Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

O as jokio nenaudojau, nes per nestukiu kursus taip ikale, kad nenaudoti, tai bijojau, kad pienukas nepasibaigtu. Viena vieninteli karta bandziau su senobiniu rankiniu, bet nieko nesigavo tai ir daugiau nemeginau.
Paskaiciu sita foruma parupo pameginti su elektriniu, kai gims maziukas reikes pabandyti. labai gerai, kai gali prisisaldyti pieno smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xingx: 09 gegužės 2010 - 14:27
As Avento naudoju. Manau rankinis patogiau, nes ne visada vienodai pienas teka, prisitaikai pieno nutraukimo greiti pagal tai, kaip pienas teka
Atsakyti
naudojau Avent,lb patiko thumbup.gif
Atsakyti
As taip pat naudoju Avent rankini pientrauki, kito net nebandziau, is kart tiko ir patiko thumbup.gif
Atsakyti
turiu medela rankini,is isvaizdos pasirode labai primityvus blush2.gif bet praktika sako ka kita thumbup.gif bent jau man tai jis labai tiko ir patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazhulka @ 2010 05 03, 23:23)
as drauges paraginta isigijau Medela. toks "pabumbasintas", nes iskart traukia is abieju papuku smile.gif nes juk buna, kai trauki pienuka is vienos krutines, tai ziurek, kita jau teka  doh.gif labai patenkinta esu. pries tai turejau avent rankini, bet su juo uztrukdavau, o be to ir voztuveliai greit nusidevi. o dabar - max 5min. ir gatava  thumbup.gif

susižavėjau šia firma, o kokioje taroje laikot pienuką? nes meledos buteliukai daugkartiniai brangoki..
Atsakyti
Avent rankini naudojau. Paprasta ir patogu, man patiko.
Atsakyti
as naudoju Avent rankini pintrauki, esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
naudojau AVENT IQ , man labai patiko, tik pradzioj buvo sunku priprasti, vis atrode kad isvis nieko netraukia. taciau kai ismokau naudotis tinkamai buvo nepamainomas pagalbininkas.is vienos krutines pritraukdavau 100-150ml.super! dukryte krutine maitinau 10men, o veliau dar iki metu daviau nutraukta, kuri buvau uzsaldziusi saldiklyje.
Atsakyti
Kitų nebandžiau, tik AVENT rankinį.
Pusę metų juo nutraukinėdama išmaitinau savo mažąją.
Puikus daiktas! Ir sesei, kai reikėjo, paskolinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(:)nusisypsok:) @ 2010 05 29, 22:53)
naudojau AVENT IQ , man labai patiko, tik pradzioj buvo sunku priprasti, vis atrode kad isvis nieko netraukia. taciau kai ismokau naudotis tinkamai buvo nepamainomas pagalbininkas.is vienos krutines pritraukdavau 100-150ml.super! dukryte krutine maitinau 10men, o veliau dar iki metu daviau nutraukta, kuri buvau uzsaldziusi saldiklyje.


drinks_cheers.gif naudoju irgi si pientrauki, nepamainomas daiktas thumbup.gif Dvi savaites naudojau rankini Avent, bet gaila ranku pasidare, pradejo tinti sanariai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulia: 05 birželio 2010 - 19:39
Naudojau chicco rankinį tai labai neblogai savo darbą atliko, man jo trumpai reikėjo, bet rankytės tai pavargdavo.
Atsakyti