Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

QUOTE(Inga Dabašinskienė @ 2010 04 28, 19:30)
Aciu labai uz nuoroda, kazkaip nesutavaliojau kad galima rasti ten tokios info smile.gif jau uzsisakem swing pientrauki  thumbup.gif
Tikiuosi ne tik tyyyyyyliai trauks bet ir gausiai smile.gif

lauksiu atsiliepimų, nes manasis kolkas dar nenaudotas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(justmoon @ 2010 04 27, 20:15)
Man irgi taip budavo, ja tiesiog reikia pakeisti nauja, nes sonose gali buti plysiu, del kuriu ji ir ikrenta i vidu  4u.gif


O ka tos gumeles atskirai parsidavineja g.gif

As irgi Avent rankini naudoju, esu labai patenkinta jo naudingumu ir efektyvumu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga Dabašinskienė @ 2010 04 28, 19:30)
Aciu labai uz nuoroda, kazkaip nesutavaliojau kad galima rasti ten tokios info smile.gif jau uzsisakem swing pientrauki  thumbup.gif
Tikiuosi ne tik tyyyyyyliai trauks bet ir gausiai smile.gif


Gal galit duoti nuoroda ir kur pirkote, i az nepavyko issiusti zinutes...
Atsakyti
naudoju Avent elektrini pientrauki, kol kas jokiu nusiskundimu. Na zinoma, kitu nebandziu.
Atsakyti
reikalingas daiktas thumbup.gif kai grizom is gimdyklos taitik jo pagalba piena nusitraukdavau po nedaug 30 ml,o po to viskas susitvarke pradejo normaliai gamintis.naudoju canpol nebrangus apie 40 lt tekainavo visai neblogas smile.gif
Atsakyti
pirmas 3savaites pientraukio net nereikejo, jau galvojau kad veltui nusipirkau. bet kai pradejo kieteti krutis jis man buvo tikras issigelbejimas thumbup.gif . turejau Avent drinks_cheers.gif , super daiktas
Atsakyti
Naudojau avent rankini pientrauki ir buvau labai patenkinta ax.gif
Atsakyti
as drauges paraginta isigijau Medela. toks "pabumbasintas", nes iskart traukia is abieju papuku smile.gif nes juk buna, kai trauki pienuka is vienos krutines, tai ziurek, kita jau teka doh.gif labai patenkinta esu. pries tai turejau avent rankini, bet su juo uztrukdavau, o be to ir voztuveliai greit nusidevi. o dabar - max 5min. ir gatava thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazhulka: 03 gegužės 2010 - 22:27
As ir Avent turejau. Rankinis, teko paspaudinet, sako su elektriniais patogiau, na nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(tigra_111 @ 2010 04 28, 22:18)
O ka tos gumeles atskirai parsidavineja  g.gif

As irgi  Avent rankini naudoju, esu labai patenkinta jo naudingumu ir efektyvumu thumbup.gif



Kai pas mane suplyso, tai visur ieskojau pirkti, bet niekur nerasdavau doh.gif Pusesere sau uzsakinejo is Amerikos, bet jos 2 vnt. kainuodavo apie 30 Lt unsure.gif Tada kazkaip sesers paprasiau vaistineje pasiteirauti, o vaistininke ir sako, tai duokit mums senasias, o mes jums duosime naujas ir pakeite thumbup.gif Gyvenu Vilniuje ir mums pakeite Euro vaistineje kuri yra Zaliajame parke Siaures miestelyje, kitur nebandziau keistis ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif uz avent thumbup.gif
Atsakyti
Pries kelias dienas isbandziau rankini Chicco pientrauki, man nepatiko (su rankomis dar patogiau ir greiciau) schmoll.gif .
Atsakyti