikiausiai sugebu maitinti kūdikį o iš kitos kruties pieną nutraukinėti el. pientraukiu avent ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
gal galit pasakyti sito pientraukio pliusus ir minusus?
http://www.epolis.lt...reke/id/143950/

maniskis lelius valgo puikiai pats, bet jei kur iseiti, tai turiu apie pora valandu ir dar su striokais, o jei atsibus anksciau... tai pientraukio reikia ne itin daznam naudojimui. turiu vakumo principu veikianti, toki ale pompa, bet man su juo vargelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2010 08 28, 09:54)
Naudojau ir aš Avent rankinį, pradėjau kai vaikui buvo kokia savaitė ir iki metukų, jei nepientraukis manau nebučiau taip ilgai maitinus savo pienuku, jau pirmą mėnesį butu pasibaigęs pienukas.


As taip pat drinks_cheers.gif Nors dar neturim metuku, bet tik Avento deka dar vis valgom MP thumbup.gif
Atsakyti
kaip canpol premium pientraukis ar jis daug prastesnis uz aventa?Nes as ji turiu bet man to pieno neistraukia tik kelis lasus doh.gif
Atsakyti
As naudojau avent...man sia firma rekomendavo kaip geriausia smile.gif tai vat...nu neteko nusivilt, nors neilgai ji tenaudojau blush2.gif
Atsakyti
man su rankom nutraukti buvo paprasciau nei naudotis pientraukiu 4u.gif
Atsakyti