Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2010 08 22, 10:37)
Drauges man atidave 2 tokius visai paprastus, vienas buvo Nuk, kitas "noname". tai su jais negalejau istraukti daugiau 5 gr. verysad.gif
Nusipirkau pientrauki Avent Isis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  pirma karta nutraukiau net 120 gr. Buvo ilgoka pertrauka, o man reikejo sukaupti atsargu, kad uzsaldyti.
Po to jau is vis ismokau viena ranka laikyti telefona, o kita dirbti  biggrin.gif

sveikutes, sory kad truputuka ne i tema, bet noriu paklaust apie pienuko uzsaldyma.
Ar tikrai galima taip daryti?
Nes po menesio einam i vestuves i mazute pasilieka su mociute, tai vietoj misinuko gal tikrai galima uzsaldyti?
Bet kaip poto atitirpinti ji? ar laukti kol pats istirps?
Atsakyti
Asmeniskai man tai patiko Avento, jis labai patogus, ypac tiems kuriuos pirma karta gimdo.
Atsakyti
as turejau canpol paprasta rankini,bet sis labai greit suluzo,tai pirkau medela elektrini,bet deveta nes nauji brangus tai nera net ko lyginti galima su baterijom,arba su laidu labai greit nutraukia pienuka be jokio vargo!verta investuoti i si daikta smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš kadangi auginu jau 2 neišnešiotą vaiką, tai patirties su pientraukiais turiu nemažai smile.gif
Aš jų turėjau net tris, pirmas buvo paprastas vakumo principu traukdavo pieną, iš jo tikrai buvo mažai naudos, geriau jau su rankomis traukti. Tada nusipirkau Avent'o rankinį, jis traukdavo gal ir neblogai, tačiau didesnį kiekį labai ilgai užtrukdavo ištraukti ir rankos pavargdavo.
Galiausiai pasiskaičiusi forume nusipirkau elektrinį Medela thumbup.gif va tada baigėsi mano vargai, per 5 - 10 minučių pritraukdavau reikiamą kiekį. Dabar jau maitinu krūtimi ir jokie pientraukiai man nereikalingi tongue.gif
Atsakyti
Ir papildysiu-nelabai suprantu, kas tokius perka padevetus-juk nehigieniska, nes pienelis eina per paraloninius filtrus. Tai gerai isskalbt sako ju neimanoma, ir dar tas vamzdelis-kaip ji isplaut.
Atsakyti
QUOTE(Envi @ 2010 05 29, 16:04)
as naudoju Avent rankini pintrauki, esu labai patenkinta  thumbup.gif

Naudojau ir aš Avent rankinį, pradėjau kai vaikui buvo kokia savaitė ir iki metukų, jei nepientraukis manau nebučiau taip ilgai maitinus savo pienuku, jau pirmą mėnesį butu pasibaigęs pienukas.
Atsakyti
su pirma naudojau AVENT rankinį- kai tereikėjo pritraukti apie 150ml ir lėkt į paskaitas nebuvo problemų- vaikas ėmė krūtį iš kitos traukiau . dabar antras vaikiukas neima krūties (buvo bėdų) tai nežinau kaip kitoms bet man kai tekdavo traukti tik su pientraukiu o vaikiukas net nesižiojo- pienas mažėjo- nepadėjo nei kakava, nei karštas ųokoladas, nei chalva, nei tabletės Apilak. kai gryžom iš santariškių (mažiukui buvo 2 savaitės) žliumbdama pritraukdavau tik 20ml... Dabar kai mažiukas pamažu jau mokinasi valgyti iš krūties (su kiekvienu maitinimu vis geriau sekasi) aš iš vienos krūties jau šiandien pritraukiau 30ml smile.gif ir tai tik todėl kad vaikas kitą žinduliavo (nu valgymu sunku tai pavadinti- pirmi keli gurkšniai godžiai- o tada snaudžia žinduliuodamas- kaip kad čiulptuką... bet tikriausiai jis kažką ten randa nes po jo žinduliavimo nu niekaip daugiau 10ml neištraukiu- ir su masažais ir su pašildymais... 4u.gif
Atsakyti
As turejau Medela Mini Elektric tai labai puikiai trauke pieneli. Likau patenkinta juo. thumbup.gif
Atsakyti
Naudoju Avent rankinį pientraukį ir esu patenkinta smile.gif Man jis reikalingas kartais nusitraukti pieną, kai reikia kur išeiti ir pan. Bet jeigu pieną reikėtų nusitraukinėti kiekvieną dieną, tai tikrai pirkčiau elektrinį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slalari @ 2010 08 25, 15:50)
Asmeniskai man tai patiko Avento, jis labai patogus, ypac tiems kuriuos pirma karta gimdo.

Elektrinis ar rankinis?
Atsakyti
NUK turiu rankini. tinka visai
Atsakyti
Aš naudojau Avent mechaninį pientraukį - tikras siaubas, kol pieną nusitrauki doh.gif tačiau rusiški ir visokie kiti pigesni pientraukiai išvis yra šlamštas.
Atsakyti