Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Sveikos mamytes,

Reikia pagalbos. Gal kas nors naudojate Tommee Tippee pientrauki "Freedom tm"?
Nesuprantu ar as kazka ne taip darau schmoll.gif ar cia koks brokas. Zodziu problema ta, kad pienukas traukiasi, bet i buteliuka neprabega, nes ten toks voztuvelis dedasi.Pagal aprasyma atleidus rankenele turetu subegt viskas i buteliuka, na bet nieko panasaus nevyksta.. doh.gif Lyg ir sudejau viska pagal instrukcija, na bet nieko man nesigauna doh.gif
Gal kas nors buvo susidure su tokiom problemom?
Atsakyti
QUOTE(Auriuxe_ @ 2010 06 14, 22:31)
naudojau " Avent" rankini pientrauki thumbup.gif  bet geriausia kai vaikutis istraukia tiek, kiek reikia blush2.gif

ar jums gerai jis istraukia?
Papildyta:
Norejau pasiteirauti tos, kurios nauoda AVENT mechaninius pientraukius.
Ar jums gerai su juo issitraukia pienukas?kiek laiko traukiate?
ar normalu, kad antra ranka pientraukio ziedlapius reikia prispausti prie krutines, ne paprastai, pridejus- nebega pienukas?

Ar avent pientraukiuose priklauso tekejimo kokybe pienelio nuo voztuvelio aparate pakeitimo?
Papildyta:
QUOTE(Apache @ 2010 07 16, 15:45)
Man irgi teko naudoti pientrauki,tai naudojau ANENT rankini,man jis lb patiko  thumbup.gif

ar normaliai veikdavo jums?
Atsakyti
Naudoju avent rankinį pientraukį, nutraukiu pienelį labai retai, tik prisišaldžiau atsargai. Galvojau pirkti elektrinį pientraukį, bet gerai, kad nepirkau, tikrai labai greitai prisitraukiu ir su rankiniu.
Atsakyti
Mamytes,o kaip jus manote krutims kas geriau kad vaikutis naturaliai pienuka trauktu ar is buteliuko is pientraukio.

Girdejau toki mita kad nuo pientraukio krutys labiau issitampo.
Kaip jus manote?
Atsakyti
Aš irgi naudojau AVENT rankinį pientraukį, nes iškart gaminosi daug pieno, kurio vaikutis nesugebėdavo viso suvalgyt. Tai tekdavo truputi nutraukt, nes krūtys prisipildydavo ir skaudėdavo. Aš juo buvau patenkinta, aišku, neturiu su kuo kitu palygint.
Tik kada krūtys minkštos ir pieno neperdaugiausia, tada sunku, ką ištraukt... tik vaikas gali.
Atsakyti
Su pirmu neturejau pientraukio ir net neprireike ax.gif
O sikart galvoju, gal ir but neblogai isigyti Avent g.gif
Atsakyti
QUOTE(u.n.o. @ 2010 08 05, 19:59)
Sveikos mamytes,

Reikia pagalbos. Gal kas nors naudojate Tommee Tippee pientrauki "Freedom tm"?
Nesuprantu ar as kazka ne taip darau schmoll.gif  ar cia koks brokas. Zodziu problema ta, kad pienukas traukiasi, bet i buteliuka neprabega, nes ten toks voztuvelis dedasi.Pagal aprasyma atleidus rankenele turetu subegt viskas i buteliuka, na bet nieko panasaus nevyksta.. doh.gif  Lyg ir sudejau viska pagal instrukcija, na bet nieko man nesigauna doh.gif
Gal kas nors buvo susidure su tokiom problemom?


As naudoju Tommee Tippee pientrauki ir esu labai patenkinta ax.gif Gerai paziurekit,ar voztuvelio skylutes neuzsikimsusios?taip pat ar susidaro vakuumas...Jei pienukas patenka i pientrauki,o tik neprabega pro voztuveli,tai beda manau ten ir yra...
Atsakyti
NUK pientraukis rankinis..uztenka pilnai, nes nedaug reikia ir kas kelias valandas..jei reiketu nuolat dideliu kiekiu,tai rankom manau arginantis dalykas butu, bet tikiuosi, jog nereikes ir pati gers smile.gif
Atsakyti
Teko naudoti canpol pientrauki, o pati nusipirkau avent. Jau eina astuntas menuo kai ji naudoju ir esu patenkinta.
Atsakyti
as tai nesuprantu kaip ta pientrauki naudot. noreciau uzsisaldyt pienuko bet...kai pamaitinu mergina savo is tos kruties su pientraukiu istraukiu du lasus, ju neuzsaldysi. o is kitos kruties bijau traukt kad paskui po poros valandu neturesiu vaikiukui ka duot zyst g.gif g.gif nes krutyse ir taip pieno ne fontanai. patarkit kada reik pienuka traukt?
Atsakyti
Drauges man atidave 2 tokius visai paprastus, vienas buvo Nuk, kitas "noname". tai su jais negalejau istraukti daugiau 5 gr. verysad.gif
Nusipirkau pientrauki Avent Isis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pirma karta nutraukiau net 120 gr. Buvo ilgoka pertrauka, o man reikejo sukaupti atsargu, kad uzsaldyti.
Po to jau is vis ismokau viena ranka laikyti telefona, o kita dirbti biggrin.gif
Atsakyti
as taip pat avent naudojau. traukias tai neblogai, bet pradejo pienuko mazeti, tad atsisakiau to malonumo, nebenusitraukinejau ir viskas susitvarke. ne viena pavyzdi girdejau draugiu rate, kad nusitraukinejant mazejo pienuko gamyba, nors pagal literatura turetu buti atvirksciai
Atsakyti